چهارشنبه 26 دی 1397

اخبار مناطق ويژه اقتصادي

رونق اشتغال در نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کازرون

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص مشوق‌های ویژه به سرمایه گذاران در نواحی صنعتی جره و بالاده و چنارشاهیجان خبر داد.

تحلیل و ارزیابی طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی لامرد

با هدف بررسی ابعاد مختلف طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی لامرد نشستی با حضور مدیران و کارشناسان این منطقه و اعضای شورای پژوهش دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کرج از فرودگاه پیام

 جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج با حضور در فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، ضمن بازدید از پتانسیل ها و بخش های مختلف این مجموعه همچنین در جریان نیازها و مطالبات مسئولان از مدیریت شهری قرار گرفتند. 

شفاف سازی گمرک ایران در خصوص بخشنامه ترانزیت خارجی گروه ٤ به مقصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

گمرک ایران طی بخشنامه ای در خصوص ترانزیت خارجی گروه ٤ به مقصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شفاف سازی کرد. 

افزایش ترانزیت انواع کالاهای نفتی و غیر نفتی در منطقه ویژه بندر امام خمینی(ره)

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت: بیش از 31 میلیون و 531 هزار تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی طی نه ماهه سال جاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) تخلیه و بارگیری شد.

مرز دوغارون مهمترین کریدور شرق به غرب کشور

فرماندار شهرستان تایباد گفت: دولت افغانستان نگاه ویژه‌ای به مرز دوغارون دارد و باید این ارتباط متقابل افزایش یابد.

افزایش صادرات انواع کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا

سرپرست اداره بندر و دریانوردی آستارا از تخلیه و بارگیری 145 هزار تن کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا در 9 ماهه امسال خبر داد و گفت: صادرات از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا افزایش یافت.

منطقه ویژه اقتصادی دوغارون؛ مهمترین کانون اشتغال در استان خراسان رضوی

فرماندار شهرستان تایباد گفت: منطقه ویژه اقتصادی دوغارون با واقع شدن در نقطه صفر مرزی، مهمترین کانون اشتغال در استان خراسان رضوی به شماره می‌رود.

عملکرد تولید و صادرات صنعت پتروشیمی

بالاترین میزان صادرات را از نظر وزنی پتروشیمی زاگرس با بیش از 2 میلیون تن و از نظر ارزشی نیز مجتمع پتروشیمی نوری با بیش از یک میلیارد و یکصد و هفده میلیون دلاردر منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از ابتدای سال تا پایان آذر به خود اختصاص داد.

رونمایی از نخستین شناورهای تفریحی استاندارد ساخت داخل در پایتخت دریایی ایران

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از به آب اندازی و موفقیت آمیز بودن آزمایش های دریانوردی نخستین نمونه از شناورهای تفریحی مونوهال(تک بدنه) ساخته شده در این استان خبر داد که قرار است تا پایان سال جاری، جایگزین شناورهای غیراستاندارد معروف به قایق تشتی شود. 
1 - 10 of 248

آخرین اخبار آرشیو