دوشنبه 23 مهر 1397
تعداد یافته ها 2037 مورد

المپیاد استعدادهای برتر فوتبال در کیش برگزار می شود

مدیرکل دفتر استعدادیابی وزارت ورزش کشور با مدیرعامل موسسه ورزش کیش دیدار و در خصوص میزبانی مسابقات ورزشی نخبگان گفتگو کرد.

برگزاری مسابقات «فین‌تک» دانش آموزی در کیش اینوکس 2018

دومین دوره مسابقات «فین‌تک» دانش آموزی در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (کیش اینوکس2018) در منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود.

اجرای طرح احداث موکب های دائمی اربعین در مرز شلمچه

مدیر طرح عمرانی منطقه آزاد اروند در شلمچه از اجرای پروژه توسعه زیر ساخت های خدماتی و پشتیبانی مواکب در مرز شلمچه با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال خبر داد و گفت:با اجرای این پروژه مواکب به صورت دائمی در شلمچه مستقر می شوند.

٣٥٠ موکب در مسیر منتهی به مرز شلمچه برپا شد

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند گفت:به منظور خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی تاکنون 350 موکب مردمی در مسیر منتهی به مرز شلمچه برپا شده است.

تاکنون 5 هزار نفر از مرز شلمچه عبور کردند

قائم مقام منطقه آزاد اروندگفت: تاکنون 5 هزار نفر از مرز شلمچه عبور کردند در حالی که تا به امروز یک هزار نفر از مرز چذابه عبور کردند.

صادرات 625 میلیون دلاری کالا از مرز دوغارون

مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 618 هزار تن انواع کالا از این منطقه به کشور افغانستان صادر شده که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته56 درصد افزایش داشته است.

ساخت یکی از بزرگترین کارخانه های تولید لوازم خانگی کشور در پیام

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: یکی از بزرگترین کارخانه های لوازم خانگی کشور در زمینی به مساحت 72 هزار متر مربع با سرمایه گذاری بالغ بر 170 میلیارد تومان و سرمایه گذاری ارزی معادل 84 میلیون دلار توسط شرکت صنایع ماشین های اداری ایران(مادیران) در منطقه ویژه اقتصادی پیام در دست اجراء است.

عملیات پروژه پنجره واحد مناطق آزاد از دیماه 97 آغاز می شود

دبیر کمیته راهبردی فناوری اطلاعات و مدیر پروژه پنجره واحد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، در جریان بازدید تیم پروژه از منطقه آزاد کیش، از پایان فاز شناخت پروژه پنجره واحد در آذرماه سال جاری و شروع عملیاتی پروژه از روزهای ابتدایی زمستان 97 خبر داد.

افتتاح سامانه رهگیری مرسولات پستی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

سامانه‌ی رهگیری مرسولات پستی ارسالی به منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی افتتاح شد.

بازدید معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از هتل ها و مراکز اقامتی

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس جامعه هتلداران کیش از مراکز اقامتی این جزیره بازدید کردند.

آخرین اخبار آرشیو