انزلي

ورود دومین محموله دام زنده از مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

در راستای افزایش حمل و نقل ترکیبی کالا، بیست و پنجمین (25) کشتی ای که در مسیر کریدور چین، قزاقستان، ایران اقدام به ترانزیت کالا نمود، به صورت همزمان علاوه بر ۲۱ کانتینر حامل کالاهای اساسی و مواد اولیه واحدهای تولیدی از مسیر این کریدور، قفس های کانتینری حمل دام زنده را در مجتمع بندری کاسپین تخلیه نمود.

ایجاد اولین کارخانه تولید خودرو سواری استان گیلان در منطقه آزاد انزلی

در نشستی که با حضور رضا مسرور سپرست سازمان و مهندس وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیر صنایع سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد، پس از بررسی درخواست، سوابق و توانمندی های شرکت مزبور، مقرر شد نخستین واحد مونتاژ و تولید خودرو سواری در استان گیلان در این منطقه احداث شود.

الحاق 40 هکتار پسکرانه بندرگاه انزلی به محدوده منطقه آزاد ضرورت دارد

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان تاکید کرد: با توجه به اهمیت جذب سرمایه گذار برای توسعه عمرانی بندرانزلی، تصویب طرح الحاق 40 هکتار پسکرانه بندرگاه انزلی برای بهره مندی از مزایای مناطق آزاد ضرورت دارد. 

تاکید در تسریع روند ساخت اسکله "رو رو" مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

رضا مسرور، سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی از روند ساخت اسکله رو رو که از سوی قرارگاه خاتم الانبیاء کشور در مجتمع بندری کاسپین در حال ساخت می باشد، بازدید به عمل آورد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

امحای بیش از ۵ تُن مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در منطقه آزاد انزلی

در شش ماه نخست سال جاری و در راستای حفاظت و صیانت از سلامتی آحاد مردم، گردشگران و مصرف کنندگان 5 تن 700 کیلوگرم مواد غذایی و آرایشی بهداشتی غیر مجاز و تاریخ مصرف گذشته به ارزش 2 میلیارد 240 میلیون ریال به همت مدیریت غذا و داروی این سازمان در سطح منطقه کشف و امحا شد.

ورود 40 فروند كشتی تجاری به مجتمع بندری کاسپین

معاون اموربندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از ورود 40 فروند كشتی تجاری به مجتمع بندری کاسپین در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

توانمندسازی نیروی کار و تأمین نیازهای اشتغال بخش خصوصی و دولتی

مرکز ارتقاء مهارت آموزش فنی و حرفه ای منطقه آزاد انزلی با همکاری سازمان و اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان در شهرک صنعتی ناحیه یک این منطقه در راستای ارتقاء مهارت کارگران شهرک صنعتی و توانمند سازی جوانان و ساکنین روستاهای اطراف منطقه از سال 88 شروع به کار نموده است.
1 - 10 of 755

آخرین اخبار آرشیو