اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

نخستین تور علمی بازدید از قلعه پرتغالی های قشم برگزار شد

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین تور علمی ویژه دانشجویان رشته گردشگری و علاقمندان به حوزه میراث فرهنگی خبر داد.

جشنواره بین المللی قرآن در منطقه آزاد ماکو برگزار شد

بخش نخست از جشنواره بین المللی قرآن منطقه آزاد ماکو در حالی برگزار شد که به گفته سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان در این جشنواره بیش از ۹۰۰ نفر از کشورهای ترکیه، آذربایجان و ایران رقابت می کنند.

کسب گواهینامه تضمین کیفیت "ایزو 17025" توسط منطقه آزاد چابهار

مدیر غذا، دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان منطقه آزاد چابهار موفق به دریافت گواهینامه تضمین کیفیت "ایزو 17025" شد.

برگزاری "لیگ دوچرخه‌سواری" سیستان و بلوچستان در منطقه آزاد چابهار

نخستین مرحله "لیگ دوچرخه‌سواری" استان سیستان و بلوچستان به مناسبت ماه مبارک رمضان به میزبانی هیئت دوچرخه‌سواری شهرستان چابهار، در بلوار دانشگاه آزاد منطقه آزاد چابهار، در رشته کریتریوم به مسافت 40 کیلومتر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

برگزاری اولین نمایشگاه مد و لباس در منطقه آزاد ارس

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، گفت: اولین دوره نمایشگاه بزرگ مد و لباس ایرانی ـ اسلامی در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.

برگزاری جلسه هماهنگی اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد منطقه آزاد اروند

جلسه طرح هماهنگی اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد منطقه آزاد اروند در سال 1398 برگزار شد.

برگزاری دومین نشست مشترک رویدادهای ورزشی اکو در کیش

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد کیش گفت: دومین نشست مشترک رویدادهای ورزشی کشورهای عضو اکو با هدف برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات و اردوهای ورزشی این سازمان در کیش برگزار می شود.

اهداء یک دستگاه تست نوار عصب و عضله به بیمارستان پیامبر اعظم(ص)

رییس بیمارستان پیامبر اعظم (ع) قشم از اهداء یک دستگاه تست نوار عصب و عضله به این بیمارستان توسط یک خیر قشمی خبر داد.

منطقه آزاد قشم ميزبان افطاري ساده در مساجد

قائم مقام معاونت فرهنگي، اجتماعي و گردشگري سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای طرح افطاری ساده در مساجد جزیره قشم در رمضان المبارک امسال خبر داد.

جزئیات پذیرش دانشجو در پردیس ارس دانشگاه تهران اعلام شد

رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از پذیرش دانشجو در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ در این مرکز دانشگاهی خبر داد.
41 - 50 of 357

آخرین اخبار آرشیو