درخواستNPC از شركت های پتروشیمی برای هماهنگی در استراتژی توسعه

مدیرسرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت های پتروشیمی خواست برنامه های توسعه ای خود را با هماهنگی NPC اجرایی کنند.

به گزارش فرینا، حسین علیمراد با تاکید بر ابراز علاقه شرکت های مختلف خارجی برای حضور در صنعت پتروشیمی ایران، گفت: برخی از شرکت ها بطور مستقل اقدام به مذاکره با شرکت های خارجی می کنند و یا طرح هایی مشترک را تعریف می کنند و اگر هماهنگی های لازم با مدیریت برنامه ریزی و نیز مدیریت سرمایه گذاری انجام شود، مسیر این مذاکره ها تسهیل خواهد شد.
علیمراد با بیان این که در استراتژی توسعه نیازمند برنامه ریزی های جامع با همکاری تمام شرکت ها هستیم، افزود: تعریف طرح های جدید باید با هماهنگی انجام شود تا در مراحل بعدی شرکت ها و طرف های سرمایه گذار با مشکلی مواجه نشوند.
وی گفت: پس از برجام درخواست های زیادی را برای همکاری و مشارکت از سوی شرکت های مختلف خارجی دریافت کردیم و تاکنون چندین تفاهم نامه و توافق نامه میان شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت های فعال در بخش خصوصی با طرف های خارجی به امضا رسیده است و می توان گفت که در دوران پسابرجام جهش در حضور خارجی ها را شاهد بوده ایم.
مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به این که فضای ایجاد شده پس از برجام سبب شد تا صاحبان فناوری، دانش فنی و نیز سرمایه گذاران برای همکاری با صنعت پتروشیمی کشورمان پیشگام شوند افزود: هدف ما، اجرای پروژه های با ارزش افزوده برای توسعه اقتصادی و صنعتی در ایران است.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو