شنبه 27 مرداد 1397

انزلي

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منعقد شد

در راستای حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کار های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منعقد شد.

همایش بزرگ آزادگان سرافراز استان گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی همایش بزرگ آزادگان سرافراز استان گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

انعقاد تفاهم‌ نامه سازمان منطقه آزاد انزلی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

در راستای حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کارهای دانش‌بنیان؛ تفاهم‌نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منعقد شد.

زیر ساخت های ایجاد شده توسط منطقه آزاد انزلی قابل تقدیر است

مدیر کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در جریان بازدید از زیر ساخت های تجاری، اقتصادی، گردشگری و مجتمع بندری کاسپین گفت: طبق مصوب هیات دولت گمرک در مبادب ورودی و خروجی مناطق آزاد استقرار داشته و از تمامی اختیارات گمرک و قوانین موجود در راستای سرعت بخشیدن به تولید و کار های زیر بنایی در مناطق آزاد به خصوص در منطقه آزاد انزلی استفاده خواهیم کرد و در کنار این سازمان تلاش می کنیم تا علاوه بر رفع موانع در بخش تامین مواد اولیه در بخش تولید نیز در شهرک های صنعتی این منطقه مشکلی وجود نداشته باشد.

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی جوانان قهرمانی کشور در انزلی

نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی جوانان قهرمانی کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی در مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد سیروس قایقران آغاز بکار کرد.

برگزاری دوره آموزشی نحوه ثبت سفارش کالا در منطقه آزاد انزلی

در راستای آگاهی و آشنایی هرچه بیشتر فعالان اقتصادی منطقه از ضوابط و جزئیات انجام عملیات ثبت سفارش کالای وارداتی به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، کارگاه آموزشی یک روزه ای در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در جشنواره تابستانی منطقه آزاد انزلی

همزمان با حضور چشم گیر گردشگران تابستانه در فاز تجارت و گردشگری این منطقه، مجموعه ای از برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در جشنواره تابستانی با هدف معرفی سرمایه های هنری و اجتماعی، ایجاد فضایی شاد، مفرح و تکریم مناسبتهای ملی و مذهبی برگزار می شود.

ورود 30 هزار گردشگر به مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به استقبال خوب گردشگران از مرکز تفریحات دریایی منطقه گفت: با توسعه زیر ساخت ها و امکانات گردشگری و انجام اقدامات لازم در فصل شنا، از پانزدهم خرداد تا نیمه مرداد ماه سال جاری، بیش از 30 هزار گردشگر با حضور در مرکز تفریحات دریایی آقایان و بانوان و همچنین استخر ساحلی این منطقه از امکانات کامل این مراکز تفریحی ساحلی بهره مند شدند.

افزایش 27 درصدی صدور مجوزهای فعالیت اقتصادی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی

سازمان منطقه آزاد انزلی از ابتدای فروردین لغایت پایان تیرماه سال جاری در شاخص اقتصادی صدور مجوز فعالیت اقتصادی در قیاس با مدت مشابه سال گذشته این سازمان به رشد 27 درصدی دست یافته است.

منطقه آزاد انزلی مرکز داد و ستد کشور‌های حاشیه خزر می‌شود

مدیر توسعه صادرات، امور گمرکی و ارزش افزوده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اقدامات منطقه آزاد انزلی در حمایت از سرمایه گذاران منجر به رشد تولید، صادرات و ایجاد اشتغال شده است.
1 - 10 of 428

آخرین اخبار آرشیو