تعداد یافته ها 1928 مورد

گام نخست برای جذب گردشگران ارمنی به ایران

هیأت نمایندگان گردشگری، مطبوعات و گروه اقتصادی ارمنستان به ایران سفر کرده‌اند تا با جاذبه‌های گردشگری شهرهای مرزی کشور آشنا شوند و تلاش‌ها برای اجرایی شدن برخی قراردادهای مسکوت مانده دو کشور آغاز شود.

میگوی قشم در آستانه دروازه جهانی

صنعت پرورش میگو به عنوان یک فرصت شغلی زودبازده و در عین حال سودآور می‌تواند در کنار سایر اقلام صادرات غیر نفتی دروازه‌های جهانی را به خود اختصاص دهدو در عبور از اقتصاد نفتی به کشور کمک کند.

استقبال سفرای کشورهای خارجی از سرمایه گذاری در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: مشوق ها، مزیت ها و تسهیلات در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری، فرصت مغتنمی برای حضور سرمایه گذاران خارجی در کیش است.

سرمایه گذاری های انجام شده در کیش، نشان پویایی این منطقه است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: برپایی یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در شرایط سخت تحریم ها نشان داد هرچه فشارها بیشتر باشد، باید تلاش و باور خود را قویتر کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار به کجا رسید؟/ مزایای الحاق بنادر شهید بهشتی و کلانتری به بندر چابهار

معاون حقوقی و امور مجلس دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: یکی از مزایای توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار به کریدور جنوب به شمال برای ترانزیت کالا و تکمیل زنجیره همکاری با همسایگان است. 

کیش؛ جزیره امن برای سرمایه گذاران

معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اعلام اینکه منطقه آزاد کیش بستر مناسبی برای سرمایه گذاری تلقی میشود از اعلام آمادگی دو شرکت بزرگ ترکیه ای برای ورود سرمایه به این منطقه خبر داد.

امضاء تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان ملی کارآفرینی ایران

به منظور توسعه همکاری های مشترک در زمینه توسعه، ترویج و نهادینه سازی کارآفرینی، نوآوری و فنآوری در جامعه، تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان ملی کارآفرینی ایران به امضاء رسید.

طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی سلماس به مرحله پایانی رسید

رئیس شورای اسلامی شهر سلماس گفت: طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی سلماس در شرف پایان است اما این طرح برای اجرا، باید به تصویب هیات وزیران رسیده و مسائل زیست‌محیطی آن تایید شود.

منطقه آزاد چابهار در مسیر محرومیت زدایی و توسعه

منطقه آزاد چابهار در ابتدای هفته جاری شاهد افتتاح چندین پروژه توسط مقامات مسئول در مناطق آزاد بود، پروژه‌هایی که نشان از عزم این منطقه برای توسعه روزافزون و توسعه پایدار دارد.

بزرگترین مشکل جذب سرمایه خارجی انتقال پول است

مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد: محدودیت‌های انتقال پول در ایران بزرگترین مشکل جذب سرمایه‌گذاری خارجی در بازار سهام است.