بهره برداری از سه طرح سازمان منطقه آزاد کیش به ارزش 40 میلیارد تومان

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در آئین بهره برداری از سه طرح عمرانی، بیمارستانی و اقتصادی، بر اجرای طرح های صادرات محور برای مثبت شدن تراز تجاری این منطقه تاکید کرد.

به گزارش فرینا، سعید پورزادی در این مراسم با بیان اینکه صنایع صادرات محور نقش بسیار مهمی در اقتصاد و تجارت ایفا می کنند افزود: یکی از طرح ها، شرکت «خلیج فارس»، تولید کننده ظروف یک بار مصرف تجزیه پذیر با پایه گیاهی بود که با مشارکت شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و سرمایه گذاری 30 درصدی بخش خصوصی امروز افتتاح شد.

پورزادی خاطرنشان کرد: این محصولات به دلیل صادرات محور بودن، موجب ارز آوری برای منطقه می شود و تاثیر بسزایی بر مثبت شدن تراز تجاری کیش دارد.

وی بر اجرای طرح های صادرات محور در منطقه آزاد کیش برای دستیابی به اهداف کلان اقتصادی و تجاری تاکید کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه اظهار داشت: اتمام ساختمان اداری متوقف شده بیمارستان به مدت 9 سال، یکی دیگر از سه طرح عمرانی،بیمارستانی و اقتصادی با سرمایه گذاری مستقیم سازمان منطقه آزاد کیش بود که امروز به بهره برداری رسید.

پورزادی بیان داشت: افتتاح بوستان شهرک مسکونی رز نیز پروژه دیگری بود که با درخواست های متعدد ساکنان ساخته شده و امروز پس از 4 ماه به بهره برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: این طرح در مراحل بعدی با ساخت مسجد، فرهنگ سرا و فضاهای فرهنگی تکمیل می شود.

به گفته سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، اخذ مجوز های سازمان هواپیمایی کشوری برای انجام پرواز از پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش و برنامه ریزی برای افتتاح این طرح به دست رئیس جمهور کشورمان در حال انجام است.

خبرنگار منطقه آزاد کیش امتیاز به خبر :