قشم

انجام عملیات فاز اول کمپ پارک مهتاب روستای ریگو

مدیر فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از آماده سازی فاز اول کمپ پارک ساحلی مهتاب در روستای ریگو با اعتبار 40 میلیارد ریال خبر داد .

شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم منتخب بازرسی GMP کشور شد

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از انتخاب این شرکت به عنوان یکی از سه شرکت ایرانی به عنوان بازرس GMP خبر داد.

موزه مردم شناسی جزیره قشم در بندر تاریخی لافت راه اندازی می شود

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از ایجاد نخستین موزه مردم شناسی جزیره قشم در بندر تاریخی لافت خبر داد.

تدوین برنامه ارتقای سطح کمی و کیفی فضای سبز قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تدوین برنامه ارتقای سطح کمی و کیفی فضای سبز قشم خبر داد و گفت: همزمان با آغاز فصل گرما اقدامات لازم برای مصرف بهینه آب و توسعه آبیاری فضای سبز صورت گرفته است.

دپارتمان زبان مرکز رشد قشم آغاز به کار کرد

دپارتمان زبان انگلیسی مرکز رشد قشم با هدف ارتقاء سطح دانش زبان انگلیسی در جزیره و تسهیل در برگزاری و آمادگی آزمون های ملی و بین المللی آغاز به کار کرد.

شناسایی و معرفی صنوف برتر قشم در ماه مبارک رمضان

مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم از ادامه بازدیدهای صنفی در ماه مبارک رمضان و شناسایی و معرفی صنوف برتر قشم خبر داد.

نخستین تور علمی بازدید از قلعه پرتغالی های قشم برگزار شد

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین تور علمی ویژه دانشجویان رشته گردشگری و علاقمندان به حوزه میراث فرهنگی خبر داد.

قشم سرزمین فرصت‌های طلایی برای سرمایه‌گذاری

مشوق‎های قانونی سرمایه‎گذاری در منطقه آزاد قشم، مزایای جزیره جهت سرمایه‎گذاری در حوزه انرژی، شیلات، زیرساخت‌ها و همچنین حوزه صنعت باعث شده است که بسیاری از قشم به عنوان سرزمین فرصت‌های طلایی برای سرمایه‌گذاری نام ببرند.

جهت دهی جریان تسهیلات بانکی به سوی محورهای توسعه ای جزیره

مدیر جذب سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ارزیابی گردش های مالی اقتصادی، به برنامه ریزی و جهت دهی تسهیلات بانکی به سوی محورهای توسعه ای جزیره کمک می کند.
11 - 20 of 1669

آخرین اخبار آرشیو