چابهار

چرا منطقه مکران اینقدر مهم است؟

منطقه ساحلی مکران به دلیل اینکه در جوار دریای عمان قرار دارد و بندر چابهار و جاسک نیز در این منطقه قرار دارند؛ منطقه‌ای منحصر بفرد است. از ویژگی‌های آن دسترسی به آب‌های آزاد و کریدورهای جهانی است که می‌تواند صنایع انرژی‌بر و آب‌بر در این حاشیه مستقر شود.

حضور صنعتگران منطقه آزاد چابهار در نمایشگاه "تفتان تا مکران" تهران

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از حضور صنعتگران سوزن‌دوزی منطقه در نمایشگاه "تفتان تا مکران" تهران خبر داد و گفت: این نمایشگاه از یکم تا دوازدهم شهریورماه ۹۸ در خانه هنرمندان تهران با حضور عکاسان برجسته کشور باهدف نمایش جلوه‌های زیبای سیستان و بلوچستان و فروش محصولات و درآمد حاصل ازآن‌جهت توانمندسازی بانوان هنرمند استان در حال برگزاری است.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه برگزاری دوره‌های دکتری حرفه‌ای

رئیس دانشگاه بین‌المللی چابهار گفت: با امضای یادداشت تفاهم با دانشگاه FHM آلمان در سال جاری، قرارداد برگزاری دوره‌های دکتری حرفه‌ای مدیریت کسب‌وکارهای خرد در تراز جهانی و دکتری حرفه‌ای مدیریت هتلداری و جهانگردی با دانشگاه علوم و فنون آلمان منعقد شد.

«نگین شرق» ایران آماده درخشش بیشتر

دروازه ملل ایران یا همان بندر پرظرفیت چابهار، به‌تازگی دستور جدیدی گرفته و براساس آن قرار است یاریگر توسعه بخش مهمی از اقتصاد کشور باشد.

افتتاح 100 پروژه به ارزش 14 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد به مناسبت هفته دولت

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اولین روز از هفته دولت به تشریح برنامه ها و معرفی پروژه های قابل افتتاح در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی پرداخت.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 21 پروژه در بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 21 پروژه دریایی و بندری با اعتباری بیش از 370 میلیارد تومان از برنامه های بندر چابهار در هفته دولت است.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

سومین کشتی حامل گندم داخلی به بندر چابهار رسید

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 11 از ورود سومین کشتی حامل گندم داخلی به بندر چابهار خبر داد.

امضای پروتکل همکاری میان مناطق آزاد انزلی، چابهار، منطقه ویژه اقتصادی لوتوس و فدراسیون انجمن های حمل و نقل هند

همزمان با حضور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان روسیه در ایران اسناد پروتکل همکاری میان سازمان مناطق آزاد انزلی و چابهار؛ لوتوس آستراخان روسیه و فدراسیون انجمن های حمل و نقل هند که در سفر ماه گذشته به هند تصویب شده بود، به امضاء طرفین رسید.
31 - 40 of 203

آخرین اخبار آرشیو