با هدف هماهنگی، هم‌افزایی و وحدت فرماندهی مدیریت بحران منطقه صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل ستاد بحران استان سیستان و بلوچستان با مدیرعامل منطقه آزاد چابهار

مجید محبی، مدیرکل ستاد بحران سیستان و بلوچستان در دیدار با امير مقدم مدیرعامل سازمان ضمن ابراز خرسندی از همدلی و همکاری مسئولانه سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای فراهم ساختن زمینه‌های توسعه زیرساختی در جلوگیری از وقوع اتفاقات غیر مترقبه جوی اظهار کرد: ایجاد ارتباط بیشتر با مدیریت بحران منطقه، همکاری، ارایه آموزش‌های لازم و کاربردی با بهره‌گیری از توانمندی‌های منطقه با مدیریت واحد و کمک سایر ادارات و دستگاه‌ها جهت پیشگیری از حوادث بسیار ضروری است.

به گزارش فرینا، در این نشست امير مقدم هم تاکید کرد: هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی، سرعت و کیفیت انجام خدمت به مردم را بالا می‌برد.

مقدم در ادامه‌ اظهار داشت: همفکری، تدابیر پیشگرانه و واکنش سریع متناسب با بحران حاصل مديريت کارآمد و همدلی بین دستگاه‌ها است.

وی در ادامه این دیدار بیان کرد: ارایه خدمات با هم‌افزایی و تعامل موجب اعتماد عمومی، رضایت‌مندی مردم و رشد و توسعه خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، آمادگی سازمان منطقه آزاد چابهار در بهبود وضعیت کنونی، پرهیز از موازی کاری، ارایه امکانات و تجهیزات به ستاد بحران جهت خدمت به مردم را اعلام نمود.

گفتنی است، این دیدار در دفتر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در ساختمان اداری شماره یک سازمان برگزار گردید.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :