قشم

پاکسازی لکه های نفتی جزایر قشم و لارک بررسی شد

ستاد بحران منطقه آزاد قشم به منظور بررسی لکه های نفتی (تاربال ها) در سواحل جزیره قشم و لارک با حضور دادستان شهرستان و تعدادی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم به صورت اضطراری تشکیل شد.

قشم عضو سازمان جهانی گردشگری ملل متحد (UNWTO) شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از عضویت این منطقه در سازمان جهانی گردشگری ملل متحد (UNWTO) خبر داد.

دومین محموله سیمان قشم در سال 98 صادر می شود

مدیر توسعه و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات 5 هزار و 200 تُن سیمان در دومین مرحله صادرات این محصول در سال جاری از جزیره قشم به مقصد سومالی خبر داد.

یک انتصاب جدید در سازمان منطقه آزاد قشم

با حکم حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، «حسین مرادی مقصودبکی» به عنوان مدیر جدید روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان منصوب شد.

اعلام برنامه «سینما سیار» در 10 روستای جزیره قشم از اول مهرماه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی برای اکران فیلم های سینما سیار در 10 روستای جزیره قشم از ابتدای مهرماه سال جاری خبر داد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

14 / مسیر منطقه آزاد قشم از واردات به سمت تولید تغییر کرده‌است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در منطقه آزاد قشم مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله زیرساخت‌ها، حوزه خدماتی، اشتغالزایی، گردشگری، تولید و صادرات در حال اجراست که نشان می‌دهد فعالان اقتصادی در این جزیره از سمت واردات به سمت تولید کالا و صادرات آن تغییر جهت داده‌اند. 

13 / بازدید مرتضی بانک از ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه بین المللی قشم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، در ادامه بازدیدهای خود از طرح های عظیم عمرانی، نفت و انرژی، صنعتی و شیلاتی قشم، از پروژه ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه بین المللی قشم بازدید کردند.
1 - 10 of 1765

آخرین اخبار آرشیو