اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در مرز شلمچه بر افراشته شد

مراسم برافراشته شدن پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در موکب آستان قدس رضوی و در مرز شلمچه برگزار شد.

7 مدال سهم موی تای کاران منطقه آزاد قشم در مسابقات قهرمانی استان

سرپرست امور ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از کسب 7 مدال رنگارنگ و کسب رتبه سوم تیمی توسط موی تای کاران منطقه آزاد قشم در مسابقات قهرمانی استان هرمزگان خبر داد.

شرایط توسعه بین المللی در منطقه آزاد قشم مهیاست

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با توجه به مزیت های حوزه سرمایه گذاری، جاذبه های طبیعی و قوانین سفر و ورود و خروج به این جزیره، شرایط توسعه بین المللی در قشم فراهم است.

ارائه ٦٧٦ درخواست پرواز به عتبات برای ایام اربعین از فرودگاه امام (ره)

جلسه هماهنگی پروازهای اربعین با حضور جمعی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، نمایندگان نهادها، فرماندهان ارگان های نظامی و انتظامی و روسای ایستگاه های شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه امام (ره) برگزار شد.

زائران اربعین ٣ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور یابند

مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : تمامی بخش های این مجموعه برای خدمت رسانی به زائران سیدالشهداء (ع) در ایام اربعین آماده هستند.

اعزام ١١ هزار زائر از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای شرکت در اجتماع عظیم اربعین

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آخرین آمار پروازهای اربعین از فرودگاه امام (ره) را تشریح کرد.

کارکنان و فعالان اقتصادی منطقه‌آزاد چابهار به پیاده‌روی اربعین اعزام شدند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: کاروان عاشقان ثارالله متشکل از کارکنان به همراه خانواده‌هایشان و فعالان اقتصادی این منطقه برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) اعزام شدند.

استقبال از سیاه چادر استان سیستان و بلوچستان به مناسبت روز ملی روستا عشایر در دانشگاه اصفهان

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سیاه چادر عشایر استان سیستان و بلوچستان که به مناسبت روز ملی روستا و عشایر با همکاری معاونت آموزشی-فرهنگی در دانشکده علوم جغرافیایی و برنامه ریزی دانشگاه اصفهان از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه ۹۸ برپا شده بود با استقبال خوب دانشجویان داخلی و خارجی قرار گرفت.

برپایی جشنواره کودکان و ژئوپارک

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری جشنواره «کودکان و ژئوپارک» به مناسبت هفته کودک در مرکز آموزشی ژئوپارک غرب جزیره قشم خبر داد.

گردهمایی شاعران هرمزگان در قشم

همزمان با روز ملی بزرگداشت حافظ (20 مهرماه)، آیین «شبی با حافظ» با حضور بزرگان ادب و هنر قشم و هرمزگان در مرکز بین المللی رشد برگزار می شود.
21 - 30 of 444

آخرین اخبار آرشیو