دیدار رحیم سرهنگی با برخی از کسبه مراکز تجاری کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به منظور رسیدگی به مشکلات کسبه‌های فعال در مراکز تجاری و تسهیل شرایط کسب و کار در این منطقه از بازارهای «پردیس 1ـ2 و عرب‌ها» بازدید کرد.

به گزارش فرینا، رحیم سرهنگی در گفتگو با برخی از کسبه مراکز تجاری کیش و در جریان قرار گرفتن مشکلات موجود در حوزه فعالیت بازارها؛ دستوری فوری برای حل مشکلات پیش رو فعالان زحمتکش مراکز تجاری را صادر کرد. 

سرهنگی با بیان این که مراکز تجاری جزیره کیش یکی از ظرفیت های اقتصادی این منطقه، نقش موثری را در حوزه گردشگری جزیره ایفا می کنند که بر این مهم تاکید کرد و گفت: مراکز تجاری کیش فقط به یک بازار منتهی نمی شود بلکه نقش آفرینی مراکز تجاری این منطقه در زمینه نیروهای محرکه جامعه به ویژه فرهنگی و ... تاثیر گذار است. 

وی تصریح کرد: باید این مساله را یکبار برای همیشه و به دست خود بخش خصوصی حل کنیم، چراکه مدیریت بخش خصوصی نسبت به بخش دولتی تصمیمات بهینه تر و بلند مدت تری می گیرند و برای حل چالش فصل هایی که کمتر گردشگر داریم باید با کمک خود بخش خصوصی برنامه جامعی تدوین شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، بیان داشت: با توجه به اهمیت و مسوولیت خطیر فعالان اقتصادی جزیره کیش؛ از چند ماه گذشته نشست های متعددی را با سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین ها با هدف رونق گردشگری جزیره، برگزار کردیم و امیدواریم در روزهای آینده شاهد اوج گیری دوباره پروازها به مقصد کیش و رونق گردشگری این منطقه باشیم. 

سرهنگی، خاطر نشان کرد: سازمان در کنار بخش خصوصی و حمایت کننده اصلی کسب و کارهای مختلف در این منطقه است و به طور حتم تحقق این امر مهم نیازمند یک همکاری و انسجام همگانی است. 

گفتنی است جامعه بازاریان کیش در نشست هم اندیشی که در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد با رحیم سرهنگی دیدار و به تبادل نظر پرداختند.

خبرنگار منطقه آزاد کیش امتیاز به خبر :