بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از تقاطع غیر همسطح و نقطه اتصال خط ریل سراسری به بندر کاسپین

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در نخستین روز کاری خود از پروژه تقاطع غیر همسطح در محدوده منطقه بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند انجام فعالیتهای زیر ساختی و عمرانی آن پروژه قرار گرفت.

به گزارش فرینا، بنابر این گزارش اکبری مقدم از پروژه تقاطع غیر همسطح شهید نامجو که به منظور مدیریت ترافیک ورودی و خروجی به فاز تجارت و گردشگری منطقه و مجتمع بندری کاسپین ایجاد شده دیدار کرد. در این برنامه که معاون فنی و عمرانی سازمان حضور داشت مدیرعامل سازمان با حضور در نقطه اتصال خط ریل رشت به منطقه، در اسکله بندر کاسپین، و بررسی نقشه اجرایی طرح و روند انجام فعالیت عمرانی آن، در جریان میزان پیشرفت این پروژه قرار گرفت و دستورات لازم فنی را در خصوص سرعت بخشیدن به فرایند اجرای پروژه صادر نمود.

گفتنی است؛ عرشه تقاطع غیر همسطح شهید نامجوی از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد انزلی مورد بهره برداری قرار گرفته است و بصورت روگذر و شبدری کامل بوده كه طول شاخه اصلی تقاطع از ابتدای محل فراز تا انتهای محل فرود در حدود 1100 متر در دو باند شمالی و جنوبی طراحی شده است.

این تقاطع جهت تامین کلیه مسیرهای حرکتی گردشی و تغییر مسیرها و نیز یک زیرگذر به طول 600 متر، جهت اتصال مسیر رشت ـ انزلی به مجتمع بندری کاسپین و به منظور توزیع متوازن بار ترافیكی محموله های تجاری و ترانزیتی و همچنین دسترسی مستقیم مسیر راه آهن به محل اسکله رو رو طراحی شده است.

خبرنگار منطقه آزاد انزلی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.