ماکو

طرح های اشتغالزای دامپزشکی در منطقه آزاد ماکو حمایت می شوند

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در شرایط فعلی اقتصادی و تحریم ها، فعالان عرصه دامپزشکی و طرح های اشتغالزایی در این حوزه حمایت می شوند.

اصلاح الگوی تغذیه در دستور کار مدیریت غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو است

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه اصلاح الگوی تغذیه‌ای درست برای حفظ و ارتقاء سلامت جامعه نیاز است گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده در راستای فرهنگسازی مرتبط با غذا و ایمنی،‌اصلاح الگوی تغذیه جامعه در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است.

مرز بازرگان میزبان ورود ۱۵۰۰ زائر خارجی عاشق اباعبدالله الحسین (ع)

فرمانده هنگ مرزی ماکو به ورود یکهزار و ۵۰۰ زائر غیرایرانی از طریق مرز بازرگان به کشور اشاره کرد و گفت: ورود این زائران از ۱۵ مهرماه جاری آغاز شد و روز گذشته/یکشنبه/ پایان یافت.

شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بستر سازی برای توسعه صنعت و ایجاد زیرساخت های تولید مبتني بر مزیت های جغرافیایی اقتصادی را از ماموریت های مناطق آزاد برشمرد و گفت: شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی اثربخش از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد.

منطقه آزاد ماکو در آستانه تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور

مدیر تسهیل تولید، صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ گام های مهمی در حوزه صنعت پوشاک کشور برداشته شده و این منطقه در آستانه تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور است.

توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه این منطقه میزبان بخش مهمی از کریدور اصلی تجارت ایران و اروپاست، گفت: بهبود و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای در این منطقه با سرعت بیشتری ادامه می‌یابد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

ثبت سفارش ۸۴۹ کالای وارداتی در منطقه آزاد ماکو امکان‌پذیر شد

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ثبت سفارش ۸۴۹ ردیف تعرفه جهت ورود کالا به مناطق آزاد کشور در این منطقه امکان پذیر شد.

احساس امنيت و انضباط اجتماعی لازمه توسعه پایدار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: تامین امنيت، نخستین گام در جهت رشد اقتصادی و توسعه پایدار منطقه آزاد ماکو است و نیروی انتظامی در برقراری و حفظ نظم و امنیت در جامعه، نقش بسیار مهم و ارزنده ­ای ايفا می نمايد.

آغاز بهره‌برداری از معدن مرمریت سیاه‌سنگ ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پروانه بهره‌برداری از معدن مرمریت سیاه‌سنگ در ماکو صادر شده که دومین مورد از پروانه‌های صادره برای این نوع سنگ تزیینی گرانقیمت در این منطقه به‌شمار می‌رود.
1 - 10 of 873

آخرین اخبار آرشیو