اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

پایان رقابت‌های قهرمانی موج‌سواری کشور "جام مکران" در چابهار

رقابت‌های موج‌سواری قهرمانی کشور "جام مکران" که از اول تیرماه ۹۸ در سایت موج‌سواری بندر صیادی-گردشگری رمین چابهار آغازشده بود، روز گذشته با معرفی برترین‌ها در رده‌های مختلف سنی، آقایان و بانوان به کار خود پایان داد.

برگزاری سه کارگاه آموزشی در سازمان منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری سه دوره آموزشی در راستای توانمند سازی، سازمان های مردم نهاد خبر داد.

آموزش های مهارتی و توسعه منابع انسانی در منطقه آزاد اروند

نشست مشترک معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و مدیرکل فنی و حرفه ای استان با محوریت آموزش های مهارتی و توسعه منابع انسانی در سازمان منطقه آزاد اروند، برگزار شد.

«سمپوزیوم بین المللی هنرهای دینی و قرآنی» در کیش برگزار می شود

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از برگزاری «سمپوزیوم بین المللی هنرهای دینی و قرآنی» در جزیره کیش خبر داد.

سفر معاون فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور به جزیره کیش

در اولین روز سفر «محمدرضا رستمی» معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد به جزیره کیش، نشستی با حضور «غلامحسین مظفری» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

چابهار، قطب موج‌سواری ایران

موج‌سواری یکی از پرطرفدارترین ورزش‌های روی آب است که چابهار، تنها شهر در ایران است که از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط فعالیت در این رشته مهیج را دارد.

امواج اقیانوسی بر پیکر سواحل طلایی مکران

چابهار تنها بندر اقیانوسی ایران و متصل به آب‌های آزاد دنیا از نظر جاذبه‌های تفریحی، گردشگری و تاریخی از اهمیت فراوانی برخوردار است و بیش از ۷۰۰ منطقه تفریحی و دیدنی دارد. فواره طبیعی آب در نوار ساحلی چابهار به گواتر بسیار زیبا و دیدنی هستند و رقص امواج در ساحل هر رهگذری را مجذوب می‌کند تا ساعاتی را به گشت‌وگذار در سواحل زیبا و دیدنی آن بپردازد.

بانوان قشمی میراث دار هویت جزیره هستند

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بانوان قشمی، میراث بانان و حافظان اصلی هویت و تاریخ کهن جزیره هستند.

موج ها و فواره طبیعی آب در ساحل چابهار، زیبا و گردشگر پسند

تماشای ساحل شنی و صخره ای و موج فشان ها یا فواره طبیعی آب در ساحل صخره ای چابهار همراه با امواج زیبا و پرواز چندین متری آب در هوا برای هر گردشگری در این فصل (مونسون) جذاب و دیدنی است.

نفرات برگزیده جشنواره کتابخوانی ایمنی ترافیک ارس 2020 معرفی شدند

مرحله اول جشنواره کتابخوانی «ایمنی ترافیک» مبتنی بر نرم افزار موبایلی ارس 2020 با معرفی نفرات برگزیده به پایان رسید.
1 - 10 of 344

آخرین اخبار آرشیو