چابهار

جشنواره غذای منطقه آزاد چابهار از بهترین جشنواره های کشور بود

سرداور جشنواره غذای منطقه آزاد چابهار از داوران ملی کشور با ارسال پیامی ضمن تشكر از برگزار كنندگان اين جشنواره گفت: در طول دو سال برگزارى جشنواره هاى غذا در كشور، این جشنواره جزو بهترين ها بود.

اهدای گواهی حضور به هنرجویان کارگاه آموزشی جشنواره بین المللی مدولباس فجر منطقه آزاد چابهار

طی آئینی با حضور "عبدالرحیم کردی" مدیرعامل، محمداکبر چاکرزهی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار در حاشیه جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد گواهی حضور هنرجویان و حاضرین در کارگاه آموزشی سه روزه بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر به آنان اهداء شد.

اعلام نفرات برتر جشنواره غذای منطقه آزاد چابهار

سرداور ملی کشور و داور جشنواره غذای منطقه آزاد چابهار با صدور بیانیه ای با اعلام اینکه تنوع غذا زياد و مهارت هاى شركت كنندگان ستونى و داورى بسيار سخت بود گفت: تيم داورى سعى كرد تا حق كسى ضايع نشود و به اين خاطر اشتراك در مقام ها تعدد پيدا كرد.

پایان نمایشگاه صنایع‌دستی، سوغات و هدایای استان‌های مختلف کشور در منطقه آزاد چابهار

نمایشگاه صنایع‌دستی، سوغات و هدایای استان‌های مختلف کشور که همزمان با جشنواره تابستانی مونسون از ۲۴ مردادماه ۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی منطقه آزاد چابهار آغازشده بود شب گذشته به کار خود پایان داد.

برگزاری جشنواره‌ای با ۱۰۰ غذای متنوع محلی در منطقه آزاد چابهار

جشنواره غذا با بیش از ۱۰۰ نوع غذای متفاوت شامل غذاهای سنتی و محلی، مدرن، انواع پیش غذاها و دسرهای خوشمزه همزمان با فصل مونسون در منطقه آزاد چابهار برگزار و غذاهای برتر توسط داوران معرفی شد.

حضور هنرمندان قشمی در نخستین نمایشگاه منطقه ای چابهار

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم از حضور هنرمندان صنایع دستی قشم در نخستین نمایشگاه منطقه ای و جشنواره تابستانی چابهار خبر داد.

بازدید امام جمعه اهل سنت زاهدان از زیرساخت های بندر شهید بهشتی چابهار

با بهره برداری از فاز نخست طرح توسعه بندر شهید بهشتی، افزایش ظرفیت عملیاتی و تأمین تجهیزات استراتژیک مدرن، هیچ محدودیتی برای پهلوگیری کشتی و تخلیه و بارگیری انواع کالا در این بندر وجود ندارد .

استقبال از روز فرهنگ و هنر شهرستان چابهار در جشنواره تابستانی مونسون

روز فرهنگ و هنر شهرستان چابهار که همزمان با جشنواره تابستانی مونسون و نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات و هدایای استان‌های مختلف کشور در "نمایشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار" برگزار شد، با استقبال خوب مردم مواجه شد.

جشنواره مونسون چابهار و استقبال خوب مردم

جشنواره مونسون در منطقه آزاد چابهار همراه با برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی و هنری و برپایی نمایشگاه عرضه کالاهای متنوع با استقبال مردم روبه‌رو شد.

روز فرهنگ و هنر شهرستان‌های نیکشهر، قصرقند و سرباز

همزمان با جشنواره تابستانی مونسون و نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات و هدایای استان‌های مختلف کشور در نمایشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار به‌صورت مشترک "روز فرهنگ و هنر شهرستان‌های نیکشهر، قصرقند و سرباز" شب گذشته برگزار شد.
41 - 50 of 203

آخرین اخبار آرشیو