دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

مناطق آزاد توان انتقال عمران وآبادانی خود را به سطح کشوردارند

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت : مناطق آزاد می توانند عمران و آبادانی خود را به سطح کشور انتقال دهند و سبب رشد و توسعه شوند.
به گزارش فرینا، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در نشستی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و معاونان وی به بررسی گزارش عملکرد این منطقه آزاد پرداختند.

رییس کمیسیون اجتماعی در این نشست با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی همواره حمایت از مناطق آزاد را در برنامه های خود دارد اظهار کرد : به خاطر منافع ملی باید در حفظ آن تلاش کنیم.

سلمان خدادادی تاکید کرد : مناطق آزاد می توانند عمران و آبادانی خود را به سطح کشور انتقال دهند و سبب رشد و توسعه شوند.

وی به بحث صادرات و واردات در مناطق آزاد اشاره کرد و گفت : توجه به بحث صادرات ، سرمایه گذاری و جذب گردشگر به این مناطق ضرورت است .

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مورد قاچاق در مناطق آزاد نیز گفت: از 50 میلیارد دلار وارداتی که در کل کشور انجام شده تنها 3 میلیارد دلار مربوط به مناطق آزاد است که نشان می دهد که این مباحث قابل بحث نیست.

در این جلسه سلمان خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، علی رستمیان و سهیلا جلودارزاده نایب رئیس اول و نایب رئیس دوم کمیسیون اجتماعی، محمدرضا بادامچی، سمیه محمودی، احمد بیگدلی، حسن لطفی و دبیر و مشاوران کمیسیون اجتماعی حضور داشتند.

این برنامه با هماهنگی حجت الاسلام والمسلمین محمد میرزایی مشاور امور مجلس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد. 
برچسب ها : منطقه آزاد کیش
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو