پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398

اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

تا اطلاع ثانوی رفت و آمد به جزیره کیش فقط هوایی انجام می شود

طبق گفته مدیر اداره بنادر و دریانوردی کیش از این پس به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی دریای جنوب ایران و مشخص نبودن وضعیت جوی هوا و شرایط دریا تا اطلاع ثانوی رفت و آمد به جزیره کیش فقط به صورت هوایی امکان پذیر است.

تشکیل هیئت موسس خانه مطبوعات اروند

اولین هیئت موسس خانه مطبوعات اروند، حکم خود را از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کردند.

پاکسازی سواحل مکران به مناسبت روز جهانی زمین پاک

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همزمان با ۲ اردیبهشت (۲۲آوریل) "روزجهانی زمین پاک" در ۷ ایستگاه، امتداد سواحل مکران با همکاری سازمان منطقه آزاد چابهار اداره محیط زیست چابهار و مشارکت دهیاری های بنادر گردشگری ـ صیادی شهرستان های چابهار و کنارک پاکسازی شد.

«ستاره اسکندری» ماشین خیمه شب بازی را در چابهار راه اندازی می کند

جادوی چابهار و بلوچستان هنرمندان سینما و تلویزیون را هم به تسخیر خود درآورده است. جادویی که تکه ای از بهشت را در این سرزمین رویایی برایشان به تصویر می کشد. «ستاره اسکندری» نخستین هنرمند ملی ایران نیست که گرفتار این جادو شده است. اما گویی در رویایی گرفتار آمده که به قول خودش از همین آب و خاک است.

افزایش زیرساخت های گردشگری در ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از افزایش قابل توجه زیرساخت های گردشگری در این منطقه آزاد طی سال 97 در مقایسه با سال قبل از آن، خبر داد.

جشنواره بازی های بومی محلی در روستای «چاوقون» شوط برگزار شد

رییس اداره ورزش و جوانان شوط گفت: جشنواره یکروزه بازی های بومی محلی به مناسبت هفته جوان در روستای گردشگری ' چاوقون' این شهرستان برگزار شد. 

همه باید روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی را پاس بداریم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: همه باید29 فروردین روزجهانی بناها و محوطه های تاریخی را پاس بداریم.

کشف صنایع خلاق منجر به رونق تولید صنایع دستی می‌شود 

مدیر فرهنگی، هنری و اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فعالیت بیش از پیش استارت‌آپ‌های فرهنگی و هنری برای رونق تولید صنایع دستی خلاق، موضوعی است که می‌تواند اقتصاد هنر محور را عملیاتی کند. 

پاک‌سازی سواحل مکران با همکاری منطقه آزاد چابهار و اداره حفاظت محیط‌زیست چابهار

مدیر محیط‌زیست سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همزمان با ۲ اردیبهشت (۲۲ آوریل) "روز جهانی زمین پاک" سواحل مکران با همکاری سازمان منطقه آزاد چابهار و اداره محیط‌زیست چابهار پاک‌سازی می‌شود.

نصب و راه‌اندازی دستگاه جذب اتمی جهت آزمایش فلزات سنگین در منطقه آزاد چابهار

مدیر غذا، دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار، گفت: دستگاه جذب اتمی Agilent مدل Duo Package FS240AA در آزمایشگاه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی سازمان جهت آزمایش فلزات سنگین نصب و راه‌اندازی شد.
1 - 10 of 487

آخرین اخبار آرشیو