ماکو

تسهیل تجارت، مهمترین وظیفه مدیریت گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد ماکو است

  • ماکو,
  • پنج‌شنبه 14 آذر 1398 - 09:28
مدیرعامل سازمان منطقه ازاد ماکو تسهیل تجارت را مهمترین وظیفه مجموعه گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد دانست و تاکید کرد: باید از نقطه صفر مرزی نسبت به تسهیل تجارت سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی اقدام کنیم و در رفع مشکلات آنان خودمان پیش قدم شویم.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

اهتمام جدی سازمان منطقه آزاد ماکو برای ارتقاي كيفيت معابر و زيبا سازي محيط شهري

منطقه آزاد ماکو در زمره مناطقی است که باید بیش از پیش به مسئله سیما و منظر شهرهای آن اهمیت داده شود و به جهت قرار گیری در دروازه ورودی ایران از سمت اروپا، ارتقاي كيفيت معابر و زيبا سازي محيط شهري آن ضروری است و از شاخص هاي افزايش نشاط و سلامتي در بحث جامعه و از طرح هاي اولويت دار سازمان منطقه آزاد ماکو است.

خرید یک دستگاه سی تی اسکن پیشرفته به بیمارستان فجر ماکو

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو گفت: یک دستگاه سی تی اسکن پیشرفته توشیبا توسط سازمان منطقه آزاد ماکو خریداری و در بیمارستان فجر ماکو به بهره برداری رسید.

محل دفع نخاله های ساختمانی منطقه آزاد ماکو تعیین شد

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ پیرو جلسه برنامه ریزی پاک سازی فضاهای شهری، بین شهری و روستایی، موقعیت محل دفع نخاله های ساختمانی شهری، بین شهری و روستایی واقع در محدوده منطقه آزاد ماکو تعیین شد.

عزم منطقه آزاد ماکو برای توسعه شهرک های کشاورزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: توسعه شهرک های صنعتی و ایجاد کشت و صنعت در منطقه آزاد ماکو را با اهتمام ویژه پیگیری می کنیم و در این رابطه از همکاری شرکت شهرک های کشاورزی آذربایجان غربی بهره خواهیم جست.

مطالعات طرح جامع پسماند منطقه آزاد ماکو انجام شد

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای ساماندهی به وضعیت نابسامان پسماند در سطح منطقه، در سال ۱۳۹۵ سازمان منطقه آزاد ماکو اقدام به انجام مطالعات طرح جامع پسماند منطقه (شامل بازنگری مطالعات انجام شده توسط شهرداری ها، تهیه مطالعات برای مناطق فاقد مطالعه و جانمایی زمین) توسط مهندس مشاور مشانیر نمود.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

مراحل تعیین مسیر خط راه آهن ایران ـ ترکیه از مسیر منطقه آزاد ماکو نهایی می شود

مدیر شهرسازی و اطلاعات جغرافیایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با تکمیل مطالعات مشاور در رابطه با حد فاصل ارتباطی گزینه ها، مسیر خط اتصال ریلی در ماه آتی تایید نهایی و از طرف شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به راه آهن کشور ترکیه اعلام می شود.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
1 - 10 of 896

آخرین اخبار آرشیو