همزمان با سراسر کشور؛

آزمون نظام مهندسی در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار از رقابت 552 داوطلب ورود به حرفه نظام مهندسی طی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته به میزبانی دانشگاه بین‌المللی چابهار خبر داد و گفت: این آزمون برای نخستین‌بار در شهرستان چابهار برگزار می‌شود.

به گزارش فرینا، ناصر آبروِش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بنا به درخواست سازمان سنجش آموزش کشور، این آزمون به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

آبروش با بیان اینکه دانشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار همواره در برگزاری آزمون‌های مختلف سازمان سنجش آموزش کشور همکاری و همراهی لازم را داشته است، بیان داشت: برای برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان (مردادماه1400) نیز تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا رعایت خواهد شد و در این خصوص جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه این آزمون طی روزهای 14،13و 15 مردادماه جاری برگزار می شود گفت: روز چهارشنبه 13 مردادماه، 228 داوطلب در آزمون تستی شرکت خواهند کرد که از این تعداد 185 نفر مرد و 43 داوطب زن هستند.

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار ادامه داد: روز پنجشنبه 14مردادماه هم 213 داوطلب اعم از 169 داوطلب مرد و 44 داوطلب زن در این آزمون شرکت خواهند کرد.

آبروش با بیان اینکه آزمون روز جمعه 15 مردادماه در 2 مرحله برگزار می‌شود گفت: مرحله نخست به صورت تستی بوده و بین 59 داوطلب مرد و چهار داوطلب زن برگزار می‌شود و بخش بعدی این آزمون که طراحی است به صورت صبح و عصر بین 38 داوطلب مرد و 10 داوطلب زن برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در واقع، صبحِ روز جمعه تعداد 48 داوطلب در رشته «طراحی معماری» طی مدت‌زمان هشت ساعت (از ساعت 9 صبح تا پنج بعدازظهر) با هم به رقابت خواهند پرداخت. برای این داوطلبان میزِ طراحی مناسب در نظر گرفته شده است.

داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :