اخبار مناطق آزاد

همایش و نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی چابهار

همایش و نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی چابهار ۱۱ و ۱۲ آبان ماه ۹۸ در مرکز همایش و نمایشگاه‌های بین‌المللی سازمان منطقه آزاد چابهار برگزار می‌گردد.

صدور مجوز فعالیت اولین دفتر کاریابی بین المللی در منطقه آزاد ارس

رییس اداره کار و خدمات اشتغال منطقه آزاد ارس از صدور مجوز فعالیت اولین موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی در منطقه آزاد ارس خبر داد.

امتناع برخی دستگاههای قضایی از رعایت قانون مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: متاسفانه شاهد عدم رعایت قوانین و مقررات مناطق آزاد توسط برخی دستگاه‌های اجرایی و حتی قضائی هستیم.

اجرای خط فوق توزیع 132کیلوولت دو مداره در سایت صنایع سنگین ارس

سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: خط فوق توزیع 132کیلوولت دو مداره جهت نیرورسانی به صنایع و واحدهای تولیدی مستقر در سایت صنایع سنگین ارس با استفاده از دکل های خود ایستای تک پایه بتنی در حال اجراست.

ارتقاء سطح خدمات و ایمنی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

مدیرکل دفتر ایمنی و تضمین کیفیت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از پایش خدمات ارائه شده در این مجموعه با هدف بهبود کمی و کیفی خدمت رسانی خبر داد.

مدیر جدید فرودگاه آبادان منصوب شد

طی آئینی پروانه سهرابی بعنوان مدیر جدید فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان و نخستین بانوی ایرانی که مسئولیت مدیریت فرودگاهی در کشور را بر عهده می گیرد، توسط مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در این سمت منصوب شد.

برخورداری از اتصال مستمر هوایی در منطقه آزاد یک امر راهبردی است

معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: برخورداری از اتصال مستمر هوایی در منطقه آزاد، یک امر راهبردی است.

فرودگاه نقش مهمی در توسعه اقتصادی مناطق آزاد دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: فرودگاه ها نقش مهمی در رشد و توسعه مناطق آزاد دارند.

اجرای تعهدات شرکت هواپیمایی ایران در فرودگاه آیت اله جمی

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از اجرای تعهدات این شرکت در فرودگاه آیت اله جمی خبر داد.

رسانه ها به شفافیت در سازمان منطقه آزاد قشم کمک کنند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در آیین تجلیل از خبرنگاران تاکید کرد: اصحاب رسانه جزیره قشم باید به شفاف‌سازی فعالیت­‎های مجموعه سازمان منطقه آزاد کمک کنند و در این راستا می­‌توانند هرگونه کوتاهی یا تخلفی از سوی این مجموعه را به شخص مدیرعامل گزارش‌دهند.
51 - 60 of 528

آخرین اخبار آرشیو