پنج‌شنبه 1 فروردين 1398

بازديد استاندار فارس از پروژه شهر بين المللي گردشگري پارس

استاندار فارس در بازدید میدانی از پروژه بزرگ شهر بين المللي گردشگري و سلامت پارس،  با بيان اينكه اين پروژه عظيم می تواند در کنار ظرفیت ها و پتانسیل های فراوان استان فارس در تمامی حوزه ها، نقش بسیار موثری بخصوص در حوزه گردشگری و جذب توریسم سلامت داشته باشد خواستار تسریع در روند عملیات اجرایی این پروژه بزرگ شد.

به گزارش فرینا، اسماعیل تبادار، گردشگری را یکی از حوزه های مهم و زمینه ساز در امر توسعه، کارآفرینی، اشتغال و رونق اقتصادی استان بر شمرد و از توریسم سلامت به عنوان یکی از مولفه های مهم و تاثیر گذار در امر گردشگری یاد کرد و گفت: فعالیت های زیربنایی و عمرانی و اجرای پروژه های درمانی و ایجاد فضاهای مناسب فرهنگی، ورزشی و گردشگری پیش بینی شده در طرح شهر سلامت از اولویت های اصلی استان است که می بایست به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

تبادار افزود: تکمیل پروژه های شهر سلامت استان فارس جایگاه اقتصادی، بهداشتی و درمانی، کار آفرینی استان را در کشور ارتقا خواهد داد که این امر نیازمند حمایت جدی مردم و مسولان استان از این پروژه بین المللی است.

وی به افزایش حضورگردشگران اروپایی در استان اشاره کرد و خواستار جذب بیشتر گردشگر از حوزه خلیج فارس نسبت به گذشته شد و از دستگاههای متولی امر گردشگری و بهداشت و درمان خواست تا شرایط مناسب و در خور و شان استان فارس را برای این گردشگران فراهم سازند.

استاندار فارس شهربين المللي گردشگري و  سلامت پارس را در کنار ارائه خدمات مطلوب درمانی، محیطی آرام و دلپذیر برای توریست سلامت برشمرد که می تواند در کنار درمان جسمی، نشاط روحی و روانی بیمار را نیز تامین نماید.

تبادار با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از کارآفرینان به عنوان جهادگر یاد کرده اند حمایت همه جانبه مدیریت ارشد و همه مدیران دستگاههای اجرایی استان فارس را از کارآفرینان و جهادگران عرصه تولید، اشتغال و رونق اقتصادی اعلام نمود.

استاندار فارس خطاب به مدیریت مجموعه شهر سلامت شیراز گفت: تا زمانیکه که این پروژه بزرگ به سرمنزل مقصود برسد همه دستگاههای اجرایی استان با تمام ظرفیت و امکانات در کنار پروژه خواهند بود.

گفتنی است؛ پروژه بزرگ شهر بين المللي گردشگري و سلامت پارس تحت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی شیراز و با مشارکت بخش خصوصی احداث خواهد شد.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو