انزلي

صادرات 450 TEU كانتینر تجاری از مسیر كریدور چین – قزاقستان – ایران (منطقه آزاد انزلی)

به گزارش فرینا، مهندس امین افقی معاون اموربندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه توسعه رویکرد صادرات محور مجتمع بندری کاسپین از طریق ارائه مشوق ها و بسته های حمایتی متنوع به عنوان یک راهبرد توسط سازمان در دستور کار قرار دارد اظهار داشت:

توسعه روابط با کشورهای روسیه، چین و هند از طریق کریدورهای بین المللی در راستای ایجاد بلوک اقتصادی بین المللی باید در دستور کار قرار گیرد

به گزارش فرینا، دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در نخستین جلسه شورای اداری سازمان که با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران برگزار شد، با قدردانی از تلاش هایی که مدیران عامل پیشین این سازمان از دوران منطقه ویژه اقتصادی تا منطقه آزاد انجام داده اند، اظهار داشت:

راه اندازی سامانه استعلام اصالت پروانه ساختمانی در منطقه آزاد انزلی

"سامانه استعلام اصالت پروانه ساختمانی منطقه آزاد انزلی"به منظور تحقق اهداف دولت الکترونیک و اطلاع از صحت اعتبار پروانه ساختمانی، در این منطقه راه اندازی گردید و به عنوان یک خدمت جدید از سوی این سازمان در دسترس عموم قرار گرفت.

ورود کارآفرینان به روستاهای گیلان

مدیر محیط‌زیست سازمان منطقه آزاد انزلی در نشست مدیریت هوشمند روستایی با محوریت منابع انسانی در رشت گفت: روستا محیطی طبیعی است که افراد در آن با محیط پیرامون خود کنش و واکنش دارند و محیط‌های روستایی به‌دلیل کاهش جمعیت آنها آسیب‌پذیر شده‌اند.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

بازدید از پروژه اتصال ریل به بندر کاسپین و تأکید بر لزوم تسریع در فرآیند اجرا

ر محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در اولین روز کاری خود بررسی پروژه مجتمع بندری کاسپین به خط ریل سراسری کشور را در دستور کار قرار دارد.

مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مسئولین کشوری و استانی و جمع کثیری از فعالین اقتصادی منطقه برگزار شد.

انزلی؛ منطقه استراتژیک در معادلات منطقه ای و فرامنطقه ای

مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: منطقه آزاد انزلی منطقه بسیار استراتژیک در معادلات منطقه ای و فرامنطقه ای است که مدل فعالیتی آن باید در چارچوب همکاری با اوراسیا شکل گیرد.

منطقه آزاد انزلی، منطقه امن برای سرمایه گذاران و نگین درخشان اقتصاد ایران است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: منطقه آزاد انزلی، منطقه امن برای سرمایه گذاران و نگین درخشان اقتصاد ایران خواهد بود.

تقدیر مشاور رییس جمهور از تلاش های رضا مسرور

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی از تلاش های رضا مسرور مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد انزلی تقدیر کرد.
1 - 10 of 793

آخرین اخبار آرشیو