اخبار مناطق آزاد

تشریح آخرین وضعیت پروژه های تجاری و اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

آخرین وضعیت ٣ پروژه مهم اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در جلسه ای با حضور مشاور و نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور توسعه زیربنایی و طرح‌های ویژه بررسی شد.

بودجه سال ١٣٩٩ شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تصویب شد

جلسه بررسی برنامه اصلاحی بودجه سال ١٣٩٨ و برنامه پیشنهادی بودجه سال ١٣٩٩ در مجمع عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار شد.

یک انتصاب در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

با حکم مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، پژمان امید مقدمی به عنوان مدیر کل جدید دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی منصوب شد.

شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بستر سازی برای توسعه صنعت و ایجاد زیرساخت های تولید مبتني بر مزیت های جغرافیایی اقتصادی را از ماموریت های مناطق آزاد برشمرد و گفت: شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی اثربخش از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد.

منطقه آزاد ماکو در آستانه تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور

مدیر تسهیل تولید، صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ گام های مهمی در حوزه صنعت پوشاک کشور برداشته شده و این منطقه در آستانه تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور است.

افزون بر 13 میلیون دلار محصولات تولیدی قشم صادر شد

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات 13 میلیون و 135 هزار دلار محصولات تولیدی این منطقه به خارج از کشور خبر داد.

توسعه سیستان و بلوچستان با تکمیل فرودگاه چابهار

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نبود فرودگاه بین‌المللی در سواحل مکران و منطقه چابهار خلأ بزرگی در مسیر پیشرفت و جذب سرمایه‌گذار است

رشد ۵۱ درصدی سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد اروند / شلمچه پذیرای ۵۰ هزار زائر خارجی است

به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، یکی از اصلی ترین صادرات منطقه به کشور عراق صادرات برق است.

الحاق 40 هکتار پسکرانه بندرگاه انزلی به محدوده منطقه آزاد ضرورت دارد

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان تاکید کرد: با توجه به اهمیت جذب سرمایه گذار برای توسعه عمرانی بندرانزلی، تصویب طرح الحاق 40 هکتار پسکرانه بندرگاه انزلی برای بهره مندی از مزایای مناطق آزاد ضرورت دارد. 
51 - 60 of 546

آخرین اخبار آرشیو