چابهار

جزئیات برنامه‌های مسئولیت اجتماعی در منطقه آزاد چابهار

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: برای اجرای هرچه بهتر مسئولیت اجتماعی در منطقه آزاد چابهار، سند مسئولیت اجتماعی تعریف کرده‌ایم و حمایت از برنامه‌های ورزشی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، بهداشت و درمان و نیز برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار داریم.

موافقت اصولی فرودگاه چابهار تا هفته آینده صادر می‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: افق بندر چابهار، شهر ترانزیتی بین المللی است و با توجه به ضرورت ساخت فرودگاه در شهر چابهار، موافقت اصولی فرودگاه چابهار تا هفته آینده صادر می‌شود.

جهت گیری دولت تبدیل سواحل مکران به یکی از مهمترین کانون‌های توسعه کشور است

نخستین جلسه شورای توسعه سواحل مکران پیش از ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

هند و ایران روند پیشرفت پروژه چابهار را بررسی کردند

ویجی گوخال و سید عباس عراقچی معاونان وزارت امور خارجه هند و ایران روند پیشرفت پروژه های مشترک ارتباطی و زیرساختی از جمله راه اندازی کامل بندر چابهار را بررسی کردند.

توسعه بندر چابهار موجب تقویت همکاری های بین المللی می شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار به واسطه برخورداری از موقعیت ترانزیتی واردات و صادرات کالا فرصتی بی نظیر برای کشورهای همسایه است.

چابهار؛ قلب تپنده توسعه اقتصادی مکران

چابهار با ظرفیت‌های بیشمار اقتصادی، تجاری، ترانزیتی، گردشگری، کشاورزی و متصل بودن به آب‌های آزاد قلب توسعه شرق و جنوب شرق به ویژه منطقه مکران محسوب می‌شود. چابهار با توجه به موقعیت راهبردی، بزرگترین بندر اقیانوسی کشور است که اهمیت زیادی برای سرمایه‌گذاران ایرانی و کشورهای حاشیه اقیانوس هند و همسایگان ایران دارد.

دوره‌های دکترای حرفه‌ای مدیریت هتلداری و جهانگردی و کسب‌وکارهای خرد و متوسط در تراز جهانی

دانشگاه بین‌المللی چابهار باهدف دانش‌افزایی با همکاری دانشگاه علوم و فنون FHM آلمان دوره‌های دکترای حرفه‌ای مدیریت هتلداری جهانگردی و کسب‌وکارهای خرد و متوسط در تراز جهانی برگزار می‌کند.

اختصاص ۳۰۰ میلیون یورو جهت تکمیل پروژه راه آهن چابهار ـ زاهدان ـ میلک

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با موافقت مقام معظم رهبری و پیگیری مجموعه دولت مقرر گردیده؛ مبلغ ۳۰۰ میلیون یورو از محل اعتبارات صندوق ذخیره ارزی برداشت و جهت تکمیل پروژه راه آهن چابهار ـ زاهدان ـ میلک به این پروژه تزریق شود.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
1 - 10 of 203

آخرین اخبار آرشیو