پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398

اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

ورزشگاه یک هزار نفره سام و زال قشم سال 99 افتتاح می‌شود

وزیر ورزش و جوانان گفت: مجموعه ورزشی سام و زال در شهر قشم با مشارکت سه جانبه وزرات ورزش و جوانان، استانداری هرمزگان و سازمان منطقه آزاد قشم سال 99 به بهره برداری می رسد.

برگزاری جشنواره نوروزی در ترمینال شماره یک فرودگاه امام خمینی (ره)

مدیرکل برنامه ریزی و ساماندهی امورشهری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از برگزاری جشنواره نوروزی در دو سالن بوردینگ ترمینال مسافری شماره یک این مجموعه خبر داد.

آمار گردشگران نوروزی کیش از مرز 226 هزار نفر گذشت

از 25 اسفند 97 تا 14 فروردین 98 بیش از 226 هزار نفر به جزیره کیش سفر کردند.

افتتاح دفتر همکاری های مشترک کیش و موسسه فرهنگی اکو

دفتر همکاری های مشترک کیش وموسسه فرهنگی اکو کار خود را در جزیره کیش آغاز کرد.

سرمایه گذاری 75 پزشک متخصص کشور در طرح دهکده سلامت قشم

مدیر پروژه دهکده سلامت قشم از سرمایه گذاری مشترک با 75 پزشک متخصص کشورمان برای راه اندازی بزرگترین مجتمع توریست درمانی ایران در جزیره قشم خبر داد.

پروژه چهار هزار میلیارد ریالی دهکده سلامت در قشم کلنگ زنی شد

پروژه بزرگ حوزه توریست درمانی با عنوان دهکده سلامت قشم با سرمایه گذاری چهار هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در منطقه آزاد قشم و با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و حمید رضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در روستای گامبرون در بخش حرای این جزیره کلنگ زنی شد.

افزایش ظرفیت توریست درمانی ایران با اجرای پروژه دهکده سلامت قشم

وزیر ورزش و جوانان از طرح بزرگ دهکده سلامت قشم به عنوان فرصتی برای افزایش ظرفیت توریست درمانی ایران نام برد.

استقبال گردشگران نوروزی از اقامتگاه‌های بومگردی در روستاهای هدف گردشگری

رئیس کمیته ساماندهی روستاها ستاد دائمی خدمات سفر سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: اقامتگاه‌های بومگردی با چیدمان سنتی، امکانات رفاهی مناسب و نرخ ارزان نسبت به سایر اماکن اقامتی در روستاهای هدف گردشگری شهرستان‌های چابهار و کنارک باعث جذب مسافرین نوروزی شده است.

وجود ساحل مرجانی و ماسه ای مزیت توسعه گردشگری دریایی در چابهار

وجود ساحل مرجانی، ماسه ای، صخره ای وشنی در دریای عمان (سواحل مکران) محدوده آب های ساحلی چابهار و کنارک با قابلیت های زیست محیطی بالا، مزیت های زیادی در زمینه توسعه گردشگری دریایی در این منطقه دارد و مسافران نوروزی بیشترین بازدیدها را داشته اند.

روز طبیعت با طبیعت زیبای روستای مِسِن قشم

سیزدهم فروردین، روز طبیعت و روز پایانی آیین های نوروزی است. ایرانیان در این روز از خانه خارج شده و به همراه خانواده و بستگان، آخرین روز عید را در دامان طبیعت سپری می کنند و با انرژی بیشتری، به استقبال روزهای کاری سال جدید می روند.
51 - 60 of 487

آخرین اخبار آرشیو