اخبار مناطق آزاد

برگزاری پنجمین دوره فن بازار ملّی سلامت درمنطقه آزادچابهار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: پنجمین فن بازار ملّی سلامت از 16 تا 17 آبان ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار برگزار خواهد شد.

پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) راه‌اندازی شد / اولین پرواز فردا به کیش‌

مدیرکل دفتر ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: ساعت 09:30 روز آینده اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) ـ جزیره کیش، از ترمینال شماره یک فرودگاه امام (ره) انجام می‌شود.

مدرن‌سازی صنایع کوچک در قشم تا پنج برابر ارزش افزوده ایجاد می‌کند

مدیرکل صمت منطقه آزاد قشم با بیان اینکه مدرن‌سازی صنایع کارگاه‌های ماهی‌خشک‌کنی در قشم می‌تواند ارزش افزوده بالایی را به همراه داشته باشد گفت: به‌طور جد در قالب طرح صنایع کوچک به دنبال مدرن‌سازی این گونه فعالیت‌ها در جزیره قشم هستیم.

انتصاب جدید در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

علی رستمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با ابلاغ حکمی مجتبی شمس نژاد را به عنوان "راهبر امور بین الملل" این مجموعه منصوب کرد.

امضای تفاهم نامه توسعه مجموعه سوار کاری کیش بین بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد کیش

سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی برای توسعه مجموعه سوار کاری کیش تفاهم نامه همکاری امضاءکردند.

آسفالت روستاهای قشم با 130 میلیارد ریال اعتبار در حال انجام است

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای عملیات آسفالت روستاهای قشم با 130 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

به قدرت مناطق‌آزاد در گرفتن زهر تحریم‌ها توجه کنید

مسئولان در مناطق آزاد معتقدند که با توجه به ظرفیت بالای موجود در این مناطق در صورت احترام به قوانین مربوطه و رفع موانع سرمایه‌گذاری، مناطق آزاد می‌تواند به موتور محرکه اقتصاد تبدیل شده و زهر تحریم‌ها را بگیرد.

انتصاب سرپرست دفتر پیمان و امور قراردادهای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

با حکم مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، مصطفی خدایار به سمت سرپرست دفتر پیمان و امور قراردادهای این مجموعه منصوب شد.

پروژه‌های توسعه فناوری در منطقه آزاد چابهار

آنلاین هاسپیتال، مرکز آمار دانشگاه بین‌المللی چابهار و دپارتمان بازی‌های رایانه‌ای و پویانمایی از پروژه‌های مهم منطقه آزاد چابهار در راستای توسعه زیست بوم فناوری منطقه هستند که با همکاری دانشگاه بین‌المللی چابهار اجرایی خواهند شد.
31 - 40 of 528

آخرین اخبار آرشیو