شنبه 28 مهر 1397

انزلي

تور جهانی کاسپین کاپ قهرمان خود را شناخت

تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین که از روز سه شنبه ۲۴ مهر با شرکت ۲۴ تیم از ۱۱ کشور در مجموعه ورزش های ساحلی سیروس قایقران در منطقه آزاد انزلی آغاز شده بود با قهرمانی تیم قزاقستان به پایان رسید.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

هم افزایی ورزش و گردشگری در راستای توسعه اقتصادی منطقه آزاد انزلی

یکی از مهم ترین شاخصه های گردشگری بهره گیری از ظرفیت های ورزشی و توریسم ورزشی است و منطقه آزاد انزلی با بهره مندی از مواهب طبیعی و ایجاد زیر ساخت های مناسب در حوزه گردشگری و ورزش های ساحلی و آبی به عنوان یکی از مراکز اصلی توریسم ورزش در سطح کشور معرفی شده است. این منطقه تا کنون با میزبانی از ۱۰۰ رویداد ورزشی در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی در چهار سال گذشته، رشد مناسبی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته است.

تیم قزاقستان قهرمان تور جهانی والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی "کاسپین کاپ"شد

در روز پایانی رقابت های سومین مرحله تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین که به میزبانی منطقه آزاد انزلی و با حضور رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مصطفی سالاری استاندار گیلان، رییس فدراسیون والیبال، جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ناظران فدراسیون جهانی والیبال، مدیران هیات های ورزشی گیلان و علاقه مندان به این رشته برگزار شد تیم "قزاقستان یک" به دلیل مصدومیت بازیکن تیم ایران و انصراف در فینال رقابت ها به مقام قهرمانی رسید.

بازنده جنگ تجاری کیست؟

سازمان تجارت جهانی(WTO)سازمانی بین المللی است که قوانین جهانی تجارت را تنظیم می کند. این سازمان به منظور دستیابی به توسعه پایدار و بهره برداری بهینه از منابع جهانی، ارتقا سطح زندگی و افزایش سهم کشورهای در حال توسعه و کمتر توسعه یافته از رشد تجارت بین المللی، در سال ۱۹۹۵ میلادی تشکیل شد و از سال ۲۰۰۰ میلادی رشد و توسعه یافته است.

آغاز تور جهانی والیبال ساحلی در منطقه آزاد انزلی

تور جهانی والیبال ساحلی با حضور ۲۴ تیم از کشور‌های مختلف در منطقه آزاد انزلی آغاز شد.

ثبت رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی "کاسپین کاپ" در تقویم سالانه FIVB

نشست هماهنگی برگزاری رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی با حضور رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، رییس هیات والیبال استان گیلان، نمایندگان فدراسیون والیبال و مدیران و معاونین این سازمان و اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

احداث نخستین پارک لجستیک شمال کشور در منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از احداث نخستین پارک لجستیک شمال کشور در این منطقه با همکاری وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

صادرات محصولات کشاورزی گیلان از طریق منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه‌ آزاد انزلی گفت: استان گیلان با بهره گیری ازظرفیت‌های منطقه آزاد انزلی به پایلوت صادرات محصولات کشاورزی و مواد غذایی تبدیل شود.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
1 - 10 of 485