کيش

تبدیل پسماند روغن های خوراکی به محصول صنعتی

  • کيش,
  • پنج‌شنبه 14 آذر 1398 - 09:27
مدیرعامل شرکت آب، برق و خدمات کیش اعلام کرد: برای اولین بار در کشور پسماند روغنهای خوراکی در کیش جمع آوری و تبدیل به محصول صنعتی شد.

تمایل هلند برای همکاری در زمینه آب، انرژی های تجدید پذیر و غذا

سفیر هلند در ایران: همکاری در زمینه های آب، انرژی های تجدید پذیر و غذا با سازمان منطقه آزاد کیش از برنامه های ما برای همکاری مشترک است.

بازدید مظفری مدیرعامل سازمان از طرح های صنعتی و عمرانی جزیره کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف بررسی و پیگیری رفع مشکلات سرمایه گذاران و بررسی روند پیشرفت ساخت و سازها، از برخی واحد‌های صنعتی و عمرانی جزیره کیش دیدن کرد.

حضور چشمگیر سککوک در کیش اینوکس 2019

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس 2019) با حضور چشمگیر سامانه سککوک در این رویداد برگزار شد.

توافق جهت عرضه محصولات نفتی و پتروشیمی در بورس کالای کیش

مدیرعامل بورس انرژی ایران در نشستی با معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، با عرضه محصولات این بازار در رینگ صادراتی تالار بورس کیش موافقت کرد.

استفاده از فرصت جام جهانی قطر برای جذب گردشگر

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی معتقد است باید از ظرفیت جام جهانی قطر در سال ۲۰۲۲ برای جذب گردشگر و سرمایه‌گذار جدید استفاده کنیم. 

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد کیش

محمدرضا ویژه و مسعود توفیقی با حکم غلامحسین مظفری به ترتیب به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش و مدیرعامل موسسه آموزش علوم و فنون کیش منصوب شدند.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی دانش آموزی رباتیک در جزیره کیش

هرمزگان اولین دوره مسابقات بین المللی دانش آموزی رباتیک در پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف جزیره کیش برگزار شد.

تقدیر ازدست اندرکاران دومین نمایشگاه کتاب کیش

در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و معاون فرهنگی واجتماعی این سازمان، از دست اندرکاران برپایی دومین نمایشگاه کتاب کیش و حامیان این رویداد فرهنگی تقدیر و تجلیل شد.
1 - 10 of 1499

آخرین اخبار آرشیو