چهارشنبه 21 آذر 1397

چابهار

تیم منطقه آزاد چابهار قهرمان کریکت باشگاههای سیستان و بلوچستان شد

رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار گفت: تیم کریکت منطقه آزاد این شهرستان قهرمان کریکت باشگاههای سیستان و بلوچستان شد.

کسب مقام اول جهانی "یسرا سلیمانی" در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی "چرتکه" 2018 مالزی برای سومین سال پیاپی

"یسرا سلیمانی" که با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار به مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی "چرتکه" 2018 مالزی اعزام شده بود، سومین مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب نمود.

موافقت اصولی با راه اندازی ایرلاین در چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از موافقت اصولی به منظور راه‌اندازی ایرلاین در چابهار خبر داد و اعلام کرد: به زودی عملیات اجرایی احداث ترمینال جدید مسافری در فرودگاه فعلی چابهار آغاز می‌شود.

شیب تند رشد اقتصادی در منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ارزش تولیدات منطقه آزاد چابهار با افزایش 20 برابری از 50 میلیارد تومان در سال 1392 به بیش از یک هزار و 56 میلیارد تومان در پایان سال 1396 رسید.

پیکره مسکونی منطقه آزاد چابهار پایلوت جمع‌آوری زباله از مبدأ

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد چابهار، گفت: از ۱۵ آذرماه جاری طرح جمع‌آوری زباله‌ها از مبدأ در پیکره مسکونی منطقه آزاد چابهار در ساعات ۲۰ تا ۲۲ شب به‌عنوان پایلوت در حال انجام است.

حضور 6 کشور در نمایشگاه گردشگری پارس

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از حضور چندین کشور در دهمین نمایشگاه گردشگری پارس که با محوریت توریسم سلامت در شیراز برگزار خواهد شد، خبر داد.

حضور سازمان منطقه آزاد چابهار در "دهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس" در شیراز

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی سازمان منطقه آزاد چابهار از حضور سازمان در "دهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس" خبر داد و افزود: این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۴ آذرماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز برگزار می‌شود.

وزیر ارشاد: چابهار دریچه توسعه ملی است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه، چابهار دریچه توسعه ملی است و اهمیت بسیاری دارد، گفت: رییس جمهوری نیز برای توسعه استان سیستان و بلوچستان نگاه و تاکید ویژه ای دارد.

حمله به دروازه تجارت/ ناامنی‌های هدفمند، مانع روند توسعه نیست

ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه روز پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ فردی سوار بر وانت نیسان قصد ورود به مقر فرماندهی انتظامی چابهار را داشته که سربازان وظیفه مقابل در این ساختمان مانع از ورود او می شوند. مهاجم اما مواد منفجره همراه خود را در ورودی این ساختمان منفجر می کند.
1 - 10 of 258

آخرین اخبار آرشیو