دوشنبه 23 مهر 1397

اخبار مناطق آزاد

برگزاری مسابقات «فین‌تک» دانش آموزی در کیش اینوکس 2018

دومین دوره مسابقات «فین‌تک» دانش آموزی در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (کیش اینوکس2018) در منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود.

عملیات پروژه پنجره واحد مناطق آزاد از دیماه 97 آغاز می شود

دبیر کمیته راهبردی فناوری اطلاعات و مدیر پروژه پنجره واحد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، در جریان بازدید تیم پروژه از منطقه آزاد کیش، از پایان فاز شناخت پروژه پنجره واحد در آذرماه سال جاری و شروع عملیاتی پروژه از روزهای ابتدایی زمستان 97 خبر داد.

تشکیل زنجیره تولید تا مصرف محصولات کشاورزی در ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: برای کاهش قیمت تمام شده، حذف واسطه ها و بهره مندی تولیدکنندگان از ارزش افزوده زنجیره کشاورزی در منطقه آزاد ماکو تشکیل شود که در زمینه مدل کشت و صنعت نیز مذاکراتی با کشورهای عمان، قطر و ترکیه انجام شده است.

احداث نخستین پارک لجستیک شمال کشور در منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از احداث نخستین پارک لجستیک شمال کشور در این منطقه با همکاری وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

ضرورت تسریع در واگذاری و تعیین تکلیف اراضی ملی به بهره برداران منطقه آزاد ماکو

رئیس سازمان امور اراضی کشور بر ضرورت تسریع در واگذاری و تعیین تکلیف اراضی ملی به بهره برداران منطقه آزاد ماکو به منظور ورود مطمئن سرمایه گذاران داخلی و خارجی تأکید کرد.

بهره برداری از سد کرم آباد تحول بزرگی در کشاورزی منطقه آزاد ماکو ایجاد می کند

معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی گفت: با بهره برداری از سد کرم آباد و اجرای طرح‌های آبیاری نوین در پایاب این سد تحول بزرگی در کشاوری و صنایع وابسته آن در منطقه آزاد ماکو و به تبع آن در آذربایجان غربی ایجاد می شود.

اعزام 50 هزار زائر اربعین حسینی از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)

معاون بهره‌برداری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: برای سهولت بیشتر در امر اعزام و پذیرش زائران اربعین، یکی از سالن‌های بخش شرقی ترمینال شماره یک مسافری فرودگاه امام(ره) به پروازهای نجف و بغداد اختصاص یافته است.

1952 تن فرآورده خام دامی و آبزیان چابهار به پنج کشور صادر شد

معاون مدیر کل و رئیس اداره دامپزشکی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هزار و 952 تن انواع فرآورده های خام دامی و آبزیان این شهرستان در سالجاری به کشورهای عمان، هنگ کنگ، تایلند و حوزه خلیج فارس بویژه امارات متحده عربی صادر شده است.

هسته پیشران منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) وارد مرحله اجرایی شد

جلسه گشایش پاکت های مناقصه عمومی یک مرحله ای احداث زیر ساخت های هسته پیشران منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)برگزار شد.
1 - 10 of 643

آخرین اخبار آرشیو