پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398

اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

رونمایی از 2 اثر فاخر حوزه ایثار و شهادت در تبریز

تابلو سنگ پرتره شهید حاج عباس عبدالهی و مستند راوی عشق به عنوان 2 اثر فاخر تولید شده با حمایت سازمان منطقه آزاد ارس و حوزه هنری آذربایجان شرقی در حوزه ایثار و شهادت در تبریز رونمایی شد.

بازدید بیش از ۷۵۷ هزار مسافر نوروزی از منطقه آزاد ماکو

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ۲۸ اسفند ۹۷ تا ۱۶ فروردین ۹۸ معادل ۷۵۶ هزار و ۴۸۳نفر مسافر ایرانی و خارجی از منطقه آزاد ماکو بازدید کردند.

گرامیداشت بزرگان در کیش، جاذبه گردشگری کم هزینه

جزیره کیش خود را برای مراسم گرامیداشت «شیخ فریدالدین عطار نیشابوری» در روز 25 فروردین آماده کرده است ، این یادمان و برنامه های مشابه آن را می توان در مقایسه با دیگر روش ها، کم هزینه ترین راه برای جذب گردشگر به این جزیره دانست.

از ایثارگران و جانبازان شاغل در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تقدیر شد

همزمان با ولادت علمدارکربلا،حضرت اباالفضل(ع)و گرامیداشت مقام روز جانباز،از ایثارگران و جانبازان شاغل در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ع)تجلیل و قدردانی شد.

گردشگری کیش؛ بستری مناسب برای توسعه بوم گردی منطقه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: بازار گردشگری کیش بستر خوبی برای توسعه بوم گردی و عرضه محصولات و صنایع دستی و غذایی بومیان این منطقه است.

آئین گلریزان جامعه ورزشی اروند در حمایت از سیل زدگان

آئین گلریزان جامعه ورزشی منطقه آزاد اروند جهت حمایت از سیل زدگان برگزار شد.

دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر منصوب شد

حمیدرضا آذرنگ به عنوان دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر معرفی شد. 

سال گذشته 21 هزار قلم مواد غذایی غیرمجاز در ماکو امحا شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پارسال حدود 21 هزار قلم انواع موادغذایی فاسد، غیرمجاز و تقلبی در این منطقه جمع آوری و امحا شد.

ارسال محموله کالا های ضروری برای کمک به سیل زدگان از منطقه آزاد انزلی

یک محموله کامل از مواد غذایی و تجهیزات مورد نیاز سیل زدگان که از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی و فعالان اقتصادی تهیه شده بود به مناطق سیل زده کشورمان ارسال شد.

برگزاری اولین نشست هم اندیشی در منطقه آزاد اروند

در راستای همکاری و هماهنگی بیشتر میان مدیریت آموزش سازمان منطقه آزاد اروند و ادارات آموزش و پروش؛ اولین نشست هم اندیشی در سال 98 برگزار شد.
21 - 30 of 487

آخرین اخبار آرشیو