گفت و گو

 رویداد بزرگ بازار پول و سرمایه در کیش برگزار می شود

رویداد بزرگ بازار پول و سرمایه با عنوان «اینوکیس کیش ۲۰۱۹» با مشارکت دستگاه‌های اقتصادی دولتی و بخش خصوصی، آبان ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می‎شود.

تفويض اختيار از اداره كل فرآورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل ها در ماکو 

دبير هماهنگي قطب غذا و دارو مناطق آزاد با تاکید بر اینکه یکی از مفاد مهم و اساسی تفاهم نامه مشترك میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و سازمان غذا و دارو در حوزه فرآورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل ها به سرانجام رسید؛ از اخذ تفويض اختيار از اداره كل فرآورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل ها براي اولين بار در مناطق آزاد از سازمان غذا و دارو خبر داد. 

3 / درآمد ارزی حاصل از صادرات مناطق آزاد به این مناطق برمی گردد

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بخشی از درآمد ارزی حاصل از صادرات مناطق آزاد جهت وارادات مواد اولیه و حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنفی باهدف رونق تولید وکسب کار به این مناطق تعلق می گیرد.

هدف توسعه چابهار، تبدیل‌شدن به قطب ترانزیت است

بهبود و اصلاح زیرساخت‌ها، استراتژی پایداری است که با بهبود کیفیت زندگی، عرضه کالا و خدمات و فراهم کردن وسایل رفاهی امکان‌پذیر است و نقش مهمی در افزایش استاندارد زندگی، رشد و توسعه اقتصادی ایفا می‌کند.

دهکده لجستیک؛ حمل‌ونقل در جنوب فارس را تسهیل می کند

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی جهرم گفت: شهرستان جهرم با تکیه بر پتانسیل‌های درونی نقش پررنگی در حلقه اتصالی مراکز لجستیک کشور ایفا می‌کند.

آخرین وضعیت سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد ارس

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: سرمایه گذاران ترکیه ای علاقه مند به سرمایه گذاری در ایران هستند و اکنون شرایط منطقه را برای سرمایه گذاری بررسی می کنند.

ذخاير معدنی منيزیم منطقه آزاد ماکو در انتظار سرمايه گذاران

“علی فتحعلی نژاد” جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس كه یک پای خود را در دوران جنگ و پای دیگرش را در بعد از جنگ و در پاکسازی میادین مین بجا مانده از دوران دفاع مقدس در استان آذربایجان غربی از دست داده، امروز توانست با عزم راسخ و اراده ای استوار در عرصه های تولید و سازندگی با استخراج منیزیت در یکی از بزرگترین معادن منیزیم کشور در منطقه آزاد ماکو کارآفرینی نماید.

به جد پیگیرموضوع پارلمان زنان کیش هستیم

در جریان برگزاری میزگرد پارلمان زنان در روزنامه اقتصاد کیش، غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی تصویری از طریق ویدئو کنفرانس در جریان برگزاری این میزگرد گفت: به جد پیگیر موضوع تشکیل پارلمان زنان در کیش هستیم.

جزئیات برنامه‌های مسئولیت اجتماعی در منطقه آزاد چابهار

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: برای اجرای هرچه بهتر مسئولیت اجتماعی در منطقه آزاد چابهار، سند مسئولیت اجتماعی تعریف کرده‌ایم و حمایت از برنامه‌های ورزشی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، بهداشت و درمان و نیز برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار داریم.
41 - 50 of 1338

آخرین اخبار آرشیو