بازارهای جدید در خرمشهر ایجاد می شود

مدیر کسب و کار و توسعه رقابت سازمان منطقه آزاد اروند گفت: کیفیت بازارهای خرمشهر باید بهبود یابد تا این شهر از وضعیت جنگ زدگی فعلی خارج شود.

به گزارش فرینا به نقل از مهر، جبار عبود زاده در مراسم جشن روز ملی اصناف در خرمشهر با بیان اینکه چهره خرمشهر همچنان جنگ زده است، اظهار کرد: برخی از ناتوانی در تغییر شرایط می گویند در صورتی که اینگونه نیست و تغییر به خواست و فرهنگ مردم مربوط می شود.
وی، بهبود بازارها و توسعه کسب و کار را شاهراه تغییر در خرمشهر دانست و بر اراده سازمان منطقه آزاد اروند برای تدوین برنامه ای در این خصوص تأکید کرد.
مدیر کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند در ادامه بیان کرد: نباید در برای توسعه تنها به شعار بسنده کرد؛ سازمان منطقه آزاد اروند آمادگی دارد در بحث تنظیم بازار و واردات کالاهای ضروری ورود کند و در راستای تحقق این هدف، تمام ادارات مرتبط نیز ورود کرده اند اما انتظار می رود این برنامه ها با خروجی همراه باشند.
وی به وضعیت کنونی بازار خرمشهر نیز اشاره کرد و گفت: بازارهای خرمشهر در ساعات ابتدایی شب تعطیل و حالت کساد دارد و باید همه به خصوص مردم این شهرستان با خرید ملزومات خود از بازار خرمشهر به توسعه این بازار کمک کنند.
عبود زاده از حضور گردشگران در منطقه آزاد اروند به عنوان عاملی در رونق بازار یاد کرد و گفت: نباید گردشگران را عوامل خرابی بازار دانست؛ گردشگران باعث رونق و بهبود وضعیت بازار می شوند و در مقابل باید کیفیت بازار و سطح نظارت را ارتقا داد.
مدیر کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند ابراز امیدواری کرد با راه اندازی بازارهای جدید در خرمشهر گامی در مسیر توسعه این شهرستان در سال جاری برداشته شود. 

برچسب ها : منطقه آزاد اروند
میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو