امضای توافق نامه میان شركت ملی پتروشیمی و شركت اروپایی

ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬﺍﺭﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﻠﯽ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﭘﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ از مذاکره با یک شرکت معروف اروپایی با هدف انتقال تکنولوژی خبر داد.

به گزارش فرینا، ﺣﺴﯿﻦ ﻋﻠﯿﻤﺮﺍﺩ گفت: توافق نامه با این شرکت اروپایی در زمینه مشارکت در ایجاد لایسنس مشترک در پروژه های داخلی کشور است که اکنون متقاضیان زیادی دارد.

ﻋﻠﯿﻤﺮﺍﺩ افزود: پس از هماهنگی با وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، جزئیات بیشتر این خبر خوش منتشر می شود.

وی گفت: این توافقنامه حاصل مذاکرات پس از برجام است و خوشبختانه با پایان انتخابات آرام ریاست جمهوری؛ به زودی به امضاء طرفین می رسد.

ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬﺍﺭﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﻠﯽ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﭘﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ با بیان اینکه مساله انتقال تکنولوژی برای ما اهمیت زیادی دارد، افزود: مهم است برای پروژه هایی که ایران می خواهد از لایسنس استفاده شود، از لایسنس مشترک استفاده کنیم.

 

از فضای پسابرجام بهره مند شوید

علیمراد از تمام شرکت های تولیدی در این صنعت خواست از فضای ایجاد شده در پسابرجام و به ویژه پس از انتخابات ریاست جمهوری به نحو احسن استفاده کنند.

وی افزود: متقاضیان سرمایه گذاری خارجی به مدیریت سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی مراجعه می کنند که تمایل همکاری و مشارکت با شرکت های تولیدی و هلدینگ ها دارند.

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی، خطاب به مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی، گفت: اگر پروژه ای در خصوص انتقال تکنولوژی جدید برای توسعه صنعت پتروشیمی در هر زمینه ای وجود دارد، حتما با هماهنگی با شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام شود.

علیمراد افزود: اگر طرح جدیدی مدنظر دارید، می خواهید مذاکره کنید و امیدوار هستید منتج به اخذ تکنولوژی یا جذب سرمایه گذاری خارجی شود، با شرکت ملی صنایع پتروشیمی هماهنگ باشد؛ چون در نهایت مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی باید در استراتژی توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی آن را ببیند.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو