گفت و گو

وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی به تولید کننده تحت لیسانس برندهای معتبر اروپایی تبدیل شد

به گزارش فرینا، برادران مجید و امیر یوسف زاده و خامه چی، که از سالهای دور وارد کننده برندهای مطرح لوازم آرایشی، بهداشتی بودند از چندی پیش در شهرک صنعتی ناحیه یک این منطقه اقدام به تولید محصولاتی با استانداردهای اتحادیه اروپا نموده اند.

مذاکرات جدی برای سرمایه‌گذاری هند در منطقه آزاد چابهار در حوزه‌ صنایع انرژی‌بر و پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سفیر هند در اولین سفرش به چابهار از زیرساخت‌ها و امکانات بازدید کردند و علاقه‌مند به ترغیب و تشویق سرمایه‌گذاران هندی برای فعالیت در این منطقه بودند.

جایی برای سیاسی‌کاری درباره مناطق آزاد وجود ندارد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ما باید موضوع مناطق آزاد را از نگاه سیاسی خارج کنیم. امروز هفت منطقه آزاد داریم که در آینده‌ای نزدیک هشت منطقه به آن اضافه خواهد شد و به نظر‌ می‌رسد این تعداد کافی باشد.

رشد جذب سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس به شیوه برد ـ برد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: با وجود تحریم‌ها، در سال 97 در منطقه آزاد ارس شاهد رشد 5 درصدی صادرات بودیم.

پنجمین دوره جشنواره تابستانه منطقه شروع به کار کرد

معاون فرهنگی اجتماعی، گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی از آغاز به کار پنجمین دوره جشنواره تابستانه، همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت در این منطقه خبر داد.

لزوم ایجاد مدیریت یکپارچه در مناطق آزاد

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تا مدیریت یکپارچه در مناطق آزاد وجود نداشته باشد، هرچقدر هم به فعالان اقتصادی تسهیلات بدهیم بی‌فایده خواهد بود.

قدرت واقعی مناطق آزاد با اتحاد جهادی سران قوا تحقق می‌یابد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: قدرت واقعی مناطق آزاد با لایروبی افکار و قوانین دست و پاگیر و اتحاد جهادی سران قوا تحقق می‌یابد.

کاهش ۲۰ درصدی سقف دلاری واردات کالای همراه مسافر نسبت به سال گذشته

مدیر توسعه صادرات، امور گمرکی و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: برحسب دستور معاون اول رییس جمهوری سقف دلاری واردات کالای همراه مسافر به نسبت سال گذشته ۲۰ درصد کاهش پیدا کرده است.
31 - 40 of 1269

آخرین اخبار آرشیو