چهارشنبه 1 خرداد 1398

ثبت رکورد تخلیه همزمان هفت فروند کشتی در منطقه ویژه بندرامام(ره)

معاون بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: با هدف تحقق اهداف سازمانی به منظور ارتقاء شاخص های عملیاتی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، فرآیند تخلیه همزمان هفت فروند کشتی طی دی ماه سال جاری با موفقیت انجام و رکورد کم نظیری در این خصوص به ثبت رسید.


به گزارش فرینا، ایرج مدیری، ضمن اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای سیاست های کلان اقتصادی کشور مبنی بر توسعه اقتصاد مقاومتی و با هدف تلاش برای تأمین بخش عمده ای از زنجیره ی جابجایی کالا و ارائه امکانات و تسهیلات مناسب بندری به مشتریان، مدیریت تخلیه موفقیت آمیز همزمان هفت فروند کشتی حامل غلات ضمن رعایت استانداردهای مطلوب انجام پذیرفت.

مدیری گفت: روند تخلیه این محمولات جمعا به وزن حدود ۸۶ هزار تن  از ۷ فروند کشتی، با مشارکت بخش خصوصی توانمند و بهره گیری از تجهیزات مدرن  و پیشرفته صورت گرفته و رکود قبلی در زمینه را به میزان ۷۸ هزار و ۱۶ تن  که در اسفندماه ۹۳ به دست آمده بود، بهبود بخشید.

گفتنی است؛ مجتمع بزرگ بندری امام خمینی(ره) علیرغم ترافیک بالای تخلیه و بارگیری، بدون هیچ گونه وقفه ی عملیاتی، خدمات لازم را به  انواع کشتی ها ارائه داده و در این زمینه، قابلیت افزایش تعداد کشتی ها و ارائه خدمات مطلوب را در موعد مقرر دارد.


 

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو