جمعه 3 اسفند 1397

انزلي

پیشنهاد منطقه آزاد انزلی برای میزبانی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج در این منطقه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی شطرنج جام کاسپین و جام ستارگان پیشنهاد داد: مسابقات المپیاد جهانی شطرنج به عنوان بالاترین سطح رقابتهای جهانی این رشته ورزشی در منطقه آزاد انزلی برگزار شود.

برتری ۸ بر ۶ تیم ستارگان ایران مقابل ستارگان جهان

در رقابت های بین المللی شطرنج جام ستارگان و کاسپین کاپ که به صورت همزمان در مرکز همایشها و نمایشگاه های بین المللی این منطقه از ۲۳ الی ۳۰ بهمن در حال برگزاری است ، تاکنون شطرنج بازان ایرانی خوش درخشیدند.

راه یابی علیرضا فیروزجا به جمع ۱۰۰ شطرنج باز برتر جهان

هشتمین دور از رقابت های شطرنج جام ستارگان که تیم ستارگان جهان مقابل تیم منتخب ایران قرار گرفت تیم منتخب ایران توانست با نتیجه ۲.۵ بر ۱.۵ تیم ستارگان جهان را شکست دهد.

تغییر سهمیه ارزی صنایع

ترغیب و تشویق تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی مناطق آزاد در جهت توسعه کسب‌وکارهایشان وارد فاز جدیدی شد. معاون تولید، صادرات و فناوری مناطق آزاد از رایزنی با بانک مرکزی برای افزایش سهمیه تامین ارز واحدهای تولیدی و صنعتی مناطق آزاد و ویژه خبر داد. این در حالی است که روند سرمایه‌گذاری در بنگاه‌های صنعتی مناطق آزاد در هشت‌ماه منتهی به آبان امسال از افزایش گرایش سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های صنعتی حکایت دارد.

چهارمین پیروزی ایران مقابل منتخب جهان

دور هفتم مسابقات جام ستارگان که در منطقه آزاد انزلی در جریان برگزاری است، شنبه شب 27 بهمن ماه به پایان رسید و تیم منتخب ایران موفق شد منتخب جهان را شکست دهد.

صادرات از مناطق آزاد مشروط شد!

طی ابلاغیه‌ای به گمرک ایران، صادرات کالاها از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشروط به این شرط اساسی شد که محصول تولیدی صادر شده باید به صورت 100 درصد از مواد اولیه داخلی تولید شده باشد.

تساوی 3 بر 3 منتخب ایران مقابل منتخب جهان

تا پایان دور سوم سومین دوره از رقابت های بین المللی شطرنج جام ستارگان تیمهای منتخب ایران و جهان به تساوی ۳ بر ۳ دست یافتند، دو رقابت بین المللی شطرنج جام ستارگان و کاسپین کاپ به صورت همزمان با حضور حدود ۸۰۰ شطرنج باز از ۲۰ کشور جهان در مرکز همایشها و نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد انزلی از 23 بهمن ماه آغاز شده است.

برگزاری سومین دوره مسابقات شطرنج جام ستارگان در منطقه آزاد انزلی

سومین دوره مسابقات شطرنج جام ستارگان و هفدهمین دوره رقابتهای "کاسپین کاپ" از 23 لغایت 30 بهمن ماه به میزبانی منطقه آزاد انزلی در مرکز همایش ها و نمایشگاه های این منطقه، به صورت همزمان برگزار می شود.

ادامه روند حمل کالا از کریدور بین المللی چین قزاقستان ایران از مسیر منطقه آزاد انزلی

در ادامه روند فعالیت کریدور چین قزاقستان ایران، با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران، اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان و مسئولین منطقه ای دو کشتی تجاری حامل کالا از این مسیر بین المللی به صورت همزمان وارد مجتمع بندری کاسپین شدند.

عملکرد مثبت منطقه آزاد انزلی در حمایت از محرومان و مسئولیت اجتماعی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: منطقه آزاد انزلی در راستای حمایت از محرومان و ایفای مسئولیت اجتماعی عملکرد موفقی داشته است.
1 - 10 of 580

آخرین اخبار آرشیو