چابهار

منطقه آزاد چابهار چه تاثیر در توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان دارد؟

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس،با اشاره به ظرفیت‌های بی بدیل منطقه آزاد چابهار در جذب توریست‌های خارجی و داخلی، گفت: مدیریت افراد بومی مسیر توسعه گردشگری استان سیستان و بلوچستان را هموارتر کرده است.

لیپار عروس چابهار + تصاویر

در ایران تالاب‌های بسیاری وجود داشته که می‌توان در هر نقطه از کشور که تمایل داشته باشید، به بازدید تالابی زیبا رفته و از آرامش حاکم بر فضای آن لذت ببرید.

حکم مسئولیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار سال گذشته تمدید شده است

حکم مسئولیت عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار سال گذشته توسط دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تمدید شده و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد. 

توسعه برنامه های بندر چابهار برای صادرات کالا به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس

اسکله‌های کانتینری بندر چابهار برای 340 متر طراحی شده‌ و درافت آب هم حدود 18,5 متر است از این رو دیگر هیچ محدودیتی در بحث تخلیه و بارگیری انواع کالا در بندر چابهار نداریم . در برخی فصول کشتی ها را به سختی در بندر چابهار پهلو می‌دادیم که اکنون با ساخت موج شکن 3 کیلومتری دیگر هیچ محدودیتی برای پهلودهی کشتی‌ها در بندر چابهار نداریم .

احتمال اعمال 30 درصد تخفیف گمرکی از بندر چابهار

مشاور قائم مقام وزیر صنعت گفت: اعمال 30 درصد تخفیف گمرکی از بندر چابهار همچون سایر بنادر کشور در دستور کار قرار گرفته و پیگیر تخفیفات کشتیرانی از بنادر چابهار هستیم.

تقویت بندر چابهار و استفاده از ظرفیت های آن مورد تاکید مقام معظم رهبری و دولت است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه تقویت بندر چابهار و استفاده از ظرفیت های آن مورد تاکید مقام معظم رهبری و از برنامه های دولت است گفت: هدف از تشکیل این جلسه استفاده از ظرفیت بندر چابهار به دلیل عدم تحریم بودن آن برای ایجاد حرکت و استفاده از فرصت در راستای رونق اقتصادی است.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

در چابهار سرمایه‌گذاری بیشتری خواهیم کرد

سفیر هند از کیفیت بالای محصولات دارویی این کشور می‌گوید و مدعی است که استاندارهای اروپا نیز این محصولات را تائید می‌کنند و ایران می‌تواند با استفاده از منابع مالی که در هند دارد این اقلام را خریداری کند.

موافقت رهبری با برداشت از صندوق توسعه ملی برای پروژه راه‌آهن زاهدان ـ چابهار

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد برداشت از صندوق توسعه ملی برای تخصیص اعتبارات برای پروژه راه آهن زاهدان ـ چابهار را داشتیم که مورد موافقت رهبری قرار گرفت، این پروژه باید تا سال 1400 و پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد و جزو انتظارات ملی محسوب می‌شود.
11 - 20 of 203

آخرین اخبار آرشیو