اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

ایران زیباست؛ چابهار سرزمین ناشناخته

چابهار، یکی از شهرهای جنوبی استان سیستان و بلوچستان و تنها بندر اقیانوسی ایران است که در کرانه دریای مکران و آب‌های گرم اقیانوس هند قرار دارد. این ناحیه دارای بهترین کرانه اقیانوسی کشور و معتدل‌ترین هوای جنوب کشور است و شاید به همین دلیل است که چابهار (چهاربهار) نام گرفته است.

حمایت سازمان منطقه آزاد اروند از طرح های آموزشی مقطع ابتدایی

مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در جمع معلمین پایه ابتدایی گفت: با ارائه طرح ها و برنامه های آموزشی از سوی شما، ما نیز ابزارهای حمایتی خود را در اجرای سند تحول آموزش و پرورش هر چه شایسته تر ارائه خواهیم کرد.

کاهش مددجویان کمیته امداد با مشارکت سازمان منطقه آزاد ارس در زمینه فقرزدایی

در نشست مشترک رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جلفا با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، از مشارکت های منطقه آزاد ارس در زمینه فقر زدایی که کاهش مددجویان کمیته امداد شهرستان جلفا را در پی داشته است، تقدیر به عمل آمد.

توزیع یک هزار بسته افطاری ساده در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

یک هزار بسته افطار ساده توسط سفیران مهربانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بین کارمندان، مسافرین و مستقبلین فرودگاه امام (ره) توزیع شد.

انجام عملیات فاز اول کمپ پارک مهتاب روستای ریگو

مدیر فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از آماده سازی فاز اول کمپ پارک ساحلی مهتاب در روستای ریگو با اعتبار 40 میلیارد ریال خبر داد .

آمادگی منطقه آزاد انزلی برای میزبانی از گردشگران در ایام تابستان

پنجمین جلسه ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر منطقه آزاد انزلی برای استقبال از گردشگران در ایام تابستان برگزار شد.

جزیره کیش میزبان همایش چهره های ماندگار کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری همایش چهره های ماندگار در این جزیره تا پایان امسال خبر داد.

موزه مردم شناسی جزیره قشم در بندر تاریخی لافت راه اندازی می شود

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از ایجاد نخستین موزه مردم شناسی جزیره قشم در بندر تاریخی لافت خبر داد.

تدوین برنامه ارتقای سطح کمی و کیفی فضای سبز قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تدوین برنامه ارتقای سطح کمی و کیفی فضای سبز قشم خبر داد و گفت: همزمان با آغاز فصل گرما اقدامات لازم برای مصرف بهینه آب و توسعه آبیاری فضای سبز صورت گرفته است.

دپارتمان زبان مرکز رشد قشم آغاز به کار کرد

دپارتمان زبان انگلیسی مرکز رشد قشم با هدف ارتقاء سطح دانش زبان انگلیسی در جزیره و تسهیل در برگزاری و آمادگی آزمون های ملی و بین المللی آغاز به کار کرد.
31 - 40 of 357

آخرین اخبار آرشیو