اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

اولین جلسه هم اندیشی با فعالان حوزه گردشگری منطقه آزاد اروند برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی با فعالان حوزه گردشگری در ابعاد وسیع و به شکل عمومی با بررسی محورها و موضوعات مختلف برگزار شد.

توانمند کردن مردم منطقه در گرو رونق گردشگری است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: توانمند کردن مردم منطقه جهت توزیع عادلانه ثروت، در گرو رونق گردشگری است.

تمام اتباع خارجی باید از گذرگاه شلمچه عبور کنند

مدیرکل امور اتباع خارجی وزارت کشورگفت: در پی تصمیم ستاد مرکزی اربعین، تمام اتباع خارجی باید از گذرگاه شلمچه عبور کنند.

برپایی پایگاه فرهنگی در پایانه مرزی شلمچه

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور گفت: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با همکاری موزه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقدام به برپایی پایگاه فرهنگی در پایانه مرزی شلمچه کرده است.

توانمند کردن مردم منطقه در گرو رونق گردشگری است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: توانمند کردن مردم منطقه جهت توزیع عادلانه ثروت، در گرو رونق گردشگری است.

امضا تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علم و صنعت ایران

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص طراحی، استقرار و راه اندازی شرکت های دانش بنیان در مرکز نو آوری و فناوری جزیره کیش امضا شد.

برگزاری دوره های آموزشی سلامت روان در 10 روستای جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره های آموزشی سلامت روان با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در 10 روستای جزیره قشم خبر داد.

تدوین منشور مبارزه با فساد برای اولین بار در سازمان منطقه آزاد کیش

فساد از جمله پدیده‌‏های سازمانی است که روند توسعه کشورها را به طور چشمگیری با چالش مواجه ساخته و موجب شکل‏‌گیری مشکلات و بحران‏‌های اساسی در سراسر جامعه می‌شود. کیش به عنوان اولین منطقه آزاد در ایران این منشور را برای جلوگیری هر چه بیشتر از این پدیده در سازمان خود دنبال می‌کند.

افتتاح نخستین مدرسه بین المللی در جزیره کیش

نخستین مدرسه بین المللی جزیره کیش و هشتمین مدرسه بین المللی کشور با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

کودکان کیش خانه دار شدند

با هدف ارتقای تسهیلات گردشگری و ایجاد فراغت و آسودگی خیال خانواده ها در هنگام خرید در بازارها، خانه کودک کیش در مرکز جزیره به بهره‌برداری رسید.
31 - 40 of 444

آخرین اخبار آرشیو