قشم

همسان سازی سهمیه سوخت تاکسی های منطقه آزاد قشم با کشور

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تصویب اختصاص سهمیه سوخت 400 لیتری به تاکسی های قشم توسط ستاد مدیریت حمل و نقل و مصرف سوخت کشور خبر داد.

قشم میزبان جلسه شورای عالی معادن کشور

اعضای شورای عالی معادن کشور با ترکیب مسئولانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حفاظت از محیط زیست، نمایندگان مجلس، سازمان نظام مهندسی معدن و تعدادی از فعالان این حوزه در بخش خصوصی برای برگزاری جلسه و سیاست‌گذاری کلان در حوزه معادن کشور، روز چهارشنبه (13 آذرماه) وارد قشم شدند.

نرخ کرایه تاکسی‌های قشم ثابت ماند

سرپرست اداره حمل و نقل عمومی و پایانه‌های سازمان منطقه آزاد قشم از مخالفت ستاد تنظیم بازار با افزایش کرایه تاکسی‌ها در قشم خبر داد.

افزایش 20 درصدی صدور مجوز صنعتی در منطقه آزاد قشم

مدیر جذب سرمایه و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 20 درصدی صدور مجوزهای صنعتی در هشت ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

گرامیداشت روز جهانی معلولین در قشم

هم زمان با روز جهانی معلولین و با هدف عمل به مسوولیت های اجتماعی و شناخت بیشتر نیازها و توانمندی‌های این قشر، مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولین در قشم برگزار شد.

ثبت 70 شرکت از طریق سامانه الکترونیکی در منطقه آزاد قشم

رییس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 70 شرکت در قشم از طریق سامانه الکترونیکی از اواخر شهریور امسال تاکنون به ثبت رسیده است.

مقابله با پدیده شوم زمین خواری در قشم

10.010.861 این رقم با پسوند مترمربع مربوط به میزان آزاد سازی اراضی ملی و دولتی در جزیره قشم از زمان حضور حمیدرضا مومنی به عنوان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم از سال 1394 تا پایان آبان ماه 1398 است.

پرورش‌دهندگان میگو در قشم صاحب اتحادیه می‌شوند

رییس شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از راه‌اندازی اتحادیه پرورش‌دهندگان میگو با هدف بهبود وضعیت تولید و افزایش بهره‌وری مزارع این آبزی در جزیره قشم خبر داد.

مکین دریا قشم، گامی نو در صنایع دریایی کشور

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی کشور به مدت چهار روز در شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان با حضور شرکت "مکین دریا قشم" به عنوان یکی از شرکت های تحت حمایت سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ژئوپارک جهانی قشم تقدیر شدند

12 دانش آموز برگزیده مسابقه کتابخوانی با اهدای لوح از سوی مدیریت ژئوپارک جهانی قشم برای آشنایی با مفاهیم ژئوپارک، سنگ ها و کانی ها، تقدیر شدند.
1 - 10 of 1894

آخرین اخبار آرشیو