دوشنبه 23 مهر 1397

ارس

سرمایه‌گذاری در ارس ـ مغری و درآمدی که نصیب کشور می کند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با ایجاد پالایشگاه در مناطق آزاد ارس و مغری، درآمد زیادی عاید کشور می‌شود و می‌توانیم شرایط تحریم را پشت سر بگذاریم.

فیلم | توسعه همکاری‌ ایران و ارمنستان در چارچوب تولید کالا‌های مشترک

در سال‌های اخیر با توسعه همکاری‌های ایران و ارمنستان این کشور بازار هدف بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی شده است و آن‌ها محصولات مختلفی به ارمنستان صادر می‌کنند.

اولین رویداد استارتاپی گردشگری ارس برگزار می‌شود

سرپرست مرکز رشد و فناوری توسعه صادرات منطقه آزاد ارس، گفت: اولین رویداد استارتاپی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری ۷، ۱۵ و ۲۱ آبان ماه در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

توسعه زیرساخت های جاده ای و ریلی ارس ضروری است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: با توجه به قرارگیری منطقه آزاد ارس در مسیر کریدورهای شمال جنوب و شرق غرب و پتانسیل کم نظیر برای همگرایی اقتصادی در سطح بین الملل توسعه زیرساخت های جاده ای و ریلی ارس ضروری است.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

«ارس» منطقه بکر سیاحتی در شمال ایران / گردشگری فرصتی برای روزهای سخت

«ارس» با داشتن جاذبه‌های گردشگری فراوان تاریخی و طبیعی ظرفیت تبدیل‌شدن به قطب گردشگری کشور را دارد؛ پتانسیلی که در روزهای سخت تحریم می‌تواند ارزآوری فراوانی در پی داشته باشد.

اولین رویداد استارتاپی گردشگری ارس برگزار می شود

اولین رویداد استارتاپی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در منطقه آزاد ارس برگزار می شود. 

تکمیل کریدور شمال ـ جنوب با راه آهن ارس ـ ماکو ـ ترکیه

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه تکمیل کریدور استراتژیک شمال به جنوب را در دستور کار مناطق آزاد به ویژه مناطق آزاد شمال کشور قرار دارد گفت: با اتصال راه‌آهن خرمشهر به بصره، چابهار به زاهدان و راه‌آهن ارس ـ ماکو ـ ترکیه نواحی مهمی از کشور شامل مناطق همجوار با همسایگان تحت پوشش خطوط ریلی قرار می گیرند.

رونمایی از نتایج اجرای طرح مدارس مروج سلامت منطقه آزاد ارس

مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ارس گفت: همزمان با بازگشایی مدارس، نتایج اجرا و ارزیابی مدارس با مدنظر قراردادن استانداردهای مدارس مروج سلامت منطقه آزاد ارس رونمایی و نشان مخصوص مدارس مروج سلامت در دبیرستان ارس نصب شد.
1 - 10 of 728

آخرین اخبار آرشیو