پرواز نجف ـ كرج در فرودگاه بین‌المللی پیام به زمین نشست

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به استقبال صورت‌گرفته از پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف اشرف که در ایام اربعین حسینی امسال از طریق پیام صورت گرفت، گفت: انجام پروازها از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از 21 بهمن 1402 از سر گرفته شد.

به گزارش فرینا، سید مهدی جعفری افزود: در ایام اربعین حسینی امسال حدود 15 پرواز به صورت رفت و برگشت از این فرودگاه به مقصد نجف اشرف و بالعکس انجام شد که مورد استقبال زائرین قرار گرفت.

جعفری با اشاره به خدمات رسانی فرودگاه بین‌المللی پیام به زائرانی از استان های البرز، قزوین، زنجان، تهران و قم، تاکید کرد: به همین منظور رایزنی هایی با ایرلاین های مختلف صورت گرفت که پس از توافق های صورت گرفته با شرکت هواپیمایی تابان، پروازهای پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از 21 بهمن 1402 از طریق این شرکت هواپیمایی انجام می شود.

وی با بیان اینکه این پروازها به صورت هفتگی و در روزهای شنبه انجام می شود، تصریح کرد: ساعت ورود پرواز نجف به فرودگاه بین المللی پیام 9:15 و ساعت خروج 10:15 دقیقه خواهد بود.

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام افزود: زائران و مسافران می توانند با مراجعه به سایتhttps://tafarojgasht.com نسبت به تهیه و دریافت بلیط اقدام نمایند.

جعفری گفت: همچنین زایران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن های 02142109 و 09362753181 تماس حاصل نمایند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :