اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

جشنواره مونسون چابهار و استقبال خوب مردم

جشنواره مونسون در منطقه آزاد چابهار همراه با برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی و هنری و برپایی نمایشگاه عرضه کالاهای متنوع با استقبال مردم روبه‌رو شد.

اروند میزبان برگزاری ۱۵ برنامه فرهنگی، هنری و مذهبی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: تا پایان دهه امامت و ولایت ۱۵ برنامه فرهنگی، هنری و مذهبی در نقاط مرکزی شهر‌ها و روستا‌های منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود.

اعضای هیات مؤسس خانه مطبوعات اروند انتخاب شدند

اعضای هیات مؤسس خانه مطبوعات و رسانه های اروند در نشست مجمع عمومی خبرنگاران و اصحاب رسانه این منطقه، انتخاب و این نهاد رسانه ای رسما پایه گذاری شد.

کیشوندان از خدمات استارتاپ‌ها بهره‌مند خواهند شد

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به فضای دانشگاهی جزیره کیش و ظرفیت‌های ذاتی آن در حوزه اکوسیستم نوآوری، گفت: امضای تفاهم‌نامه بین ما، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان منطقه آزاد کیش نطفه‌های اولیه تغییرات بنیادین در اقتصاد جزیره خواهد بود.

برج نوآوری در منطقه آزادکیش راه اندازی می‌شود

برج نوآوری در منطقه آزاد کیش با امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان منطقه آزاد کیش راه‌اندازی خواهد شد.

کیش میزبان مسابقات کبدی

سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم از برگزاری مسابقات کبدی در آبان امسال در کیش خبرداد.

هشتمین جشنواره پروژه های علمی دانش آموزی جابربن حیان در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

در هشتمین دوره از جشنواره جابر بن حیان به میزبانی منطقه آزاد انزلی ۳۰۰ دانش آموز منتخب کشور حضور داشتند که ۱۹۹ اثر در قالب های طبقه بندی، نمایش علمی (مدل، تحقیق، نمایش) آزمایش و طراحی و ساخت به نمایش درآمد.

روز فرهنگ و هنر شهرستان‌های نیکشهر، قصرقند و سرباز

همزمان با جشنواره تابستانی مونسون و نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات و هدایای استان‌های مختلف کشور در نمایشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار به‌صورت مشترک "روز فرهنگ و هنر شهرستان‌های نیکشهر، قصرقند و سرباز" شب گذشته برگزار شد.

نخستین همایش چهره های ماندگار موسیقی و تئاتر آبادان برگزار شد

در این همایش از ۲۲ پیشکسوت عرصه تئاتر و ۱۵ پیشکسوت حوره موسیقی شهرستان آبادان، تجلیل بعمل آمد.

 پرواز اختصاصی حاجیان بیمار در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به زمین نشست 

صبح امروز پرواز ١٤٠٣ هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران "هما" با ۱۹۲ مسافر که در بین آن ٦٠ بیمار ویلچری و ١٢ بیمار برانکاردی بود در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به زمین نشست .
21 - 30 of 346

آخرین اخبار آرشیو