اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

سفر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور به چابهار

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور به چابهار، در بدو ورود در فرودگاه کنارک مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان قرار گرفت.

صنایع دستی نشاندهنده هویت و فرهنگ هر منطقه است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صنایع دستی هویت، فرهنگ و باورهای هر منطقه ای را بیان می کند.

عضویت منطقه آزاد ارس در سازمان جهانی گردشگری گامی موثر در جذب گردشگر خارجی

قائم مقام ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر منطقه آزاد ارس گفت: گردشگری صنعتی است که قابلیت تحریم ندارد و سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع کند.

تمدن تیس، ثبت جهانی می شود

امروزه منطقه تیس و روستایی که داخل محدوده منطقه آزاد است مهمترین سایت باستان‌شناختی در سواحل مکران به شمار می‌رود و قدیمی‌ترین بندر هخامنشی معرفی می‌شود. علاوه بر این قدمت در حاشیه آن نیز محوطه باستانی قبل از اسلام را داریم که نشان می‌دهد در این منطقه زمانی تمدنی عظیم شکل‌گرفته است.

کلیسای سنت استپانوس رتبه اول مراکز پربازدید آذربایجان شرقی را کسب کرد

مدیر میراث فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی،‌ صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، کلیسای سنت استپانوس منطقه آزاد ارس با استقبال 14 هزار نفری مسافران در ایام تعطیلات عید فطر در صدر مراکز پربازدید استان قرار گرفت.

ورود بیش از 650 دستگاه خودروی مسافری از مسیر دریایی به کیش در تعطیلات عید فطر

بیش از 4 هزار گردشگر در تعطیلات عید فطر با خودروی شخصی به جزیره کیش سفر کردند.

برگزاری سمینار بزرگ اخلاق و زندگی در قشم

مدیر امور اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سمینار بزرگ اخلاق و زندگی با حضور دکتر انوشه در شهر قشم خبر داد.

ورود 200 هزار خودرو به منطقه آزاد ارس در تعطیلات عید فطر

قائم مقام ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر منطقه آزاد ارس گفت: منطقه آزاد ارس در ایام تعطیلات عید فطر میزبان 200 هزار و 886 خودروی گردشگران بود.

برپایی سومین دوره هفته فیلم اروپایی 2019 در کیش

سومین دوره هفته فیلم اروپایی با فیلم هایی از بیست کشور به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی اروپا در جزیره کیش و 7 شهر کشور برگزار می شود.

بزرگترین پردیس صنایع دستی کشور در منطقه آزاد انزلی امسال افتتاح می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی از افتتاح بزرگترین پردیس صنایع دستی کشور در منطقه آزاد انزلی در سال جاری خبر داد و گفت: این پردیس محلی برای تولید، عرضه و آموزش صنایع دستی خواهد بود.
21 - 30 of 357

آخرین اخبار آرشیو