در هفتمین ممیزی عملکرد HSE ایمیدرو با حضور 52 واحد تابعه صورت گرفت؛

کسب امتیاز «سطح عملکرد خوب» توسط مدیریت HSE منطقه ویژه اقتصادی لامرد

در هفتمین ماراتن ممیزی عملکرد مدیران حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست، 52 واحد زیرمجموعه و تابعه سازمان ایمیدرو، مدیریت HSE منطقه ویژه اقتصادی لامرد موفق به کسب امتیاز «سطح عملکرد خوب» شدند.

به گزارش فرینا، هفتمین همایش ممیزی عملکرد مدیریت حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست با حضور 52 واحد زیرمجموعه و تابعه این سازمان در سالن اجتماعات (شهید سلیمانی) ایمیدرو برگزار شد.
در این رویداد که با حضور محمدرضا موثقی نیا رئیس هیات عامل و جمعی از معاونین سازمان ایمیدرو و مدیران عامل شرکت های تابعه برگزار شد، از کوروش فتاحی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد به واسطه درخشش عملکرد واحد HSE منطقه ویژه اقتصادی لامرد و کسب امتیاز «سطح عملکرد خوب» با اهدای لوح تقدیر و تندیس نقره‌ای هفتمین دوره ممیزی عملکرد مدیران HSE، تجلیل به عمل آمد.

مدیریت HSE منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اخذ امتیاز «سطح عملکرد خوب» در هفتمین دوره ممیزی عملکرد حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست توانسته گام موثری در پیشبرد اهداف بهداشتی،ایمنی و محیط زیست سازمان ایمیدرو بردارد.
هدف اصلی واحد HSE منطقه ویژه اقتصادی لامرد با دارا بودن واحد های بهداشت حرفه ای و فوریت های پزشکی، ایمنی و آتش نشانی و محیط زیست، تلاش برای تحقق چشم انداز «هدف صفر» در راستای فعالیت بدون حادثه، بیماری و آلودگی زیست محیطی است که این امر باعث گردیده محیط کار ایمن و سالم را برای سرمایه گذاران و شرکت های مستقر در سایت منطقه ویژه اقتصادی لامرد به ارمغان آورد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :