شنبه 27 مرداد 1397

کيش

آغاز بهره برداری از یک هتل 5 ستاره در جزیره کیش / 14

یک هتل 5 ستاره با عنوان «میراژ» در جزیره کیش با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان، مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و هیأت همراه افتتاح شد.

گزارش خبری | افتتاح و کلنگ زنی پروژه های گردشگری و خدماتی در جزیره کیش / 13

روز پنجشنبه 25 مرداد ماه 97، مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی به منظور بازدید، کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه گردشگری و خدماتی و زیرساختی به منطقه آزاد کیش سفر کرد. هم چنین فریدون همتی استاندار هرمزگان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان، معاونین و مدیران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کیش و قشم نیز در این بازدیدها حضور داشتند.

گزارش خبری از برگزاری شورای اداری کیش با حضور مشاور رئیس جمهور / 12

هشتاد و یکمین جلسه شورای اداری جزیره کیش با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان، مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، برخی از نمایندگان استان در مجلس، مدیران عامل مناطق آزاد کیش و قشم برگزار شد.

بازدید مرتضی بانک مشاور رییس جمهور از پروژه ترمینال جدید فرودگاه کیش / 11

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ادامه سفر به منطقه آزاد کیش از پروژه ترمینال جدید فرودگاه بین المللی جزیره کیش بازدید کرد.

آغاز عملیات اجرایی احداث یک هتل 5 ستاره در جزیره کیش / 10

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، کلنگ احداث یک هتل پنج ستاره به زمین زده شد.

امضاء تفاهم نامه برای راه اندازی مرکز رشد و نوآوری در کیش / 9

مراسم امضاء تفاهم نامه میان سازمان منطقه آزاد کیش و شركت نوآوران فناوری های همگرای شناختی، زيستی، اطلاعات و نانو امروز 5 شنبه با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد.

کلنگ احداث پلاژ آقایان و مجموعه ساحلی جزیره کیش به زمین زده شد / 8

با حضور استاندار هرمزگان، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، کلنگ احداث پلاژ آقایان و مجموعه ساحلی جزیره کیش به زمین زده شد.

افتتاح شبکه های تبادل آب و برق میان نیروگاه های شمال و جنوب جزیره کیش / 7

با حضور استاندار هرمزگان و مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دو پروژه شبکه تبادل آب و برق به صورت مجزا در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

ضامن موفقیت و عبور از سختی ها؛ وحدت و انسجام داخلی است / 6

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تاکید کرد: کشور هم اکنون در شرایط سختی قرار دارد اما ضامن موفقیت و عبور از سختی ها؛ وحدت و انسجام داخلی است.

اجرای پروژه طرح توسعه بازار ماهی و آبزیان در جزیره کیش / 5

استاندار هرمزگان، مشاور رییس جمهور و هیأت همراه از پروژه طرح توسعه بازار ماهی و آبزیان در منطقه سفین قدیم جزیره کیش بازدید کردند.
1 - 10 of 915

آخرین اخبار آرشیو