چهارشنبه 21 آذر 1397

قشم

طرح کارت گردشگری در مناطق آزاد اجرایی می‌شود

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: طرح کارت گردشگری به منظور ارائه ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت به گردشگران داخلی در مناطق آزاد کشور عملیاتی می‌شود. 

27/ توسعه توریسم در انزلی با برپایی مسابقات ورزشی ملی و بین المللی 

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی از برپایی مسابقات ورزشی در سطح ملی و بین المللی به عنوان رویکردی برای توسعه توریسم در این منطقه آزاد نام برد.

26/ دومین ژئوپارک خاورمیانه در منطقه آزاد ارس ثبت می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از اقدامات انجام شده برای ثبت دومین ژئوپارک خاورمیانه در این منطقه آزاد خبر داد.

25/ چابهار منطقه ای برای فعالیت های اقتصادی در سطح بین المللی / نقشه راه اساس پیشرفت چابهار  

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از مستثنی شمردن این منطقه در بحث تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه کشورمان به عنوان فرصتی برای نقش آفرینی این منطقه  در فعالیت های اقتصادی در سطح بین المللی نام برد.

24/ رشد 250 درصدی سفرهای دریایی به جزیره کیش / ارتقای استانداردهای خدمات گردشگری کیش برای رسیدن به سطح بین المللی

مدیر توسعه گردشگری منطقه آزاد کیش از رشد 250 درصدی سفر گردشگران از طریق دریا به این منطقه آزاد در جنوب کشور خبر داد.

23/ حمایت همه جانبه از راه اندازی صنایع خلاق در مناطق آزاد کشور

مدیر توسعه صنایع فرهنگی و خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور از حمایت همه جانبه معاونت فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه در زمینه راه اندازی صنایع خلاق در مناطق آزاد کشور خبر داد.

22/ حمایت همه جانبه از حوزه بوم گردی در منطقه آزاد ماکو

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ماکو از سیاست حمایت همه جانبه برای تقویت حوزه بوم گردی و سرمایه گذاری در این منطقه آزاد خبر داد.

21/ طرح نظام آموزشی مناطق آزاد رونمایی شد

مدیر سلامت، ورزش و آموزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور از رونمایی طرح نظام آموزشی مناطق آزاد در همایش هفدهم معاونان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور در قشم خبر داد.

20/ قشم از قابلیت بالایی برای ورود به شبکه شهرهای خلاق برخوردار است

مدیر برنامه های یونسکو در شهر خلاق رشت از قشم به عنوان منطقه ای با قابلیت های بسیار بالا برای عضویت در شبکه شهرهای خلاق جهان نام برد.

19/ معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد تفکیک می شود

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور از تفکیک معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد به دو معاونت فرهنگی- اجتماعی و معاونت گردشگری و صنایع خلاق خبر داد.
1 - 10 of 215

آخرین اخبار آرشیو