ارتباط و تعامل مثبت با رسانه ها موجب افزایش بهره وری و توسعه هر سازمان می شود

تاریخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1402        عکاس :

به گزارش فرینا، مهدی ادیبان در این نشست که عصر شنبه 30 اردیبهشت در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی جزیره برگزار شد، ضمن ارائه تعاریفی از رسانه و رسالت و جایگاه و آن، چگونگی فعالیت خبرنگاران کیش را مثبت ارزیابی کرد و گفت: رسانه در کیش همچنان زنده است و حضور فعالان این عرصه در رویدادهای مختلف ملی و بین المللی نشان از پویایی این حوزه دارد.

ادیبان با اشاره به اهمیت اصحاب رسانه و تاثیر آن بر اطلاع رسانی اظهار داشت: ما با همکاری و همفکری اصحاب رسانه همچنین یک گفتمان و سرمشق مناسب می توانیم اقتصاد، فرهنگ و سیاست کیش را به دیگر مناطق معرفی کنیم و تسری دهیم.

وی، هدف از برگزاری این نشست صمیمانه را رسیدگی به مطالبات صنفی اصحاب رسانه عنوان کرد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، همچنین مطالبه رسانه ها در بحث تقویت و ارتقاء وضعیت آموزش و توسعه فضای آموزشی در خور شان جزیره را یکی از ارکان اصلی دستیابی به نتایج مطلوب برشمرد.

ادیبان در بخش دیگری از سخنان خود با اصحاب رسانه ضمن اشاره به پیگیری های دولت سیزدهم برای اجرای برنامه هفتم توسعه در مناطق آزاد خاطر نشان کرد: دولت سیزدهم به فلسفه وجودی مناطق آزاد و برنامه هفتم توسعه دیدگاه مثبتی دارد، بنابراین برنامه هایی در دست اقدام است تا این مناطق به لحاظ مدیریت منطقه، اختیارات تام و کافی داشته باشند.

وی افزود: با پیاده سازی برنامه هفتم توسعه تمامی قوانین معارض با قانون چگونگی اداره مناطق آزاد متوقف خواهد شد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه این نشست برای برگزاری یک جشنواره تابستانی متفاوت ابراز امیدواری کرد و گفت: امسال بر اساس تجربه های موفق گذشته برای برگزاری جشنواره تابستانی اقدام خواهیم کرد.

ادیبان در پایان از اصحاب رسانه و تمامی افرادی که خود را نسبت به جزیره کیش مسئول می دانند خواست تا در ایده پردازی برای برپایی جشنواره تابستانی متفاوت مشارکت کنند.

تخصیص بیمه تکمیلی به خبرنگاران و اصحاب رسانه، دعوت از اساتید مجرب به منظور برگزاری کلاس های آموزشی ویژه اهل قلم و حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی از رسانه ها، اهم مسائل مطرح شده از سوی خبرنگاران حاضر در این نشست بود. 

موضوعات پیرامون خصوصی سازی شرکت آب و برق کیش و هواپیمایی کیش ایر، وضعیت اینترنت اپراتور تلفن همراه کیش و تکمیل تجهیزات مورد نیاز بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نیز در نشست صمیمانه سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش با اصحاب رسانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.نظرات بینندگان