اخبار مناطق آزاد

پیش بینی افزایش ۱۰۰ درصدی صادرات از منطقه آزاد ارس | 7

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان سال بتوانیم میزان صادرات از این منطقه را به میزان ۱۰۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش دهیم. 

طرح توسعه محدوده منطقه آزاد ارس عملیاتی شده است | 6

به گفته مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر اساس تصویب هیات دولت با افزایش محدوده منطقه آزاد ارس به۷۱ هزار و ۸۴۸ هکتار، طرح توسعه ای این منطقه عملیاتی شده است.

صادرات ۱۶۱ میلیارد دلاری کالا از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی | 5

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اهمیت صادرات در برهه کنونی گفت: ۱۶۱ میلیارد دلار کالا در ۶ سال گذشته از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور صادر شده است.

«تولید برای صادرات» هدف اصلی تشکیل مناطق آزاد کشور | 4

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: «تولید برای صادرات» هدف و فلسفه اصلی تشکیل مناطق آزاد است که این امر در منطقه آزاد ارس محقق شده است. 

آغاز بکار نمایشگاه دستاوردهای فناورانه صنعت فرودگاهی با حضور بخش های مختلف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

نمایشگاه دستاوردهای فناورانه صنعت فرودگاهی با حضور جمعی از مدیران ارشد صنعت فرودگاهی کشور و مسئولان صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در محل این صندوق آغاز بکار کرد.

برگزاری رزمایش طرح عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

رزمایش طرح عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور مدیران این مجموعه و مسئولان کشوری و لشکری نهادهای مستقر در شهر فرودگاهی، انجام شد.

قشم قطب ورزش های آبی کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رییس فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

امضا بیش از ٦٠ تفاهم نامه همکاری بین شرکت های دانش بنیان و شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

در حاشیه برگزاری نمایشگاه معرفی نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی بیش از ٦٠ تفاهم نامه همکاری شرکت های دانش بنیان و شتاب دهنده با شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به امضا رسید.

بازدید مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از نمایشگاه معرفی نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی

علی رستمی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره با همراهی محمدرضا کریمیان و مهدی علی عسگری از اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از نمایشگاه فناورانه صنعت فرودگاهی که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد،بازدید کرد.

عزم بانک های مطرح کشور برای کمک به پروژه های نیمه تمام کیش

نشست غلامحسین مظفری با معاون وزیر اقتصاد و دارایی و مدیران عامل بانک های صنعت و معدن، ملت، تجارت، بانک تجاری ایران و اروپا در خصوص تامین مالی پروژه های نیمه تمام در کیش برگزار شد.
1 - 10 of 595

آخرین اخبار آرشیو