عرضه 1200 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب کیش

یک هزار و 200 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب کیش در معرض دید علاقه مندان به مطالعه قرار گرفته است.

به گزارش فرینا به نقل از ایرنا ، این نمایشگاه که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از روز دوشنبه افتتاح شده است تا 29 آبان ماه میزبان علاقه مندان به کتاب است .

در این نمایشگاه یک هزار و 200 عنوان کتاب با تخفیف 20 درصدی برای کودکان و 10 درصدی برای سایر آثار در حوزه های عمومی ، روانشناسی ، فلسفه ،هنر ، ادبیات ایرانی ،کلاسیک ،ترجمه ، تاریخ ، جامعه شناسی به مخاطبان عرضه می شود.

مجلس و انتخابات ، جستارهایی در قصه شناسی ، فلسفه طنز، خلاصه تاریخ و هنر ، مکتب های داستان نویسی در ایران ، ادبیات عامیانه ایرانی ، شاهکارهای مجسمه سازی جهان ، فرهنگ مشاغل سنتی ، ادبیات نمایشی در ایران ، فرآیند طراحی در آثار معماران معاصر ، ابن خلدون و علوم اجتماعی، مطالعاتی در عرفان اولیه ، دانشنامه کودکان و نوجوانان ؛ باورهای عامیانه مردم ایران ، ادیان مختلف ، تقوم وتاریخ در ایران از جمله عناوین آثار ارائه شده در این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه جملاتی درج شده بر روی پوستر از شخصیت های مهم علمی، فرهنگی و شاعران در مورد اهمیت کتاب و کتابخوانی به چشم می خورد .
ساعات بازدید از نمایشگاه کتاب 9 تا 14 صبح و 17 تا 21 عصر خواهد بود.

همچنین به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی نمایشگاهی دیگری از 24 آبان تا 9 آذر ماه و از ساعت 17 تا 22 به همت امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش و با هدف ترویج کتابخوانی در سرای هنر مقابل تالار شهر کیش برپاست.

در این نمایشگاه 3 هزار عنوان کتاب در حوزه های دین، فلسفه، ادبیات، روانشناسی، علوم اجتماعی ،کودک و نوجوان، هنر، تاریخ و جغرافیا با 55 درصد تخفیف عرضه شده است.

42 هزار و 881 جلد کتاب در 11 رده مختلف در کتابخانه های جزیره کیش موجود است .

تعداد عناوین کل کتاب کتابخانه های عمومی و کودک و نوجوان 30 هزار و 790 کتاب است که از این تعداد 20 هزار و 614 عنوان مربوط به کتابخانه های عمومی و 10 هزار و 176 عنوان مربوط به حوزه کودک و نوجوان است.

فرهنگسرای سنایی ، مهستان ، اندیشه ، میلاد ،قرآن و عترت ، خانه فرهنگ مینا و کتابخانه میر مهنا از مراکز فرهنگی کیش به شمار می روند.
24 آبان ماه در سالنامه رسمی کشورمان به عنوان روز کتاب، کتابخوانی نامگذاری شده است.
برچسب ها : منطقه آزاد کیش
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو