چهارشنبه 21 آذر 1397

گفت و گو

مذاکره مناطق آزاد با بانک مرکزی برای تامین ارز تولیدکنندگان  

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از مذاکره با بانک مرکزی به منظور تعیین شیوه تامین ارز واحدهای تولیدی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

جزیره کیش ظرفیت های بسیاری برای بین المللی شدن دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که در جزیره کیش وجود دارد می‎توانند جزیره کیش را بین‌المللی کنند.

نظر فعالان عرصه مد و لباس درباره تفاهم‌نامه میان معاونت امور هنری وزارت ارشاد و منطقه آزاد چابهار

گفت‌وگوهای منتشرشده در رسانه‌های مختلف درباره تفاهم‌نامه میان معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در راستای همکاری ویژه در عرصه مد و لباس را در این مطلب می‌خوانید.

منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ محمل شرکت‌های دانش بنیان، IT و ICT

معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: مناطق ویژه اقتصادی بهترین محل برای ورود مواد اولیه، تولید کالا‌های نهایی، صادرات مجدد، واردات به سرزمین اصلی، انبار داری برای خدمات یا کالا‌هایی که در شرایط خاصی می‌تواند نگهداری، فروش و یا تفکیک شود است.

تدوین برنامه زیست بوم صنایع خلاق در مناطق آزاد کشور

مدیر توسعه صنایع فرهنگی و خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تدوین برنامه زیست بوم صنایع خلاق برای هر یک از مناطق آزاد کشور خبر داد.

چرا چابهار از تحریم‌ آمریکا مستثنی شد؟

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار ضمن بیان ظرفیت‌های بسیار بالای اقتصادی این منطقه، ابعاد مختلف مستثنی شدن چابهار از تحریم‌های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا را تشریح کرد.

مناطق آزاد مبنای چابک سازی ساختار اقتصادی و اداری در کشور

مدیر هماهنگی مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد گفت: در حال حاضر اقتصاد کشور در نتیجه نظام اداری حجیم با مشکلاتی روبرو شده است که می توانیم با چابک سازی نظام اداری و تجربه سیستم های جدید در مناطق آزاد آن را به تمام کشور تعمیم دهیم و از این طریق اهداف از پیش تعیین شده را محقق کنیم.

اتصال بندر بزرگ نینگبو چین به بندرکاسپین با ارسال اولین محموله کالایی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از ارسال اولین محموله کالایی از بندر بزرگ نینگبو چین به بندرکاسپین از مسیر کریدور جدید چین ، قزاقستان ، انزلی خبر داد .

چابهار ایران در مسیر رقابت با بنادر جهانی

مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار به منافع اقتصادی متحدان آمریکا،عراق و افغانستان کمک می کند و همین موضوع باعث شده است تا واشنگتن آن را از تحریم ها معاف کند.

ارایه تسهیلات به واحدهای خدمات گردشگری منطقه آزاد انزلی از سوی بانک گردشگری

معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری این سازمان از توافق با بانک گردشگری استان گیلان به منظور ارائه تسهیلات به واحدهای خدمات گردشگری محدوده منطقه خبر داد.
1 - 10 of 1062

آخرین اخبار آرشیو