جمعه 3 اسفند 1397

ماکو

اسامی هفت محصول خوراکی وارداتی غیر مجاز در ماکو اعلام شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو، اسامی هفت محصول خوراکی خارجی غیر مجاز وارداتی در منطقه آزاد ماکو را اعلام کرد.

لزوم توسعه همکاری های مشترک میان منطقه آزاد ماکو و مناطق آزاد ترکیه

«مرتضی بانک» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با «بختیار اسدزاده» سرکنسول سفارت جمهوری اسلامی ایران در استانبول دیدار و گفت و گو کرد.

تغییر سهمیه ارزی صنایع

ترغیب و تشویق تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی مناطق آزاد در جهت توسعه کسب‌وکارهایشان وارد فاز جدیدی شد. معاون تولید، صادرات و فناوری مناطق آزاد از رایزنی با بانک مرکزی برای افزایش سهمیه تامین ارز واحدهای تولیدی و صنعتی مناطق آزاد و ویژه خبر داد. این در حالی است که روند سرمایه‌گذاری در بنگاه‌های صنعتی مناطق آزاد در هشت‌ماه منتهی به آبان امسال از افزایش گرایش سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های صنعتی حکایت دارد.

نفرات برتر اولین المپیاد ورزشی بانوان منطقه آزاد ماکو در روزهای اول و دوم معرفی شد

رئیس اداره ورزش و جوانان ماکو گفت: برترینهای رشته های کاراته، فوتسال، آمادگی جسمانی، بومی محلی، دان پلان و مچ اندازی اولین المپیاد ورزشی بانوان معرفی شدند.

صادرات از مناطق آزاد مشروط شد!

طی ابلاغیه‌ای به گمرک ایران، صادرات کالاها از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشروط به این شرط اساسی شد که محصول تولیدی صادر شده باید به صورت 100 درصد از مواد اولیه داخلی تولید شده باشد.

تشریح فرصت های سرمایه گذاری در ماکو برای تجار و فعالین اقتصادی آذربایجان شرقی

 معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی و روسای انجمن ها اتحادیه‌های تولیدی و صنعتی استان آذربایجان‌شرقی دیدار و فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری در ماکو را تشریح کرد.

پنجمین نمایشگاه کتاب منطقه آزاد ماکو گشایش یافت

پنجمین نمایشگاه کتاب با بیش از دو هزار جلد کتاب و ۵۰ ناشر در منطقه آزاد ماکو آغاز به کار کرد.

تاکید بر استفاده از ظرفیت ماکو برای انتقال گردشگران خارجی و ترکیه به داخل ایران

مدیر بین الملل بزرگترین کارگزار توریسم ترابزون ترکیه گفت: چون از تهران و تبریز به مقصد ترابزون پروازی وجود ندارد، فرودگاه ماکو می تواند بار جابجایی مسافر را بر عهده بگیرد.

اولین المپیاد ورزشی بانوان منطقه آزاد ماکو برگزار شد

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: اولین المپیاد ورزشی بانوان منطقه آزاد ماکو با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت کننده در ماکو برگزار شد.

پیش‌خرید ۵۰ هزار راس دام زنده سبک برای تامین گوشت قرمز شب عید در کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از پیش خرید ۵۰ هزار راس دام سبک برای تامین گوشت قرمز شب عید در کشور خبر داد و گفت: این دام‌ها از یک کشور عضو اتحادیه اروپا خریداری شده و از مسیر ترکیه و منطقه آزاد ماکو وارد کشور خواهند شد.
1 - 10 of 636

آخرین اخبار آرشیو