اخبار مناطق ويژه اقتصادي

مناطق ویژه اقتصادی بندری، تنظیم‌کننده نبض اقتصاد ایران

از بین ۳۵ منطقه ویژه اقتصادی که در کشور ایجاد شده است ۶ منطقه آن بندری محسوب می شوند که دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی برای ترانزیت کالا هستند و به‌عنوان دروازه واردات و صادرات، نقش تنظیم‌کنندگی نبض اقتصاد کشور را برعهده دارند.

جابجایی کانتینر در بندر شهید رجایی به مرز650 هزار TEU رسید

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی 650 هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر کانتینری ایران و مثبت شدن تعداد کانتینرهای ترانشیپی در این بندر طی پنج ماهه نخست امسال خبر داد.

فرودگاه پیام آماده حضور طرف های روسی برای سرمایه گذاری

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام از ظرفیت ها و بسترهای موجود در منطقه پیام و همچنین آمادگی برای حضور طرف های روسی برای سرمایه گذاری خبر داد.

بهره‎برداری از دومین طرح تولیدی در منطقه ویژه لامرد

همزمان با هفته دولت دومین طرح تولیدی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد انجام گرفته به بهره‌برداری رسید.

برگزاری هشتمین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مازندران در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر 

هشتمین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مازندران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد. 

با ابلاغ وزير صمت؛ مجوز ورود كالاهاي ضروري مناطق آزاد صادر شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی ابلاغیه ای در مورد كالاهاي مورد نياز مناطق آزاد، فهرست اقلام قابل ورود به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را صادر کرد.

دو پروژۀ ایمنی و گمرکی در پارس جنوبی به بهره برداری رسید

در چهارمین روز از هفته دولت دروازه‌های گمرکی منطقه پارس دو کنگان و ایستگاه آتش نشانی شماره 5 این منطقه با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و جمعی از مدیران این سازمان به بهره برداری رسید.

برگزاری رزمایش عملیاتی سطح یک و دو در شرایط اضطراری در پتروشیمی هنگام

رزمایش عملیاتی سطح یک و دو در شرایط اضطراری با همکاری HSE منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.

رشد ۴۰ درصدی حمل بار هوایی در فرودگاه پیام

میزان حمل بار هوایی (کارگو) از فرودگاه بین المللی پیام البرز از فروردین تا پایان مردادماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی ۴۰ درصدی داشته است.

امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی» در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان

قرارداد ساخت کارخانه تولید پودر آلومینا، امروز همزمان با هفته دولت امضا شد. این نخستین کارخانه ای خواهد بود که با استفاده از بوکسیت معدن خارج کشور، احداث می شود.
31 - 40 of 207

آخرین اخبار آرشیو