ظرفیت‌های گردشگری اروند بکر و کم نظیر است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به ظرفیت‌های کم‌نظیر گردشگری منطقه، اروند را فرصت نوین گردشگری ایران معرفی کرد.

به گزارش فرینا، علی زارعی، تنوع گردشگری در اروند را یک فرصت بی‌بدیل دانست و اظهار داشت: گردشگری طبیعی، تاریخی، دفاع مقدس، مذهبی، خوراک و… اروند را به فرصت نوین گردشگری ایران تبدیل کرده است.

زارعی با تأکید بر این نکته که سازمان منطقه آزاد اروند بسترهای لازم برای حضور تمام فعالان گردشگری در نمایشگاه تهران را فراهم نموده است، گفت: از فعالان گردشگری، صنایع دستی، آژانس‌های مسافرتی، جامعه هتل‌داران و…منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر) دعوت می‌شود که به صورت فعال و برای معرفی کسب و کار و فعالیت خود در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: حضور در نمایشگاه فرصت مناسبی برای دستیابی به دستاوردهای موردنظر بر پایه توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها، معرفی محصولات و ارتباط با سایر فعالین عرصه گردشگری و صنایع دستی در ابعاد وسیع جهت رونق بخشیدن به اقتصاد این صنعت است.

لازم به یاد آوری است؛ هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته 1402 از تاریخ 23 تا 26 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :