پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398

اخبار مناطق آزاد

توسعه همکاری ایران و عمان در زمینه های آبزی پروری، صید و صیادی

رئیس سازمان شیلات ایران گفت: ایران و عمان ظرفیت های خوبی برای همکاری های مشترک شیلاتی دارند و در زمینه های انتقال دانش فنی و تجربیات در بخش های آبزی پروری، صید و صیادی، فرآوری، بهبود کیفیت و صادرات می توانند توسعه مناسبات داشته باشند.

انتصاب سرپرست جدید معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش سرپرست جدید معاونت اقتصادی و سرمایه‌‌گذاری منصوب شد.

مناطق آزاد هیچگاه محلی برای قاچاق کالا نبوده است

مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعای مناطق آزاد با تاکید بر اینکه این مناطق هیچگاه محلی برای بروز و ظهور قاچاق نبوده است، از این مناطق در کشور رفع اتهام کرد.

ارسال کالاهای ضروری مناطق سیل زده از قشم به اهواز

مدیرکل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 15 کامیونت کالا از جمله چهار کامیونت کالایتجار، بازرگانان و شرکت های فعال این منطقه توسط هواپیمای باری ایلوشین سپاهپاسداران انقلاب اسلامی از فرودگاه قشم به اهواز ارسال شد.

 کمک به اقتصاد کشور و تولید ملی، هدف شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال جدید 

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: برنامه ریزی ها در این مجموعه باید در راستای شعار سال و کمک به اقتصاد کشور و رونق تولید تهیه و تدوین شوند.

مدیریت سیلاب با بهره گیری از تکنولوژی های روز در منطقه آزاد اروند

معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند با بهره گیری از تکنولوژی های روز و داده های ماهواره ای، اقدامات لازم جهت کنترل و مدیریت سیلاب را انجام می دهد.

کيش موفق به تدوين دو استاندارد در زمينه پوشاک شد

براي نخستين بار در تاريخ مناطق آزاد کشور، جزيره کيش موفق به تدوين دو استاندارد در زمينه پوشاک شد.

انتصاب اعضای جدید هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی طی احکامی سجاد کمالی پور و محمدرضا کریمیان را به مدت سه سال به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب کرد.

مناطق آزاد به یکی از پایه های اصلی اقتصاد کشور تبدیل می شوند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: نقشه راه سازمان مناطق آزاد در سال ۹۸ به سمت توسعه زیرساخت‌ها برنامه ریزی شده است تا با سرمایه گذاری‌های خارجی و داخلی باری از روی دوش اقتصاد کشور برداشته شود.

صدور مجوزهای لازم سرمایه‌گذاری در کمترین زمان ممکن در هرمزگان

استاندار هرمزگان از صدور مجوزهای لازم برای سرمایه‌گذاری در کمترین زمان ممکن در استان خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای استان هرمزگان، آمادگی پذیرش سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را داریم.
51 - 60 of 644

آخرین اخبار آرشیو