گفت و گو

۴۰۰۰ نفر از مردم چابهار به شبکه آب‌وفاضلاب متصل شدند

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ۴ هزار نفر از مردم چابهار برای اولین بار در طول عمر ۲۵ ساله منطقه آزاد چابهار به شبکه دایم آب و فاضلاب متصل شدند.

درخواست شرکت‌های خارجی و داخلی برای سرمایه‌گذاری در بندر چابهار

عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی شرکت های خارجی به اهمیت استراتژیک بندر چابهار کاملا پی برده اند و این مسئله موجب افزایش درخواست برای سرمایه گذاری در این منطقه شده است، البته به نظر من اولویت اصلی کشور باید جذب سرمایه های داخلی باشد.

تورهای مشترک میان مناطق آزاد راهی برای توسعه گردشگری / کشتی‌های کروز در راه مناطق آزاد

مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تسهیلات ویژه ای برای سرمایه گذاران بخش گردشگری در نظر گرفته شده است به صورتی که بوروکراسی های پیچیده اداری را نخواهد داشت و سرمایه گذاران به سهولت می توانند پروژه صدور مجوز را بدون صرف زمان زیاد به انجام رسانند.

جزئیات برنامه‌های مسئولیت اجتماعی در منطقه آزاد ارس

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: سازمان منطقه آزاد ارس به مسئولیت اجتماعی پایبند است و تلاش می کند بر اساس استانداردهای بین المللی شرایط زندگی سالم در ارس را فراهم کند.

تسهیل فعالیت فعالان اقتصادی و بهبود فضای کسب‌وکار در مناطق آزاد در دستور کار است

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تسهیل فعالیت استقرار سامانه مبادلات اعتباری، تفاهم با بانک‌های عامل، رفع موانع ثبت سفارش و گمرک و تفاهم با سازمان‌ها و… از جمله برنامه‌هایی هستند که برای سهولت و بهبود فضای کسب‌وکار به آن اهتمام می‌ورزیم.

حفظ سرمایه‌گذاران با عمل به قوانین امکان‌پذیر است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت:‌ حفظ سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی با عمل به قوانین مصوب مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی محقق می‌شود. 

افزایش دو برابری سرعت ترخیص کالاهای اساسی از بنادر کشور

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از افزایش دو برابری سرعت ترخیص کالاهای اساسی از بنادر در مقایسه با تخلیه و بارگیری این کالاها خبر داد و گفت: وزارت جهادکشاورزی به عنوان متولی تامین کالاهای اساسی باید واردکنندگان را ملزم کند که کالاهای خود را فقط در یک بندر به نام بندر امام خمینی تخلیه نکنند تا هزینه‌ تمام شده آن نیز کاهش یابد.

آمادگی جزیره کیش برای میزبانی هیات اجرایی شورای المپیک آسیا

دبیر شورای ورزش و تربیت بدنی سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد که این جزیره از هر نظر آمادگی برگزاری نشست هیات رئیسه و اجرایی شورای المپیک آسیا را دارد.
31 - 40 of 1338

آخرین اخبار آرشیو