گفت و گو

احداث ۵ واحد پتروشیمی در منطقه آزاد چابهار / ساخت واحد فولاد چابهار طبق برنامه پیش می‌رود

مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار در رابطه با پیشرفت پروژه‌های ساخت مجتمع‌های فولاد و پتروشیمی در این منطقه گفت: سال آینده یکی از ۵ واحد پتروشیمی افتتاح و همچنین مشکل تأمین ارز حل خواهد شد؛ فولاد چابهار نیز در زمان‌بندی مقرر افتتاح می‌شود.

آغاز بهره‌برداری از معدن مرمریت سیاه‌سنگ ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پروانه بهره‌برداری از معدن مرمریت سیاه‌سنگ در ماکو صادر شده که دومین مورد از پروانه‌های صادره برای این نوع سنگ تزیینی گرانقیمت در این منطقه به‌شمار می‌رود.

پروژه راه‌آهن کلید توسعه و شکوفایی چابهار

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه راه آهن چابهار ـ زاهدان کلید توسعه و شکوفایی بندر چابهار است، گفت: قطعا تا زمانی که پروژه راه آهن به بهره برداری نرسد، نمی توان به توسعه چشمگیر بندر چابهار فکر کرد.

ورود 40 فروند كشتی تجاری به مجتمع بندری کاسپین

معاون اموربندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از ورود 40 فروند كشتی تجاری به مجتمع بندری کاسپین در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

توانمندسازی نیروی کار و تأمین نیازهای اشتغال بخش خصوصی و دولتی

مرکز ارتقاء مهارت آموزش فنی و حرفه ای منطقه آزاد انزلی با همکاری سازمان و اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان در شهرک صنعتی ناحیه یک این منطقه در راستای ارتقاء مهارت کارگران شهرک صنعتی و توانمند سازی جوانان و ساکنین روستاهای اطراف منطقه از سال 88 شروع به کار نموده است.

بررسی معافیت مالیاتی مناطق آزاد در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس، موضوع سیاست و استراتژی کشور درباره اخذ مالیات یا معافیت مالیاتی مناطق آزاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

لغو امتیاز فعالیت شرکت های صوری در مناطق آزاد

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو در خصوص لغو امتیاز شرکت های صوری در مناطق آزاد با محسن پور احمدی مدیر امور حقوقی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

۲۰ درصد واحدهای تولیدی مناطق آزاد در حوزه کالاهای سلامت محور کار می‌کنند

مدیر سلامت، ورزش و آموزش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ۲۰ درصد از کل واحدهای تولیدی که در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی کشور وجود دارند، در حوزه کالاهای سلامت محور تولید انجام می دهند.

منطقه ماکو با موقعیت استراتژیک خود قابلیت خوبی برای رونق گردشگری تجاری دارد

مدیر توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه ماکو با موقعیت استراتژیک خود قابلیت خوبی برای رونق گردشگری تجاری دارد.

شرکت های صوری جایی در مناطق آزاد ندارند

مدیر امور حقوقی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از لغو امتیاز 12 هزار شرکت صوری در این مناطق خبر داد.
21 - 30 of 1338

آخرین اخبار آرشیو