شنبه 27 مرداد 1397

اخبار مناطق آزاد

پایان عملیات اعزام زائران حج 97 از فرودگاه امام (ره) با انجام 91 سورتی پرواز

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از اعزام 23 هزار و 249 زائر حج تمتع امسال از فرودگاه امام (ره) به سرزمین وحی خبر داد.

فرودگاه امام خمینی(ره) در جمع 3 فرودگاه برتر جهان

فرودگاه امام خمینی(ره) در جمع 3 فرودگاه برتر جهان با بیشترین رشد تعداد مسافر قرار گرفت.

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منعقد شد

در راستای حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کار های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منعقد شد.

همایش بزرگ آزادگان سرافراز استان گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی همایش بزرگ آزادگان سرافراز استان گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

پایان "دهمین جشنواره تابستانی مونسون" در منطقه آزاد چابهار

کاروان ۳۰۰ نفری روستاییان و عشایر از ۱۹ شهرستان استان سیستان و بلوچستان از ۲۲ تا ۲۶ مردادماه جاری در منطقه آزاد چابهار گرد هم آمده بودند تا توانمندی‌های خود در بخش‌های مختلف مانند گردشگری، صنایع‌دستی، پوشاک، محصولات و فرآورده‌های کشاورزی، آیین و سنن و موسیقی محلی خود را به نمایش بگذارند، شب گذشته پس از ۵ روزبه کار خود پایان داد.

استقرار سامانه کشوری کسب و کار «سککوک» در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از استقرار سامانه کشوری کسب و کار «سککوک» در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

گزارش خبری | افتتاح و کلنگ زنی پروژه های گردشگری و خدماتی در جزیره کیش / 13

روز پنجشنبه 25 مرداد ماه 97، مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی به منظور بازدید، کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه گردشگری و خدماتی و زیرساختی به منطقه آزاد کیش سفر کرد. هم چنین فریدون همتی استاندار هرمزگان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان، معاونین و مدیران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کیش و قشم نیز در این بازدیدها حضور داشتند.

گزارش خبری از برگزاری شورای اداری کیش با حضور مشاور رئیس جمهور / 12

هشتاد و یکمین جلسه شورای اداری جزیره کیش با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان، مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، برخی از نمایندگان استان در مجلس، مدیران عامل مناطق آزاد کیش و قشم برگزار شد.

افتتاح شبکه های تبادل آب و برق میان نیروگاه های شمال و جنوب جزیره کیش / 7

با حضور استاندار هرمزگان و مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دو پروژه شبکه تبادل آب و برق به صورت مجزا در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

ضامن موفقیت و عبور از سختی ها؛ وحدت و انسجام داخلی است / 6

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تاکید کرد: کشور هم اکنون در شرایط سختی قرار دارد اما ضامن موفقیت و عبور از سختی ها؛ وحدت و انسجام داخلی است.
1 - 10 of 581

آخرین اخبار آرشیو