قشم

2 / بازدید از 2 طرح شهرک سازی مدرن در قشم

مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و تیم همراه در ادامه بازدیدهای خود از طرح های عظیم عمرانی، نفت، گاز و انرژی و گردشگری قشم، از دو طرح شهرک های مدرن در غرب شهر قشم (پروژه های 98 و 65 هکتاری) بازدید کردند.

ژئوپارک قشم، مهجور در میان گردشگران / نقش نخستین ژئوپارک خاورمیانه در توسعه پایدار منطقه

ژئو پارک جهانی قشم در استان هرمزگان به عنوان اولین و تنها ژئوپارک خاورمیانه محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۶ در یونسکو به ثبت رسید و عضو شبکه جهانی ژئو پارک‌ها شد؛ این پارک یکی از ارزشمندترین منابع گردشگری ایران محسوب می شود.

1 / پروژه های جدید در منطقه آزاد قشم افتتاح می شود

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، پروژه های عمرانی، گردشگری، تولیدی، صنعتی و سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر 4 هزار و پانصد میلیون ریال فردا چهارشنبه (13شهریورماه) افتتاح و به بهره برداری می رسد.

حضور فعال 5 گروه صنایع دستی قشم در نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از نمایش و ارائه آخرین دستاوردهای صنایع دستی قشم با هدف معرفی این محصولات در سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور در تهران خبر داد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

صورت های مالی سال 97 سازمان منطقه آزاد قشم تایید شد

صورت های مالی سازمان منطقه آزاد قشم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1397 مورد تأیید کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی قرار گرفت.

آغاز به کار سومین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی قشم

با حضور عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران این سازمان به همراه مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان، سومین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی شهرستان قشم فعالیت خود را آغاز کرد.

بهره برداری از 25 پروژه در منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته دولت

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از بهره برداری 25 پروژه با سرمایه گذاری بیش از 2 هزار و 647 میلیارد ریال همزمان با گرامیداشت هفته دولت خبر داد.

اخذ مجوز برگزاری آزمون آیلتس MOCK توسط مرکز بین المللی رشد قشم

مدیر مرکز بین المللی رشد سازمان منطقه آزاد قشم از اخذ مجوزهای لازم جهت برگزاری آزمون آزمایشی (MOCK) آیلتس و نیز آزمون اصلی آیلتس در آینده نزدیک از موسسه ایرسافام توسط این مرکز در قشم خبر داد.

افتتاح 100 پروژه به ارزش 14 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد به مناسبت هفته دولت

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اولین روز از هفته دولت به تشریح برنامه ها و معرفی پروژه های قابل افتتاح در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی پرداخت.
21 - 30 of 1765

آخرین اخبار آرشیو