راه اندازی سامانه جدید تلفن گویا در منطقه ویژه پتروشیمی

سامانه تلفن گویای سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با شماره 13000 راه‌اندازی شد.

به گزارش فرینا، با راه‌اندازی این سامانه از این پس مخاطبان این سازمان می‌توانند با شماره‌گیری این شماره به بخش‌های مختلف سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی متصل شوند.

در راستای اجرای دستورالعمل‌های موجود در خصوص‌تکریم ارباب‌رجوع، شماره تلفن 13000 با پیش شماره 061521 به سامانه‌ تلفن گویای سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اختصاص یافت.

از این پس مخاطبان مشتریان، ارباب‌رجوع‌ها و ذینفعان این سازمان می‌توانند با شماره‌گیری این شماره به بخش‌های مختلف سازمان وصل شوند.

در این سامانه سعی شده است ارتباط با ادارات پر مخاطب سازمان را به صورت یک منوی 9 گزینه‌ای در اختیار مخاطبان قرار گیرد. مدیریت، سرمایه‌گذاری، امور گمرکی، امور پیمان و مناقصات، اداره کار، روابط عمومی، شهرداری، حراست و بازرسی واحدهایی هستند که مخاطبان می‌توانند از طریق این سامانه مستقیماً با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

همچنین در این سامانه گزینه‌ای برای ارتباط با مرکز اطلاعات تلفن منطقه در نظر گرفته شده است که تماس‌گیرندگان می‌توانند ضمن پرسش شماره‌ی واحد سازمانی مورد نظر از این بخش، شماره تلفن ارتباطی تمامی شرکت‌های منطقه را از پاسخگوی آن دریافت کنند.

از زیرمنوهای این سامانه می‌توان به ارتباط با دبیرخانه، ارسال فکس و گذاشتن پیام صوتی برای روابط عمومی اشاره کرد.


امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو