پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398

گفت و گو

آماده باش منطقه آزاد اروند برای مقابله با سیل احتمالی در آبادان و خرمشهر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: بخش مهمی از امکانات این منطقه برای پیشگیری و مقابله با سیلاب احتمالی در شهرهای بندری خرمشهر و آبادان بسیج شده است.

آثار عکاس روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو در کاخ نیاوران تهران به نمایش گذاشته شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماکو گفت: آثار عکاس ماکویی در نمایشگاه گروهی جمعی از عکاسان ایران در کاخ نیاوران تهران به نمایش درآمد.

تخصیص سهمیه ویژه ارزی از سوی بانک مرکزی به مناطق آزاد

معاون تولید، صادرات و فناوری شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مراکز مهم توسعه صادرات هستند و نقش مهمی در تولید، صادرات و تأمین کالا‌های کشور دارند.

نوروز ارس، پنجره ای رو به فرهنگ و هنر

ارس سرزمینی آمیخته با هنر، فرهنگ، طبیعت ، صنعت و تولید منطقه ای که کمتر کسی است در ایران پهناور نامش به گوشش نرسیده باشد، این نام در ایام نوروز بیش از هر زمان دیگری بر زبان ها جاری بوده و این منطقه آزاد مقصد خیل عظیمی از گردشگران داخلی است.

رونق تولید و اشتغال سرلوحه مدیران در منطقه آزاد چابهار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: توجه بیشتر به رفاه، معیشت مردم، توسعه، رونق تولید و اشتغال سرلوحه فعالیت های مدیران قسمت های مختلف این منطقه در سالجاری خواهد بود.

درباره ایستگاه نوروزی «آیلند»

روزهای پایانی سال 1397 را سپری می کنیم و اکثر مردم در تدارک سفر جهت سپری کردن ایام تعطیلات نوروزی هستند؛ این بهانه ای شد تا پای صحبتهای علی اصغر پرهیزگار (مدیر منطقه ویژه اقتصادی و رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری آیلند) بنشینیم.

مصوبه 140 میلیون دلاری برای جلوگیری از تناقض جدید بود

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اعلام این‌که مصوبه 140 میلیون دلاری دولت برای جلوگیری از بروز تناقض و تعارض جدیدی بود بر هم خوردن بازار ارز به واسطه این مصوبه را رد کرد.

تحول دیجیتال در گردشگری چابهار

منطقه آزاد چابهار با راه اندازی باشگاه دوستداران چابهار قدمی در شعار امسال سازمان جهانی گردشگری «تحول دیجیتال در گردشگری» برداشت.

مناطق آزاد‌؛ میانبر گذر از تحریم‌ها

عبدالرحیم کردی می‌گوید: به نظر من سال ۹۸ برای چابهار سال پرترافیکی خواهد بود؛ مسئولیت و کار چابهار خیلی بیشتر می‌شود. نقشی که باید بپذیرد در حوزه اقتصاد و سطح ملی پررنگ‌تر و جدی‌تر باید باشد. تجربه چنین چیزی را در سال‌های جنگ داشتیم و چابهار پشتیبان خیلی خوبی برای جنگ بود. به همین دلیل نقش پشتیبانی و حمایتی چابهار در این دوره هم تشدید می‌شود.
21 - 30 of 1173

آخرین اخبار آرشیو