چابهار

عملیات اجرایی ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار کلید خورد/ پازل حمل‌ونقل ترکیبی چابهار تکمیل می‌شود

از امروز (پنجشنبه) ۱۴ آذرماه سال ۱۳۹۸ عملیات اجرایی ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار کلید خورد تا با ایجاد آن پازل شهر لجستیکی چابهار به‌عنوان یکی از چهار شهر لجستیکی کشور تکمیل شود.

عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار آغاز شد

با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم، نمایندگاه مردم زاهدان و چابهار در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران چابهار و کنارک عملیات اجرایی شهر فرودگاهی بین‌المللی چابهار در منطقه آزاد این شهر آغاز شد.

سفر وزیر راه و شهرسازی به منطقه آزاد چابهار

وزیر راه و شهرسازی کشور و هیات همراه باهدف حضور در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث فرودگاه بین‌المللی وارد چابهار شد.

آغار عملیات ساخت فرودگاه منطقه آزاد چابهار

پس از اما و اگرهای بسیار در رابطه با ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار سرانجام امروز (14 آذر ماه) عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار آغاز خواهد شد.

برگزاری پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان در منطقه آزاد چابهار

مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان چابهار با حضور شرکت‌های فعال در این زمینه از ۱۲ لغایت ۱۵ آذرماه ۹۸ در نمایشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

ایجاد شعبه پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در منطقه آزاد چابهار

به‌منظور توسعه همکاری دوجانبه، تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه علوم پزشکی ایران و منطقه آزاد چابهار منعقد شد.

راه‌اندازی کلبه‌ای ساحلی با خدمات متفاوت در منطقه آزاد چابهار

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: باهمت بانوان توانمند و بومی چابهار "کلبه هنری ستاره" با خدمات متفاوت در مجموعه تفریحی ساحلی لیپار در منطقه آزاد چابهار آغاز به کار نمود.

چابهار؛ عسلویه دوم ایران است

رییس اتاق بازرگانی ایران و هند گفت: منطقه آزاد چابهار می تواند در حوزه پتروشیمی هم فعالیت کند و به جای صادرات خام نفت و گاز با فعالیت های ارزش افزوده ای و تبدیل آنها به محصول نهایی، صادرات را انجام داد؛ بنابراین چابهار می تواند به عسلویه دوم ایران تبدیل شود و از این طریق به رونق اقتصادی و اشتغال در منطقه دست یافت.

همه آنچه باید درباره فعالیت های علمی و پژوهشی منطقه آزاد چابهار بدانید

منطقه آزاد چابهار فعالیت های علمی و پژوهشی خود را در قالب توسعه فعالیت های فناورانه و نوآورانه ادامه می‏ دهد و در تلاش است تا با افزایش امکانات زمینه جذب دانشجوهای خارجی را فراهم کند.

نماد حسین علیمرادی به عنوان یک جنبش اجتماعی ترویج یابد

سخنگوی دولت گفت: نماد حسین علیمرادی این جهادگر فرهنگی به عنوان یک جنبش اجتماعی و گفتمان بزرگ در کشور ترویج یابد.
1 - 10 of 1938

آخرین اخبار آرشیو