اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

بازرسی از 280 واحد صنفی قشم

نیروهای بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم به پاس حضور مستمر در بازرسی از 280 واحد صنفی و تاسیسات گردشگری قشم تقدیر شدند.

هشت انجمن با 253 عضو در ارس فعال است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در نشست انجمن ها با مدیرعامل سازمان گفت: هم اکنون هشت انجمن فعال با 253 عضو در منطقه آزاد ارس فعالیت می کنند.

سند عضویت ارس در سازمان جهانی گردشگری رونمایی شد

در نشست هم اندیشی مدیران انجمن های هنری، گردشگری و فرهنگی ارس سند عضویت سازمان منطقه آزاد ارس در سازمان جهانی گردشگری رونمایی شد.

بررسی مشکلات 8 روستای جزیره با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همراه با گروهی از معاونین و مدیران این سازمان، مشکلات طرح های عمرانی و گردشگری هشت روستا را با حضور دهیاران بررسی قرار دادند.

بادبادک های کودکان در آسمان قشم به پرواز درمی آید

مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری جشن بادبادک ها در جزیره قشم همزمان با روز جهانی کودک خبر داد.

توانمندسازی نیروی کار و تأمین نیازهای اشتغال بخش خصوصی و دولتی

مرکز ارتقاء مهارت آموزش فنی و حرفه ای منطقه آزاد انزلی با همکاری سازمان و اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان در شهرک صنعتی ناحیه یک این منطقه در راستای ارتقاء مهارت کارگران شهرک صنعتی و توانمند سازی جوانان و ساکنین روستاهای اطراف منطقه از سال 88 شروع به کار نموده است.

دعوت از اهالی هنر برای حضور در تنها رویداد ایرانی در روز جهانی تئاتر در منطقه آزاد ارس

مدیر فرهنگی، هنری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از انتشار فراخوان دور هفتم جشنواره ملی تئاتر خیابانی ارس و برگزاری همزمان آن با روز جهانی تئاتر خبر داد.

گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر در دانشگاه اصفهان

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سیاه‌چادر عشایر به مناسبت روز ملی روستا و عشایر با همکاری معاونت آموزشی ـ فرهنگی در دانشکده علوم جغرافیایی و برنامه‌ریزی دانشگاه اصفهان از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه ۹۸ برپاست.

حضور منطقه آزاد چابهار در «همایش سرمایه‌گذاری گردشگری منطقه شرق کشور» در مشهد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار، گفت: سازمان در همایش سرمایه‌گذاری گردشگری منطقه شرق کشور که ۱۸ مهرماه ۹۸ در هتل پارس مشهد برگزار می‌گردد، شرکت می‌کند.
41 - 50 of 444

آخرین اخبار آرشیو