جمعه 3 اسفند 1397

اخبار مناطق آزاد

روابط عمومی ها منعکس کننده نیازها و خواسته های مردم به مسئولان باشند 

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه روابط عمومی ها منعکس خواسته ها و نیازهای مردم به مسئولان هستند گفت: روابط عمومی ها؛ زبان گویا و راهنمای سازمان ها در اولويت دهي به برنامه ها هستند. در واقع روابط عمومی برای مسئولان و دستگاه ها؛ جایگاهی مشاوره ای و برای مردم آیینه ای از عملکرد و فعالیت دستگاه ها است. 

کیش می تواند کانون برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: وجود امکانات و تسهیلات قانونی در کیش فرصتی مناسب برای میزبانی از رویدادهای ملی و بین المللی و تبدیل شدن این جزیره به کانون این رویدادها است.

‌چابهار ‌با خطوط کشتیرانی به ‌بنادر برخی کشورها متصل می‌شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: سازمان بنادر با توسعه زیرساخت‌ها، فاز اول بندر چابهار ‌را مهیا برای حضور سرمایه‌گذاران کرده و در واقع راهبرد اصلی ما در این بندر معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در برای نقش آفرینی همه‌جانبه بخش خصوصی است‌.

تشریح ظرفیت های کم نظیر منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

جلسه مشترک مدیران منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برگزار شد.

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) باید نماد پیشرفت و توسعه کشور باشد

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروزه در دنیا فرودگاه ها نماد توسعه و پیشرفت یک کشور محسوب می شوند و ما باید شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را به نماد توسعه کشور تبدیل کنیم.

برگزاری نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی منطقه آزاد اروند

نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان های آبادان و خرمشهر امروز بصورت جداگانه برگزار شد .

نقد و بررسی ورود گردشگران عراقی به منطقه آزاد اروند

چهارمین میزگرد رسانه‌ای نشریه سلام آبادان با موضوع "ورود گردشگران عراقی به ‌اروند؛ فرصت‌ها و چالش‌ها" با حضور دو تن از معاونین سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

مجوزهای اقتصادی قشم از طریق سامانه پنجره واحد صادر می شود

مدیر جذب سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مجوزهای فعالان اقتصادی در این منطقه از طریق سامانه پنجره واحد خدمات صادر می شود.

تاسیس بورس در مناطق آزاد فرش قرمزی برای سرمایه‌گذاران خارجی

مدیرنظارت بر بورس های سازمان بورس گفت: باید شرایط لازم برای سرمایه گذاری در ایران تسهیل یابد که در این راستا تاسیس و فعالیت بورس در مناطق آزاد اقدام موثری محسوب می شود.

لزوم توانمندسازی زنان بلوچ در یادگیری زبان بین المللی برای ارایه سوزن‌دوزی به بازارهای جهانی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، در توانمندسازی زنان بلوچ در یادگیری زبان بین المللی برای ارایه هنر اصیل خود به بازارهای جهانی تاکید کرد.
1 - 10 of 665

آخرین اخبار آرشیو