اخبار مناطق ويژه اقتصادي

آمادگی شرکت ملی گاز برای تامین خوراک فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: با توجه به وجود زیرساخت های مطلوب آمادگی برای تامین افزایش خوراک مورد نیاز پتروشیمی های منطقه ماهشهر وجود دارد.

رشد 2 برابری اشتغال در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: ایجاد فرصت شغلی در 5 ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 2 برابر شده است .

استفاده از ظرفیت‌های فرودگاه پیام برای تحقق اهداف بخش ICT

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات در مجمع عمومی خدمات هوایی پست و مخابرات، به استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های این منطقه برای پیشبرد اهداف ICT تاکید کرد.

صرفه جویی ارزی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره)

با تلاش متخصصان کشورمان سامانه کنترل ترافیک دریایی (وی تی اس) در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) تعمیرات اساسی شد.

رشد 26 درصدی ورود و خروج کشتی به بندر امیرآباد نسبت به مدت مشابه سال قبل

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: تخلیه و بارگیری در بندر امیرآباد تا به امروز حدود 25 درصد و صادرات آن نزدیک به 77 درصد رشد داشته است.

اختصاص کد گمرک به منطقه ویژه اقتصادی جهرم

نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی از اختصاص کد گمرک به منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان خبر داد.

ایستگاه تقلیل فشارگاز در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار احداث می شود

بیژن زنگنه وزیر نفت دستور احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز CGS در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار را به شرکت ملی گاز ایران صادر کرد.

آغاز عملیات احداث 12000 مترمربع انبار در منطقه ویژه اقتصادی کاوه

مدیرعامل شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه گفت: 12 هزار مترمربع به ظرفیت انبارهایمنطقه ویژه اقتصادی کاوه افزوده خواهد شد.

رفع موانع تولید در منطقه اقتصادی بوشهر ضروری است

استاندار بوشهر گفت: رفع موانع تولید در منطقه اقتصادی بوشهر ضروری است و باید طرح زیست‌محیطی منطقه ویژه بوشهر تدوین شود تا متقاضیان برای سرمایه‌گذاری در این منطقه مشکلی نداشته باشند.

بنادر و دریانوردی هرمزگان به عنوان دستگاه برتر در بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی تقدیر شد

اداره کل بنادر و دریانوردی در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ ادارات و دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در قالب بیست و دومین جشنواره استانی شهید رجائی، موفق به اخذ رتبه برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی شد.
1 - 10 of 207

آخرین اخبار آرشیو