چهارشنبه 21 آذر 1397

انزلي

برگزاری دورهای رایگان مهارت آموزی، فرش بافی و صنایع دستی در منطقه آزاد انزلی

سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای عملیاتی سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی، توانمند سازی جوامع محلی و ایجاد اشتغال پایدار، از سه سال گذشته، دوره های مهارت آموزی، فرش بافی و صنایع دستی را به صورت رایگان ویژه شهروندان و علاقه مندان به این حوزه برگزار کرده است.

رضایت مندی ساکنین ، گردشگران و فعالان اقتصادی منطقه آزاد انزلی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: رضایت مندی ساکنین، گردشگران و فعالان اقتصادی منطقه از مهمترین دستاوردهای این سازمان در سالهای اخیر است.

بهره برداری پنج طرح جدید گردشگری، بندری و زیرساختی تا پایان امسال در منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن بازدید و بررسی از روند اجرای پروژه های عمرانی و گردشگری منطقه از افتتاح این پروژه های زیرساختی تا پایان سالجاری خبر داد.

جلوگیری سازمان منطقه آزادانزلی ازتغییرکاربری غیرمجاز اراضی

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: صیانت از اراضی ،جلوگیری از تغییرکاربری غیرمجاز و برخورد با تخلفات ساختمانی از رویکردهای این سازمان در سالهای اخیر است.

تغییر در ترکیب اعضای هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی

با حکم مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اعضای جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی انزلی معرفی شدند.

برگزاری مانور آموزشی زلزله و امداد و نجات در سطح مدارس منطقه آزاد انزلی

مانور آموزشی زلزله و امداد و نجات با حضور معاونین و مدیران سازمان و عوامل آتش نشانی و اورژانس منطقه در ۴۲ مدرسه این منطقه برگزار شد و نکات ایمنی لازم در مواجه با شرایط بحرانی، آتش سوزی، سقوط اجسام و زلزله به دانش آموزان به عنوان حلقه وصل مدرسه به خانواده ها آموزش داده شد.

اهمیت لجستیک منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام(ره) در مرکز سیاسی کشور

اولین گردهمایی مدیران فرودگاهی مناطق آزاد کشور با حضور علی رستمی رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و جمعی از مدیران و معاونان فرودگاهی مناطق آزاد ماکو، ارس، اروند، کیش، قشم، چابهار و ... در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.

کارگاه آموزشی ارزش گذاری فناوری در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

کارگاه آموزشی ارزش گذاری فناوری با حضور جمعی از فعالان اقتصادی، فناوران، کارآفرینان و مدیران شرکت های دانش بنیان در راستای توسعه فعالیت های دانش بنیان و کسب و کار های نوین در منطقه، از سوی شورای حمایت از ایده های نوآور و کارآفرین این سازمان برگزار شد.

رشد ۱۹ درصدی ورود گردشگر به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی

از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه سالجاری میزان گردشگران ورودی به محدوده فاز تجارت و گردشگری این منطقه با رشد ۱۹ درصدی همراه شده است.

رشد ۲۰۰ درصدی مساحت زمین های زیر کشت برنج ارگانیک در منطقه آزاد انزلی

در دومین سال تولید محصول برنج ارگانیک در محدوده این منطقه، مساحت زمین های زیر کشت برنج به سه برابر افزایش یافت.
1 - 10 of 520

آخرین اخبار آرشیو