گفت و گو

گردشگری تجاری در مناطق آزاد ایجاد می شود

مدیرگردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد با توجه به معافیت‌های مالیاتی و گمرکی موقعیت خوبی برای گردشگران تجاری دارد. در چین دنبال این گردشگران هستیم.

استفاده از فرصت جام جهانی قطر برای جذب گردشگر

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی معتقد است باید از ظرفیت جام جهانی قطر در سال ۲۰۲۲ برای جذب گردشگر و سرمایه‌گذار جدید استفاده کنیم. 

منطقه آزاد چابهار، پیشتاز مسئولیت‌پذیری اجتماعی در میان مناطق آزاد

همگان باور دارند که ایفای نقش شرکت‌ها و سازمان‌ها در حوزه مسئولیت اجتماعی در دنیای مدرن، امری حیاتی و اجتناب‌ناپذیر و یک تکلیف قانونی است. این اقدام در جوامع محلی می‌تواند ضامن تعامل و تحکیم ارتباط با مردم و زمینه‌ساز پویایی و رشد و شکوفایی شرکت و سازمان باشد.

منطقه آزاد چابهار وارد فصل جدیدی از توسعه می‌شود

موقعیت خاص جغرافیایی ایران از لحاظ استقرار در محل تلاقی و مسیر مبادلات بازرگانی قاره‌های آسیا، اروپا و افریقا و به لحاظ مرزهای طویل جغرافیایی با 7کشور منطقه ازجمله آسیای میانه، خاورمیانه، غرب و جنوب آسیا و...، امکانات کم‌نظیری را برای ایران فراهم نموده است.

آغاز احداث ترمینال جدید فرودگاه امام خمینی(ره) در سال آینده

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد که بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی قرار است که کلنگ احداث ترمینال دو در سال آینده به زمین زده شود.

«گردشگری حلال» در کوریدور ارس ـ ایروان

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از راه‌اندازی قطار مشهد ـ نخجوان تا ماندگار کردن ارمنی‌ها خبر داد.

حمایت منطقه آزاد اروند از طرح‌های پژوهشی

مدیر آموزش، توسعه و تعالی کسب‌وکار سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این منطقه در راستای حمایت از فعالیت های دانشگاهی و پژوهشی، کمک به مراکز آموزشی، توسعه منابع انسانی و حمایت از طرح های پژوهشی را در دستور کار دارد.

منطقه آزاد انزلی، الگویی موفق در اجرای دولت الکترونیک

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه از طریق ارائه خدمات متنوع به سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی، این منطقه به الگوی موفقی از اجرای دولت الکترونیک تبدیل شده است.

افزایش15میلیارد دلاری تجارت ایران به واسطه تجارت با اتحادیه اوراسیا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست خبری با رسانه های ارمنستان گفت: تجارت با کشورهای اتحادیه اوراسیا می تواند سهم 3درصدی تجارت ایران با اتحادیه اوراسیا را تا حدود 15 میلیارد دلار در سال افزایش دهد.

ساخت فرودگاه‌ جدید چابهار حداکثر تا یک‌ماه آینده عملیاتی می‌شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه فرودگاه بین‌المللی چابهار حداکثر تا یک‌ماه آینده عملیاتی می‌شود و منتظر فایناس برای تامین منابع‌اش نمی‌نشینیم گفت: حواشی تغییر مدیرعامل منطقه آزاد چابهار نادرست است و حکم ایشان تا ۱۴۰۰ تمدید شده است.
1 - 10 of 1395

آخرین اخبار آرشیو