خبر ویژه

پیش بینی افزایش ۱۰۰ درصدی صادرات از منطقه آزاد ارس | 7

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان سال بتوانیم میزان صادرات از این منطقه را به میزان ۱۰۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش دهیم. 

طرح توسعه محدوده منطقه آزاد ارس عملیاتی شده است | 6

به گفته مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر اساس تصویب هیات دولت با افزایش محدوده منطقه آزاد ارس به۷۱ هزار و ۸۴۸ هکتار، طرح توسعه ای این منطقه عملیاتی شده است.

صادرات ۱۶۱ میلیارد دلاری کالا از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی | 5

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اهمیت صادرات در برهه کنونی گفت: ۱۶۱ میلیارد دلار کالا در ۶ سال گذشته از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور صادر شده است.

«تولید برای صادرات» هدف اصلی تشکیل مناطق آزاد کشور | 4

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: «تولید برای صادرات» هدف و فلسفه اصلی تشکیل مناطق آزاد است که این امر در منطقه آزاد ارس محقق شده است. 

سه پروژه دیگر در ارس افتتاح شد | 3

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ادامه سفر خود به منطقه آزاد ارس، سه پروژه دیگر در این منطقه را افتتاح کرد.

کارخانه تولیدی «اترک انرژی گستر ارس» به بهره برداری رسید | 2

با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، کارخانه «اترک انرژی گستر ارس» افتتاح و به بهره برداری رسید.

واحد تولیدی «سبز طیف ارس» افتتاح شد | 1

امروز (یکشنبه) با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی واحد تولیدی «سبز طیف ارس» افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح ۹ پروژه سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از افتتاح ۹ پروژه سرمایه گذاری با حضور «مرتضی بانک» مشاور رییس جمهور در این منطقه خبر داد. 

منطقه آزاد انزلی محور توسعه روابط اقتصادی و ترانزیتی

در دومین و آخرین روز دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور تفاهم‌نامه‌ 104 ماده ای همکاری‌های اقتصادی، بازرگانی، علمی، فنی و فرهنگی ایران و قرقیزستان از سوی وزرای راه دو کشور به امضا رسید.

طرح‌های عمرانی در اولویت منطقه آزاد اروند قرار دارند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: اجرای طرح‌های عمرانی در شهرهای آبادان و خرمشهر در اولویت کاری منطقه آزاد اروند قرار دارد.
1 - 10 of 292

آخرین اخبار آرشیو