اخبار مناطق ويژه اقتصادي

منطقه ویژه اقتصادی پیام جایزه ملی کیفیت ایران را از آن خود کرد

در اختتامییه شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران، منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام حائز رتبه اشتهار کیفیت تک ستاره شد .

ارتقا ء تولید ملی در گروی افزایش کیفیت است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به روز ملی کیفیت و تاکید به اهمیت این روز گفت: هدف از نام‌گذاری این روز توجه به ارتقا دانش کیفیت است و امروز فرصتی است تا فعالان در حوزه‌های مختلف کشور ارزیابی درستی از زمینه های رشد و ارتقاء کیفیت فعالیت ها در رونق تولید داشته باشند.

بازديد هيئت تركيه اي از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

رئيس اتاق بازرگاني شهر منمن تركيه و عضو هيئت مديره منطقه آزاد و عضو شوراي شهر ازمير تركيه از منطقه ويژه اقتصادی بوشهر بازديد نمودند. 

لزوم ارتقای زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی لامرد 

قائم مقام سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)  گفت: بر اساس طراحی های انجام شده منطقه ویژه اقتصادی لامرد میزبان صنایع بزرگ و حیاتی خواهد بود و در همین راستا ارتقای زیر ساخت های این منطقه راهبردی در اولویت قرار دارد.

500هزار تن صادرات محصولات تولیدی از منطقه ویژه اقتصادی سرخس

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس گفت: درصدد هستیم تا در برنامه‌ای 2 ساله، حجم صادرات محصولات تولید شده در این منطقه به 500 هزار تن در سال برسد

ابتکار بندر شهید رجایی برای ایجاد کمپین فم تریپ «دریا را ببین»

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی گفت: بندر شهید رجایی با راه اندازی کمپین "دریا را360 درجه ببین" با هشتگ (SeeSea360#) و ابتکاراتی همچون اجرای فم تریپ (تور رایگان آشناسازی) به دنبال ایجاد یک جنبش فراگیر به منظور بهره مندی گروه های اثرگذار مردمی به ویژه خانواده ها از لذت دیدن جاذبه های پایتخت دریایی ایران است.

رشد 2.6 درصدي ترانشيپ کالا در بزرگترين بندر ايران

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی، از جابجایی افزون بر 910  هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر کانتینری ایران طی هفت ماهه نخست امسال خبر داد.

فعالیت استارتاپ ها در حوزه بندری و دریایی بسیار گره گشاست

رییس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه در فضای تحریم، فعالیت استارتاپ ها در حوزه بندری و دریایی بسیار گره گشاست، گفت: نیازسنجی درست، کشف ضرورت ها، تعریف بازار و حمایت لازم از سوی دستگاه های متولی، عوامل موفقیت فعالیت شرکت های استارتاپی در این حوزه است.

افزایش 90 درصدی ترانزیت نفتی از بندر شهید رجایی

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از صادرات 21میلیون تن کالای غیرنفتی با رشد 8درصدی در بزرگترین بندر بازرگانی ایران خبر داد و گفت: در غالب شاخص‌های عملیاتی این بندر، شاهد تداوم روند صعودی و رونق هستیم.

تاکید رئیس دفتر رئیس‌جمهوری بر توسعه صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت: با توجه به ایجاد زیر ساخت‌ها، وجود مزیت‌ها و همچنین تدابیر دولت برای استفاده بهینه از قابلیت‌های منطقه ویژه اقتصادی لامرد شرایط برای احداث و استقرار صنایع بزرگ در این کانون صنعتی فراهم است.
1 - 10 of 7055

آخرین اخبار آرشیو