جمعه 3 اسفند 1397

چابهار

‌چابهار ‌با خطوط کشتیرانی به ‌بنادر برخی کشورها متصل می‌شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: سازمان بنادر با توسعه زیرساخت‌ها، فاز اول بندر چابهار ‌را مهیا برای حضور سرمایه‌گذاران کرده و در واقع راهبرد اصلی ما در این بندر معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در برای نقش آفرینی همه‌جانبه بخش خصوصی است‌.

لزوم توانمندسازی زنان بلوچ در یادگیری زبان بین المللی برای ارایه سوزن‌دوزی به بازارهای جهانی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، در توانمندسازی زنان بلوچ در یادگیری زبان بین المللی برای ارایه هنر اصیل خود به بازارهای جهانی تاکید کرد.

جشنواره چابهار، گفت‌ و گو با صنعتگران بین‌المللی را تقویت می‌کند

معاون هنری وزیر ارشاد گفت: برای برآمدن در عرصه جهانی باید به گفت‌وگو بنشینیم و جشنواره چابهار این گفت‌وگو با صنعتگران را تقویت می‌کند.

صحیح‌ترین رویدادها از ریشه و فرهنگ ما برمی‌خیزد

ستاره اسکندری درباره اجرای نمایش زنده بافت پارچه و لباس در بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر در چابهار گفت: به نظر من همیشه صحیح‌ترین رویدادها از ریشه و فرهنگ ما برمی‌خیزد و ما باید به آن در هر شرایطی توجه کنیم.

نشست مدرسان آکادمی بررا و نماینده شرکت Chiefe با مدیران بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر چابهار

مدرسان آکادمی بررا و نماینده شرکت Chiefe طی نشست با مدیران بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر به بررسی ابعاد مختلف این رویداد در چابهار پرداختند.

سوزن دوزی نیازمند خارج شدن از حالت دکوری و یافتن نگاه مفهومی است

مدرس بین المللی حوزه استراتژی بازاریابی معتقد است که سوزن دوزی پتانسیل مناسبی در عرصه مد ایران دارد اما این بخش نیازمند خارج شدن از حالت دکوری و یافتن نگاهی مفهومی است.

برخی کشورها تمایل به مصادره هنر "سوزن دوزی بلوچی" را دارند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سوزن‌دوزی اصالت فرهنگی ایران و بلوچستان و تمایل برای مصادره کردن آن از سوی برخی کشورها نیز زیاد است.

برگزیدگان بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر معرفی شدند

بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر در چابهار با اعلام برگزیدگان بخش‌های مختلف و اعطای نشان مهتاب به کار خود پایان داد.

نشان ملی مهتاب به برگزیدگان اعطا می‌شود

دبیر بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: امسال برای اولین بار نشان ملی مهتاب به‌نام فاخردوز زن بلوچ به برگزیدگان اعطا می‌شود.

نمایش آثار برگزیده کارگاه‌های جشنواره مد و لباس فجر در ایتالیا

نشست خبری بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر در چابهار برگزار شد.
1 - 10 of 292

آخرین اخبار آرشیو