به‌همت سازمان منطقه آزاد ارس صورت می‌گیرد؛‌

تکمیل زیرساخت‌های سایت آپارتمانی ارس/ ترمیم بازار مسکن با بهره‌برداری از واحدهای جدید

زیرساخت‌های سایت آپارتمانی هواشناسی منطقه آزاد ارس با مشارکت این سازمان به‌زودی آماده بهره‌برداری خواهد شد.

به گزارش فرینا، زیرساخت‌های سایت آپارتمانی هواشناسی منطقه آزاد ارس با مشارکت این سازمان مراحل پایانی‌اش را طی می‌کند و به‌زودی آماده بهره‌برداری خواهد شد.

بنابر اعلام معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس، جهت تکمیل و بهره‌برداری از برق سایت آپارتمانی هواشناسی، قسمت عمده شبکه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال توسط سازمان منطقه آزاد ارس اجرا گردیده و قسمت انتهایی شبکه نیز در حال تکمیل می‌باشد.

فاضلاب سایت آپارتمانی هواشناسی توسط اداره آب و فاضلاب شهرستان جلفا و با مشارکت اخیر سازمان منطقه آزاد ارس و خرید تاسیسات، جهت استفاده اهالی این سایت تامین شده است.

ایجاد راه دسترسی به سایت آپارتمانی هواشناسی به انضمام پل شهرک امیرالمومنین شامل زیرسازی، جدول کشی و غیره با اعتباری بالغ بر 135 میلیارد ریال توسط سازمان منطقه آزاد ارس انجام شده و عملیات روسازی و آسفالت راه مذکور در سالجاری تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

هم‌اکنون 940 واحد مسکونی دارای پروانه ساختمانی در سایت آپارتمانی هواشناسی آماده سکونت و یا درحال ساخت می‌باشد که با تکمیل زیرساخت‌های آن، تاثیر بسزایی در تنظیم بازار عرضه و تقاضا و کاهش تورم در حوزه مسکن خواهد داشت.

خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :