در پیامی بمناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛

عبدالملکی: کلیه مناطق در مسیر پیگیری آرمان‌های اقتصادی انقلاب حرکت می‌کنند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی بمناسبت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نوشت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز مولود جمهوری اسلامی هستند و مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و در مسیر پیگیری آرمان‌های اقتصادی انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند، مسیری که در دولت مردمی سیزدهم با سرعتی مضاعف طی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، متن پیام حجت‌الله عبدالملکی بدین شرح است:
سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یادآور حرکت تمدن ساز ملت بزرگی است که با هدایت امامی فرزانه در قلب تاریخ جاودانه شدند. این تاریخ سازی سترگ با گذر از گام اول، چهل و پنجمین سال شکوهمند خود را علی رغم همه سختی ها پشت سر گذاشته و در گام دوم خود، بیش از پیش ارمغان «استقلال»، «آزادی» و «جمهوری اسلامی» را به جهان مخابره کرده است.
این روز بزرگ الهی را به ملت ایرانیان، همه مسلمانان و آزادگان جهان تبریک عرض می‌کنم.

بی شک یکی از بزرگترین افتخارات انقلاب، در آرای مردمی نمایان گر است که انقلابشان را با خون شهیدانشان آبیاری کرده اند و تبلور گوشه ای از ثمرات این شجره طیبه را یازدهم اسفند امسال نیز با حضور در پای صندوق های رای به تمام آزادی خواهان جهان نشان خواهند داد.

مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز مولود جمهوری اسلامی هستند و مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و در مسیر پیگیری آرمان‌های اقتصادی انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند، مسیری که در دولت مردمی سیزدهم با سرعتی مضاعف طی می‌شود.
 تمامی تلاش ما و همه همکاران خدوممان در مجموعه دبیرخانه و سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در راستای گفتمان انقلاب اسلامی انجام می‌شود و هدف نهایی ما پیشرفت ایران اسلامی است.
امید که همگان در این مسیر موفق و موید باشیم.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :