جمعه 3 اسفند 1397

قشم

10سکونتگاه دهستان رمکان و سوزا در قشم پاکسازی شدند

مدیر امور شهری روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از پایان پاکسازی 10 سکونتگاه دهستان رمکان و سوزا در دو بخش مرکزی و شهاب جزیره قشم و تبدیل آنها به روستاهای پاک خبر داد.

مجوزهای اقتصادی قشم از طریق سامانه پنجره واحد صادر می شود

مدیر جذب سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مجوزهای فعالان اقتصادی در این منطقه از طریق سامانه پنجره واحد خدمات صادر می شود.

تغییر سهمیه ارزی صنایع

ترغیب و تشویق تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی مناطق آزاد در جهت توسعه کسب‌وکارهایشان وارد فاز جدیدی شد. معاون تولید، صادرات و فناوری مناطق آزاد از رایزنی با بانک مرکزی برای افزایش سهمیه تامین ارز واحدهای تولیدی و صنعتی مناطق آزاد و ویژه خبر داد. این در حالی است که روند سرمایه‌گذاری در بنگاه‌های صنعتی مناطق آزاد در هشت‌ماه منتهی به آبان امسال از افزایش گرایش سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های صنعتی حکایت دارد.

صادرات از مناطق آزاد مشروط شد!

طی ابلاغیه‌ای به گمرک ایران، صادرات کالاها از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشروط به این شرط اساسی شد که محصول تولیدی صادر شده باید به صورت 100 درصد از مواد اولیه داخلی تولید شده باشد.

نظارت مستمر بر خدمات دهی صنوف و اماکن گردشگری قشم

مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگوئی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم از استمرار بازدیدها از صنوف و کلیه تاسیسات گردشگری و اماکن اقامتی سطح جزیره با رویکردی پیشگیرانه خبر داد.

دوره آموزشی مدیریت ریسک در قالبISO31000

دوره آموزشی مدیریت ریسک با استفاده از چارچوب ISO31000 توسط شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم برگزار می شود.

جزیره قشم زیر پای 400 دونده ماراتن ایرانی و خارجی

عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین دوره دو ماراتُن جزیره قشم با حضور 400 دونده از ایران و چند کشور خارجی خبر داد.

اقدامات سختگیرانه مانع فعالیت های اقتصادی در مناطق آزاد است

  • قشم,
  • دوشنبه 15 بهمن 1397 - 15:19
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اقدامات سخت گیرانه، تغییر پی در پی قوانین و مقررات وعدم آشنایی دقیق با شرایط فعالیت در مناطق آزاد کشور به عنوان مانع جدی و سدی در برابر فعالیت های اقتصادی این مناطق نام برد.

مناطق آزاد موتور محرک اقتصاد ایران

  • قشم,
  • دوشنبه 15 بهمن 1397 - 15:17
معاون مالیات های مستقیم سازمان مالیاتی کشور از مناطق آزاد هفت گانه ایران به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور به سمت توسعه پایدار نام برد.

شفاف سازی مسائل مالیاتی فعالان اقتصادی مناطق آزاد کشور

  • قشم,
  • دوشنبه 15 بهمن 1397 - 15:16
مسائل مالیاتی فعالان اقتصادی هفت منطقه آزاد کشور با هدف شفاف سازی این امور در نخستین همایش مالیاتی مناطق آزاد کشور در قشم مورد بررسی قرار گرفت.
1 - 10 of 1494

آخرین اخبار آرشیو